Zasoby do prowadzenia działalności na Hawajach

Dowiedz się, jak rozpocząć, rozwijać lub tworzyć własną sieć kontaktów

Od rozpoczęcia działalności gospodarczej po rozbudowę i zarządzanie firmą - tutaj znajdują się linki informacyjne, które pomogą Ci rozpocząć lub połączyć własną działalność biznesową na Hawajach. Znajdziesz tu również zasoby dla kobiet Hawajskich w biznesie.

 • 01 Hawaii Women's Business Centre - Honolulu

  Hawaii Women's Business Center - Honolulu oferuje szkolenia biznesowe, doradztwo i inne zasoby, aby pomóc kobietom w rejonie Honolulu rozpocząć i rozwijać skuteczne firmy. Jest członkiem amerykańskiej sieci Centrów Biznesowych dla Małych Przedsiębiorstw (Small Business Administration).

  Dzięki zarządzaniu i pomocy technicznej świadczonej przez przedsiębiorców i doradców, centra biznesowe dla kobiet oferują kobietom kompleksowe szkolenia i doradztwo w szerokim zakresie tematów, aby pomóc im w rozpoczęciu i rozwoju własnych firm.

 • 02 Kauai Chamber of Commerce Inc.

  Kauai Chamber of Commerce Inc. jest lokalną organizacją przedsiębiorstw, których celem jest wspieranie i zachęcanie do rozwoju gospodarczego i biznesowego obszaru. Składa się z przedsiębiorstw różnej wielkości i zapewnia sieci i możliwości uczenia się dla społeczności biznesowej w Lihue i okolicach.

  Kauai Chamber of Commerce Inc.
  4268 Rice St, Ste H
  Lihue, Hawaje 96766

  Telefon: (808) 245-7363

 • 03 Hawaii SCORE Rozdział

  Hawaii SCORE to lokalny rozdział SCORE, "doradców amerykańskich właścicieli małych firm", amerykańskiego stowarzyszenia wyznaczonego jako "partner zasobów" amerykańskiej Small Business Administration i poświęconego pomaganiu właścicielom małych firm w tworzeniu i rozwijaniu ich działalności.

  SCORE składa się z 12 400 ochotniczych doradców biznesowych w USA i na ich terytoriach. Istnieje około 364 rozdziały SCORE [1] w społecznościach miejskich, podmiejskich i wiejskich. SCORE powstało w 1964 roku, a prawie 8,5 miliona właścicieli firm korzystało z usług SCORE.

  Hawaii SCORE zapewnia bezpłatne i poufne porady biznesowe i doradztwo dostosowane do potrzeb indywidualnych właścicieli małych firm i ich osobistych celów. Oferuje także warsztaty za niewielką opłatą zarówno przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność, jak i prowadzącym działalność gospodarczą.

  Wolontariusze SCORE to praktycy z doświadczoną wiedzą, którzy przekazują tysiące godzin, aby pomóc małym firmom odnieść sukces. Hawajscy doradcy SCORE są ekspertami w takich obszarach jak księgowość, finanse, marketing, zarządzanie i przygotowanie biznesplanu. Pomagali oni wielu klientom w uzyskaniu kredytów na działalność gospodarczą.

  Hawaii SCORE
  300 Ala Moana Blvd. Rm: 2-235
  Honolulu, Hawaje 96850
  Telefon: 808-547-2700

 • 04 Maui SCORE Branch Office

  Centrum zasobów biznesowych hrabstwa Maui
  70 Ka'ahumamu Ave. Apartament B-9
  Kahalui, Maui 96753
  Telefon: 808-873-8246

 • 05 Hawaii Small Business Development Center Network

  Hawaii Small Business Development Center Network oferuje kompleksową pomoc dla osób indywidualnych i małych firm, zapewniając małym właścicielom firm i menedżerom oraz innym szeroki wachlarz informacji i wskazówek.

  Centra Rozwoju Małego Biznesu to wspólne wysiłki sektora prywatnego, społeczności edukacyjnej oraz rządu federalnego, stanowego i samorządowego.

  Hawaii Small Business Development Center Network

  University of Hawaii - HILO
  308 Kamehameha Avenue, apartament 201
  Hilo, HI 96720-2960

  Telefon: 808-974-7515

 • 06 Honolulu Small Business Development Center

  Centrum Rozwoju Małego Biznesu w Honolulu oferuje kompleksową pomoc osobom prywatnym i małym firmom, zapewniając szeroką gamę informacji i wskazówek. Centra Rozwoju Małego Biznesu to wspólne wysiłki sektora prywatnego, społeczności edukacyjnej oraz rządu federalnego, stanowego i samorządowego.

  Prowadzone przez wiodące uniwersytety, college'e i agencje rozwoju gospodarczego, a także finansowane częściowo dzięki współpracy z amerykańską Small Business Administration, istnieje około 1000 centrów Small Business Development od wybrzeża do wybrzeża, które oferują bezpłatne konsultacje i niskie koszty. szkolenie kosztów.

  Honolulu Small Business Development Center
  1833 Apartament Kalakaua Avenue 400
  Honolulu, Hawaje 96817

  Telefon: 808-945-1430

 • 07 Magazyn Hawaii Business - Wahine Forum

  Przywództwo, warsztaty i wydarzenia dla kobiet biznesu.

  Forum Wahine
  1000 Bishop Street, apartament 405
  Honolulu, HI 968`3

  Telefon: (808) 534-7136

 • 08 Hawaje Women-owned na Facebooku

  Dołącz do lokalnych przedsiębiorców i podziel się swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Jesteśmy lokalną Hawajską Grupą Kobiet Prowadzących Biznes, która zapewnia lokalne sieci, online i offline, aby zachęcić do przywództwa, sprzedaży i lokalnego przedsiębiorstwa.

  Dołącz, networkuj, wysyłaj i udostępniaj swoją firmę. Wymieniaj się pomysłami z wielką grupą lokalnych kobiet, które pomagają sobie nawzajem.

  Women Owned Business ma wiele grup w całych Stanach Zjednoczonych. Dołącz do tysięcy kobiet, które mają firmy lub używają internetu i marketingu społecznościowego, aby promować, udostępniać i blogować na temat swojej firmy lub tematu.

 • 09 West Oahu Women (WOW)

  Sieć społeczna i biznesowa West Oahu Women (WOW Network Hawaii) to organizacja umożliwiająca kobietom dostęp do społeczności, mentoring i dzielenie się informacjami.

  WOW Network Hawaii powstała z myślą o (ale nie tylko) kobietach, które mieszkają lub pracują po zachodniej stronie Oahu, są zainteresowane poznawaniem nowych ludzi, nawiązywaniem kontaktów i tworzeniem możliwości biznesowych.

  WOW Network została założona przez kobiety biznesu Kathy Davenport, właściciela Kathy Davenport Image Design i Naomi Hazelton-Giambrone, współwłaściciela Element Media, firmy specjalizującej się w wydawnictwach, która produkuje magazyn Pacific Edge, Las Vegas Bound, Izbę Handlową w Hawaii Annual Networking Katalog i poprzednio wyprodukowany magazyn Ko Olina Life & Style .

 • 10 Hawaii Business

  Bądź na bieżąco z happeningami w społeczności biznesowej Hawajów. Hawaii Business to wielokrotnie nagradzany magazyn, który opisuje najważniejsze problemy dotyczące przedsiębiorstw państwowych i dostarcza użytecznych informacji właścicielom i menedżerom. Założony w 1955 roku, Hawaii Business jest najstarszym regionalnym magazynem biznesowym w Stanach Zjednoczonych i każdego miesiąca dociera do ponad 58 000 decydentów biznesowych.

 • Bądź mądry - Przyznaj, że nie wiesz wszystkiego, co musisz wiedzieć!

  Szukanie i korzystanie z wielu dostępnych zasobów nie jest oznaką słabości lub że nie wiesz, co robisz sam. Może to jednak pomóc w rozpoczęciu działalności z bardziej solidnymi podstawami i pomóc w jej lepszym rozwoju, jeśli chcesz rozważyć pomysły (i pomoc) od innych. Nikt nie wie wszystkiego, co trzeba wiedzieć o biznesie (lub cokolwiek innego), więc mądry przedsiębiorca nie boi się spojrzeć poza własne możliwości, jeśli chodzi o sukces.