Recenzja edytora Pixlr

Pixlr to narzędzie do edycji zdjęć online. Szybkie, proste i wystarczające funkcje, które sprawiają, że jest to doskonałe narzędzie do edycji zdjęć o niskim i średnim poziomie. Możesz utworzyć nowy obraz, przesłać obraz lub pobrać go bezpośrednio z adresu URL.

Główne cechy Pixlr

Dodano funkcje i atuty

Łatwość użytkowania / Interfejs użytkownika Pixlr

Narzędzie Pixlr Express jest tak proste, że każdy może je opanować w kilka sekund.

Edytor Pixlr ma fajne funkcje, ale wymaga pewnej wiedzy o oprogramowaniu do robienia zdjęć, inaczej się zgubisz.

Interfejs użytkownika Pixlr jest bardzo łatwy w nawigacji i przyjazny dla użytkownika.

Nie ma wystarczającej liczby samouczków Pixlr, jednak to, co oferują, jest przedstawione w prostych słowach laika.

Jednym z moich domowych bajerów o Photoshopie jest to, że może onieśmielać dla początkujących.

Samouczki Pixlr pokazują przykłady i wyraźne kroki, aby użyć swoich narzędzi, aby uzyskać podobne wyniki, jakie można uzyskać z programu Photoshop, tylko bez "współczynnika strachu" lub intensywnej krzywej uczenia się.

Aby lepiej poznać Pixlr i dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać jego funkcje, przeczytaj ich bloga przed rozpoczęciem nurkowania.

Wady

Brak wsparcia lub grup użytkowników. Krótkie samouczki jednak, jeśli przeczytasz blog Pixlr, znajdziesz więcej informacji o tym, jak w pełni wykorzystać Pixlr.

Ich sekcja "Pomoc" nie jest bardzo pomocna. Na przykład, jeśli masz problemy z pobieraniem "Grabbera" Pixlra i kliknięciem "Pomoc", nie znajdziesz żadnych odpowiedzi.

Darmowe, internetowe szkolenie wideo Pixlr

Jeśli jesteś początkującym edytorem obrazu i nie lubisz bawić się w oprogramowanie, KT Forlaget / ICT Publish, Stavanger, Norwegia, wyprodukowało 30 samouczków wideo w języku angielskim, które pomogą Ci szybko opanować wszystkie ważne podstawowe funkcje i narzędzia oferowane przez Pixlr. Możesz uzyskać dostęp do wszystkich filmów online za darmo (nawet nie musisz się logować do konta).