US Military Prysznic / pralnia i odzież Repair Specialist (92S)

Omówienie zadania

Prysznic / pralnia i odzież Specjaliści zajmują się głównie nadzorowaniem i wykonywaniem funkcji odkażania prania, prysznicu, personelu i odzieży.

Podstawowy opis stanowiska

Obowiązki wykonywane przez żołnierzy w tym MOS to:

Masowa, indywidualna lub organizacyjna pralnia i przegląda listy pralni pod kątem dokładności liczby sztuk lub zawartości pojedynczego worka na pranie. Segreguje, klasyfikuje i zaznacza elementy, które można prać i zbywać.

Obsługuje ruchome myjki, odkurzacze, suszarki, reimpregnację, odkażanie i sprzęt odwracający. Sortuje i wydaje wyczyszczone pranie i sprzęt. Przeprowadza wymianę odzieży w połączeniu z operacjami torby. Instaluje, kontroluje, obsługuje i konserwuje sprzęt do prania, prysznic, odkażania i odkurzania oraz generatory.

Nadzoruje zakładanie pralni lub prysznica. Nadzoruje operacje znakowania, klasyfikowania i mycia. Koordynuje przepływ personelu poprzez operacje prysznicowe i odwracalne z obsługiwanymi jednostkami. Nadzoruje zapobiegawczą konserwację sprzętu do prania, prysznicu i odkurzania. Szacuje zapotrzebowanie na dostawy, żąda dostaw i nadzoruje przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie materiałów eksploatacyjnych, odzieży i sprzętu. Przygotowuje układ obiektu.

Obsługuje lekkie maszyny do szycia i związany z nimi sprzęt. Zmieniaj rozmiary i naprawiaj mundury i zamki błyskawiczne. Obsługuj i utrzymuj maszyny do szycia, cerowania i przyciskania

Informacje o treningu

Szkolenie dla specjalisty w zakresie Pryszniców / pralni i naprawy ubrań wymaga 10 tygodni podstawowego szkolenia bojowego i 8 tygodni zaawansowanego treningu indywidualnego. Część tego czasu spędza się w klasie, a część w terenie z instrukcjami na stanowisku pracy.

ASVAB Score Required: 84 w obszarze umiejętności GM

Pozwolenie bezpieczeństwa : brak

Siła Wymagania: bardzo ciężki

Wymagany profil fizyczny : 222222

Odszkodowanie

Podstawowa rekompensata odpowiada twojej klasie płac i latom służby w armii. Całkowite odszkodowanie obejmuje zakwaterowanie , opiekę medyczną, wyżywienie, specjalną płatność i czas urlopu .

Przyszłe kariery cywilne

Umiejętności, których się nauczysz, pomogą Ci przygotować się do kariery zawodowej jako operator pralni lub pralni chemicznej lub kierownik i jako krawiec.

Możliwy (PaYS) Uprawnienie do programu

Ta pozycja może być odpowiednia dla programu rekrutacji pracowników o nazwie Army PaYS, który oferuje opcję rekrutacji, która gwarantuje rozmowę kwalifikacyjną, po wojnie, z pracodawcami przyjaznymi dla wojska, takimi jak AT & T, Hewlet-Pakard, Kraft Foods i innymi dużymi firmy. Ci pracodawcy szukają doświadczonych weteranów, aby dołączyć do ich organizacji. Osoby zainteresowane tą pracą powinny zbadać Armię PaYS.