Policja Programy pomocnicze i rezerwowe

Wolontariusze, pomocnicy i rezerwerzy to Unsung Heroes of Law Enforcement

Czy zawsze chciałeś pracować w organach ścigania , ale nie sądziłeś, że jest to odpowiednie dla ciebie? Być może nie sądziłeś, że zarobisz wystarczająco dużo pieniędzy. Może martwiłeś się pracą na zmiany? A może nie byłeś pewien, od czego zacząć, ani jak postawić stopę w drzwiach. Świetnym sposobem na zmiękczenie stóp w organach ścigania jest służenie jako oficer pomocniczy lub rezerwowy.

Najlepsze z obu światów

Z wielu powodów praca w pełnym wymiarze godzin w egzekwowaniu prawa może nie być praktyczna dla wszystkich.

Jest jednak wiele osób, które są bardziej zaangażowane w ten zawód, niż potrafią w nim pracować. Na szczęście nie musisz wybierać pomiędzy karierą. Wiele organów ścigania oferuje możliwości pracy w niepełnym wymiarze czasu i wolontariuszy, aby zwiększyć swoje siły, dając ci możliwość służenia w sposób i czasie, który działa lepiej dla ciebie.

Obywatele na patrolu

Programy oficerów pomocniczych i rezerwowych składają się z obywateli, którzy przeszli specjalistyczne szkolenie w celu udzielenia pomocy pełnoetatowym funkcjonariuszom.

Oficerowie rezerwy

Oficerowie rezerwowi są często emerytowanymi członkami policji, którzy mają pełne standardy policyjne, szkolenia i uprawnienia. Albo dobrowolnie poświęcają swój czas, albo otrzymują wynagrodzenie w niepełnym wymiarze godzin. Mogą oni mieć za zadanie przyjmowanie wezwań do służby lub patrolowania i często oczekuje się, że będą wykonywać wszystkie te same obowiązki pełnoetatowych funkcjonariuszy.

Oficerowie pomocniczy

Oficerowie pomocniczy to zazwyczaj siły ochotnicze, które otrzymują zmodyfikowane szkolenie policji.

Mogą oni być upoważnieni do samodzielnego wykonywania niektórych zadań związanych z egzekwowaniem prawa, takich jak pomoc kierowcom i śledzenie wypadków. Są również wezwani do pomocy w usprawnianiu operacji bezpieczeństwa i kontroli ruchu podczas imprez takich jak mecze piłki nożnej i inne ważne funkcje.

Szkolenia i środowisko pracy dla oficerów rezerwy

Aby pracować jako oficer rezerwy, musisz koniecznie uczęszczać do akademii policyjnej i zdać egzamin towarzyszący państwu lub egzamin POST.

Niektóre agencje mogą wymagać, abyś pracował wcześniej w pełnym wymiarze godzin, podczas gdy inni mogą wypożyczyć cię jako rezerwistę prosto z akademii.

Niektóre wydziały opłacają swoich rezerwowych oficerów na pół etatu. Wielu pracuje w pełnym wymiarze godzin w innych zawodach i postanawia wykonywać pracę rezerwową po prostu dlatego, że im się podoba. Inni zrezygnowali z egzekwowania prawa lub zrezygnowali z możliwości skorzystania z innych możliwości. W weekendy pracują jako rezerwarze, by pozostać skupieni na zawodach, które kochali.

Dostawanie twojej stopy w drzwiach

Jeszcze inni rozpoczynają swoją karierę jako oficerowie rezerwowi, mając nadzieję, że w przyszłości zostaną zatrudnieni jako pełnoetatowi oficerowie. Dla tych osób program rezerwowy może stanowić doskonałą okazję do nawiązania kontaktów i zapewnienia pracodawcom szansy na zobaczenie, o co w nich chodzi. Praca jako oficer rezerwy, nawet w charakterze wolontariusza, jest świetnym sposobem na znalezienie pracy w pełnym wymiarze czasu w organach ścigania .

Środowiska szkoleniowe i środowisk pracy dla funkcjonariuszy pomocniczych

Praca jako oficer pomocniczy zazwyczaj wymaga zmodyfikowanego programu szkoleniowego w zakresie egzekwowania prawa, który obejmuje pełne szkolenie w zakresie broni palnej, pierwszej pomocy, taktyk obronnych i operacji pojazdów, a także skrócone szkolenie w innych obszarach, które są niezbędne do wykonywania ich obowiązków.

Oficerowie pomocniczy często różnią się od oficerów rezerwy tym, że mogą nie mieć pełnej władzy policyjnej lub władzy. Zamiast tego najczęściej działają pod nadzorem i w obecności pełnoetatowego funkcjonariusza. Oficerowie pomocniczy pracują razem z pełnoetatowymi policjantami , często jeżdżąc z nimi, aby zapewnić dodatkową parę oczu i zwiększyć bezpieczeństwo oficerów.

Brak wyboru jest konieczny

Pomocnicze i rezerwowe programy dla funkcjonariuszy policji to świetna okazja, aby zmoczyć stopy w organach ścigania bez konieczności rezygnowania z pracy w dzień. Dla tych, którzy zawsze chcieli pracować w organach ścigania, ale z jakiegokolwiek powodu nie byli w stanie zrobić kariery w pełnym wymiarze godzin, programy te stanowią sposób na spełnienie niezrealizowanego snu.

Korzyści z rezerwowych i pomocniczych programów policyjnych

Praca jako pomocnik lub oficer rezerwy to wspaniały sposób na postawienie stopy w drzwiach i dalszą karierę w pełnym wymiarze czasu.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz karierę i szukasz sposobu na zdobycie kontaktów i doświadczenia, czy po prostu szukasz okazji do służby na pół etatu, stając się rezerwowym lub pomocniczym policjantem może być idealnym szansa dla ciebie.