Program Praktyki Obrony w Agencji Wywiadu

Płatne praktyki letnie w szerokim zakresie dziedzin

Agencja Wywiadu Obronnego (DIA) jest agencją wsparcia bojowego z Departamentem Obrony i ważnym członkiem społeczności wywiadowczej Stanów Zjednoczonych, która działa na rzecz amerykańskiego wojskowego planowania i eksploatacji nabytych systemów broni masowego piasku. DIA ma siedzibę w Waszyngtonie i prowadzi operacje wywiadowcze w okresach kryzysu, pokoju i wojny.

Program praktyk letnich

Program praktyk letnich DIA oferuje studentom studiów licencjackich i magisterskich możliwość zdobycia odpowiedniego doświadczenia zawodowego, jakiego wymaga rząd przy zatrudnianiu agencji wysokiego szczebla w amerykańskim rządzie.

Studenci zdobędą doświadczenie w analizach, badaniach, pisaniu raportów, ustnych briefingach, opracowywaniu polityki, zarządzaniu programami i aplikacjami komputerowymi w powiązaniu z dziedziną inteligencji.

Dostępność

Od 50 do 60 studentów i absolwentów są zatrudnieni do pracy od czerwca do sierpnia i będą wypłacane, ponieważ są one uważane za pełnoetatowych pracowników tymczasowych.

Wymagania

Aplikacja

Studenci są zobowiązani do przedstawienia na swoim wniosku online:

Aplikować

Aby ubiegać się o staż w DIA, odwiedź ich stronę internetową i kliknij Ogłoszenia o wolnych stanowiskach i złóż wniosek o pracę DIA.

Następnie kliknij Programy letnie, a następnie Letnie programy praktyk.

Wnioskodawcy niepełnosprawni

DIA zapewnia rozsądne zakwaterowanie dla osób niepełnosprawnych. Wnioskodawcy powinni wcześnie zidentyfikować potrzebę zakwaterowania. DIA zapewnia specjalne zakwaterowanie dla każdego przypadku z osobna, więc stosując wczesne i stwierdzające, że Twoja niepełnosprawność da ci większą szansę zobaczenia, czy jesteś kwalifikowany.