Harmonogram kariery zawodowej policji

Coś oryginalnego z angielskiej Wikipedii / Wikimedia Commons

Chociaż istnieje wiele ważnych powodów, dla których warto pracować w organach ścigania , jeśli jesteś zainteresowany awansowaniem, przychodzi mi na myśl jeden powód: olbrzymi potencjał dla dobrych oficerów, którzy udadzą się w górę łańcucha. Możesz skorzystać z tego harmonogramu kariery oficer policji, aby uzyskać lepsze wyobrażenie o tym, czego możesz się spodziewać, jak jesteś promowany i ile czasu może zająć, aby osiągnąć swoje cele zawodowe.

Zaczynając od Dna: Szkolenie Akademii Policyjnej

Każdy musi gdzieś zacząć, a dla policjantów - akademia policyjna .

Oczekuj, że szkolenie w szkole policyjnej potrwa około sześciu miesięcy. W tym czasie otrzymasz podstawowe szkolenie z zakresu egzekwowania prawa, które przygotuje Cię do następnego etapu Twojej kariery: szkolenia w terenie.

Po ukończeniu Akademii: szkolenie w terenie policyjnym

Choć szkolenie w akademii jest tak wyczerpujące, program szkolenia polowego jest o wiele trudniejszy. W trakcie okresu próbnego FTO , który prawdopodobnie potrwa od 8 do 12 tygodni, musisz przećwiczyć wszystkie treningi akademii.

Wszystko, co robisz, zostanie ocenione, aby upewnić się, że rzeczywiście masz to, czego potrzeba, aby wykonać zadanie funkcjonariusza policji. Jeśli to zrobisz, przejdziesz do następnego kroku: patrol samolubny.

Pierwszy rok jako oficer policji

Twój pierwszy pełny rok jako samodzielny oficer patrolowy będzie pełen możliwości nauki . To tutaj naprawdę zaczniesz uczyć się pracy, gdy będziesz musiał sam podejmować decyzje i być gotowym do odpowiedzialności za nie.

W ciągu pierwszego roku życia prawdopodobnie będziesz na okresie próbnym, co oznacza, że ​​nadal możesz zostać zwolniony dość łatwo i nie będziesz mieć żadnych uprawnień, aby zasmucić swoje ostrzał. Podczas tej fazy twój przełożony będzie Cię uważnie obserwował, abyś mógł bezpiecznie wykonywać swoją pracę.

Przesunięcia boczne: Pozycje specjalne policji

Zasady różnią się w zależności od departamentu, ale rok lub dwa po ukończeniu okresu próbnego możesz kwalifikować się do przeniesienia do specjalnej wiadomości .

Może to być detektyw lub badacz , oficer szkoleniowy, członek SWAT lub wiele innych wyspecjalizowanych stanowisk.

Jeśli naprawdę poważnie podchodzisz do swojej kariery tak daleko, jak to tylko możliwe, dobrym pomysłem jest uzyskanie dostępu do wielu różnych jednostek w dziale.

Przeniesienie rangi: Zostanie sierżantem policji

Możesz oczekiwać, że będziesz gotowy na pierwszy krok w rangach nadzorczych od 5 do 10 lat w swojej karierze. Jako sierżant policji będziesz odpowiedzialny za nadzorowanie oficerów.

Oznacza to monitorowanie ich połączeń, kontrolę samochodów i mundurów, udzielanie porad i wskazówek, jak radzić sobie z sytuacjami i zapewniać bardzo potrzebną dyscyplinę i nadzór nad codziennymi funkcjami twojego oddziału.

Zarządzanie Środowiskiem w zakresie egzekwowania prawa

Gdy już zrobisz sierżanta, promocje mogą pojawić się szybciej, w zależności od tego, jak wykonujesz zadanie. Często wszystko, co jest wymagane, to rok w klasie od sierżanta. Twoje następne kroki będą porucznikiem, a następnie kapitanem, zazwyczaj w randze średniego kierownika.

Porucznicy i kapitanowie zapewniają nadzór nad swoimi dzielnicami. Porucznicy uruchamiają zmiany nadzorujące wielu sierżantów, a kapitanowie przejmują kontrolę nad całą dzielnicą lub okręgiem.

Można rozsądnie spodziewać się, że porucznik będzie w wieku od 7 do 15 lat, kiedy zostanie oficerem, a kapitan od 9 do 20 lat, w zależności od departamentu.

Przejmowanie dowództwa: górna ranga

Kierownicy wyższego szczebla - majorzy, podpułkownicy, dowódcy lub asystenci - wyznaczają cele swoich poleceń i zapewniają przywództwo i kierownictwo swoim członkom.

Aby kwalifikować się do stanowiska na poziomie dowodzenia, musisz doskonalić swoje umiejętności jako menedżer średniego szczebla i pracować w jednym lub kilku programach przywództwa organów ścigania.

Zazwyczaj wyżsi menedżerowie w departamentach policji mogą mieć od 15 do 25 lat doświadczenia.

Witajcie wodzu

To tutaj zatrzymuje się buck. Jako najwyższy rangą funkcjonariusz w dziale, jesteś ostatecznie odpowiedzialny za to, jak funkcjonują twoi oficerowie.

Dokonywanie szef będzie wymagać obszernego CV i edukacji.

Często będziesz potrzebować 20 lat lub więcej doświadczenia, zanim będziesz rozważany, w tym kilka lat na stanowiskach kierowniczych i wyższych stanowiskach kierowniczych.