Zalety i wady uczęszczania na Uniwersytet Lotniczy

Czy program University Flight jest dla Ciebie odpowiedni?

Często zadawane przez pilotów pytanie brzmi: czy powinni zainwestować dużo pieniędzy, aby uzyskać tytuł związany z lotnictwem z wyższej uczelnianej szkoły lotniczej, czy też wydać mniej na szkolenie w locie zdobyte w miejscowej szkole lotów.

Uniwersytety lotnictwa są popularną opcją dla osób, które chcą latać, a także chcą mieć czteroletni dyplom. Choć sensowne może być zabicie dwóch ptaków jednym kamieniem, stopień lotnictwa ogranicza się do kariery ściśle związanej z lotnictwem.

Z drugiej strony, uzyskanie MBA podczas lotu na lokalnym lotnisku może być tańszą i bardziej wszechstronną opcją.

Rozważając zalety i wady uczęszczania na uniwersytet lotniczy, pamiętaj, że istnieje wiele możliwości zostania pilotem linii lotniczych .

Plusy uczęszczania na Uniwersytet Lotniczy

Minusy uczestniczenia w Aviation University

Decyzja o wzięciu udziału w uniwersytecie lotniczym jest duża. Uniwersytety lotnictwa mogą być bardzo korzystne jeśli chodzi o uczenie się, nawiązywanie kontaktów, a ostatecznie zdobycie pracy w charakterze pilota. Są one jednak kosztowne i wiele osób zaleca plan awaryjny na wypadek, gdyby w przyszłości byłeś uziemiony. Jeśli masz zasoby finansowe i / lub możesz uzyskać stypendium na uniwersytet, staje się bardziej opłacalną i dobrą opcją do rozważenia.