Army Job: 94F Firma zajmująca się naprawą systemów komputerowych / detekcyjnych

Ta praca jest odpowiedzialna za naprawę i utrzymanie kluczowych systemów armii

US Army / Sgt. Christopher M. Gaylord

Współczesna armia wykorzystuje wiele wysoce wyrafinowanych systemów komputerowych, aby utrzymywać ruchy, utrzymywać funkcjonowanie sprzętu i chronić żołnierzy. The Computer / Detection Systems Repairer, czyli wojskowa specjalizacja zawodowa ( MOS ) 94F, nie ma najbardziej ekscytującego tytułu. Ale bez tych żołnierzy, którzy naprawią kluczowe podzespoły komputerowe, armia i jej żołnierze będą w gorszej sytuacji.

Jeśli masz skłonność do majsterkowania i naprawy małej elektroniki, możesz skupić się na swojej pracy przez dłuższy czas i możesz wykonywać ją dobrze w stresie i jako część zespołu, ta praca może być dla ciebie odpowiednia.

Oczywiście każde tło pracujące z komputerami i komponentami dobrze by Ci służyło, jeśli ubiegasz się o MOS 94F.

Obowiązki konserwatorów systemów komputerowych

Ci żołnierze naprawiają i utrzymują setki różnych typów komputerów i części. Ta lista obejmuje mikrokomputery, sprzęt telekomunikacyjny, cyfrowe urządzenia artylerii polowej, odbiorniki systemów GPS, tablice rozdzielcze, telefony, urządzenia dystansowe i orientacyjne azymutalne oraz urządzenia do oświetlania pola bitwy.

Mają także za zadanie naprawę i konserwację jądrowych, biologicznych i chemicznych urządzeń ostrzegawczych i pomiarowych.

MOS 94F sprawdza wszystkie te typy systemów pod kątem ewentualnych usterek i przeprowadza diagnostykę, aby upewnić się, że są w doskonałym stanie technicznym. Naprawiają i wymieniają uszkodzone części oraz narzędzia serwisowe, sprzęt testowy i diagnostyczny.

Ponadto żołnierze zapewniają pomoc techniczną podwładnym i wspieranym użytkownikom, a także żądają i utrzymują autoryzowane tabele, naprawiają części, materiały eksploatacyjne i publikacje techniczne.

Szkolenie dla MOS 94F

Szkolenie dla warsztatów komputerowych / systemów detekcji armii obejmuje standardowe dziesięć tygodni obozu treningowego, formalnie znane jako podstawowe szkolenie bojowe i 25 tygodni zaawansowanego szkolenia indywidualnego (AIT). Podczas gdy będziesz spędzać trochę tego czasu w klasie, będziesz także miał okazję ćwiczyć naprawę i wymianę części sprzętu.

Nauczysz się zasad elektroniki, używania i utrzymywania elektrycznych i elektronicznych urządzeń testowych oraz technik naprawy sprzętu dla określonych systemów komputerowych Armii.

Kwalifikacja do MOS 94F

Jest oczywiste, że kwalifikacja do tej pracy wymaga pewnego wykazu możliwości elektroniki. Będziesz potrzebował 102 w segmencie elektroniki (EL) w testach AKP (Armed Services Vocational Aptitude Battery).

Mimo, że nie ma żadnego upoważnienia Departamentu Obrony, koniecznego do wykonania tej pracy, musisz być obywatelem USA i powinieneś z powodzeniem ukończyć jeden rok z algebry szkoły średniej i nauk ogólnych. Wymagane jest również normalne widzenie kolorów (bez zabarwienia kolorów).

Podobne zawody cywilne do MOS 94F

Mimo że większość pracy, jaką będziesz wykonywać, będzie dotyczyła sprzętu dla armii, powinieneś być dobrze przygotowany do różnych cywilnych karier ze szkoleniem, które otrzymasz w tej pracy. Możesz pracować jako osoba zajmująca się naprawą sprzętu elektronicznego na sprzęcie komercyjnym i przemysłowym lub jako kierownik lub menedżer mechaników, instalatorów i warsztatów naprawczych.