Jak zostać państwowym żołnierzem

Widziałeś więc odcinek CHiPS lub Real Stories of Highway Patrol , a teraz myślisz, że chcesz spróbować swoich sił w pracy dla policji stanowej. A może byliście zafascynowani ich fajnymi samochodami i ostrymi mundurami, albo ich ogólnie twardą, ale nadzwyczaj uprzejmą postawą, a teraz zainspirowaliście się, by zostać państwowym żołnierzem . Tysiące ludzi zastanawia się, jak zostać państwowym żołnierzem, ale tylko nieliczni przechodzą przez ten proces i udowadniają, że mają to, czego potrzeba do jednej z najcięższych prac w egzekwowaniu prawa.

Zanim dostaniesz szansę na założenie tego kapelusza Smokey Bear, będzie to wymagało ciężkiej pracy i wysiłku, nie tylko po to, aby zostać zatrudnionym, ale także po to, aby przejść przez trening do pierwszego dnia na patrol solo. Żołnierze w całych Stanach Zjednoczonych zasłużyli sobie na reputację twardych, uczciwych i uprzejmych. Z kolei ich standardy zatrudniania i szkolenia stały się znane także niektórym z najbardziej rygorystycznych w kraju. Jeśli jednak dokonasz cięcia, zdobędziesz miejsce wśród najlepszych funkcjonariuszy policji i agencji w kraju.

Trudne decyzje na trudną pracę

Uświadom sobie to: egzekwowanie prawa nie jest dla wszystkich, a na pewno nie każdy może być żołnierzem. Chociaż prawdą jest, że do stworzenia skutecznej policji potrzebne są różne rodzaje ludzi, prawdą jest również, że nie jest to praca dla nikogo. Dość często żołnierze mają to szczególnie trudne, ponieważ mogą sami pracować w dużych strefach patroli wiejskich, nie mając w pobliżu żadnego wsparcia.

Zanim podejmiesz zobowiązanie do zostania żołnierzem, rozważ potencjalne trudności i wyzwania, z jakimi możesz się zmierzyć, od pierwszych dni procesu dochodzenia w tle do ostatniego dnia na patrolu. Oczekiwać, że będzie się na nich krzyczeć, pluć, uderzać, a nawet gorzej. Oczywiście nie stanie się to każdego dnia, ale zawsze jest to problemem.

Dzień z życia policjanta lub żołnierza może być bardzo podatny. Dodaj do tego stres związany z długimi i nieregularnymi godzinami, potencjalnymi problemami zdrowotnymi i innymi nieodłącznymi niebezpieczeństwami związanymi z pracą. Mając to wszystko na uwadze, nie jest to kariera, którą należy wprowadzić lekko.

Zachowaj czyste tło

Jeśli zrobiłeś swoje badania i zdecydowałeś, że kariera jako żołnierz państwowy jest dla ciebie odpowiednia, w końcu następną rzeczą, którą musisz zrobić, to upewnić się, że twoje doświadczenie pozostaje wolne od wad. Nie można wystarczająco podkreślić znaczenia unikania problemów i unikania problematycznych zachowań. Słusznie więc wszyscy funkcjonariusze organów ścigania przestrzegają wysokich standardów etycznych , a większość państwowych patroli policyjnych i autostradowych szczyci się wzorowym zachowaniem, którego oczekują od swoich żołnierzy.

Unikaj w ogóle używania narkotyków i unikaj nadmiernego spożywania alkoholu. Agencje rządowe oczekują, że osoby, które aspirują do roli żołnierzy, będą chciały dać przykład innym, do naśladowania i nie będą tak tolerancyjne wobec "młodzieńczych niedyskrecji", jak inni pracodawcy.

Minimalne kwalifikacje dla żołnierzy państwowych

Aby zostać żołnierzem, musisz mieć co najmniej dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED. Musisz również być obywatelem Stanów Zjednoczonych i posiadać ważne prawo jazdy, czasem wystawione przez państwo, w którym składasz wniosek. Minimalny wiek może różnić się w zależności od stanu, ale prawdopodobnie będzie miał 19 lub 21 lat. Ponadto większość agencji wymaga interakcji z opinią publiczną lub spędzenia czasu w wojsku lub college'u.

Uzyskaj konkurencyjną

W wielu stanach kariera żołnierzy to jedne z najtrudniejszych zadań w egzekwowaniu prawa. Z tego powodu spełnienie minimalnych wymagań nie będzie nawet zbliżyć się do zatrudnienia.

Tytuł Associate lub licencjat może być właśnie tym, co stawia Cię przed konkurencją.

Nawet jeśli nie jest to wymagane, wykształcenie w college'u zapewnia użyteczne, a nawet krytyczne umiejętności, których nigdzie indziej nie znajdziesz. Pomoże Ci to stać się bardziej atrakcyjnym kandydatem na agencję wynajmu.

Doświadczenie zawodowe również może być dalekie od tego, aby stać się kandydatem na rywala. Praca, w której musielibyście bezpośrednio współpracować z opinią publiczną, np. Stoły do ​​oczekiwania, praca w dziale obsługi klienta, służenie jako kasjer lub sprzedaż, może dać wspaniałe umiejętności.

Państwowe patrole policyjne i drogowe nazywają swoich oficerów "żołnierzami" częściowo ze względu na wczesne związki ich wczesnych związków z wojskiem, a częściowo ze względu na dyscyplinę wojskową i tradycje, które nadal stosują. Oczywiście żołnierze stanowi kładą nacisk na solidne doświadczenie militarne , a weterani często uważają, że państwowe agencje policyjne doskonale nadają się do przejścia do życia cywilnego. Konkretnie, praca jako oficer policji wojskowej lub w innym obszarze związanym z egzekwowaniem prawa lub bezpieczeństwem podczas służby w siłach zbrojnych może być bardzo korzystna.

Złóż podanie, by zostać żołnierzem

Może się wydawać, że jest to prosty krok, który jest oczywisty, ale ukończenie aplikacji, aby stać się żołnierzem stanowym, może być jednym z najważniejszych etapów całego procesu. Zbyt często małe błędy ze strony dobrze wykształconego kandydata zostaną odrzucone lub odłożone.

Upewnij się, że wypełniłeś wniosek w całości i upewnij się, że wszystkie odpowiednie puste pola zostały wypełnione, a odpowiednie pola sprawdzone. Bądź całkowicie szczery i bez względu na to, jak źle się czujesz, dyskredytujące informacje mogą sprawić, że spojrzysz, na pewno, aby powiedzieć prawdę o takich problemach, jak przeszłe zatrudnienie, zażywanie narkotyków i historie kryminalne. Niewykrycie spowoduje, że zostaniesz zdyskwalifikowany szybciej niż prawie wszystko, co możesz zrobić.

Uwzględnij wszystkich przeszłych pracodawców i bądź prawdomówny, wymieniając powód opuszczenia jakichkolwiek poprzednich prac. Należy również odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące obywatelstwa lub zarejestrować się w celu skorzystania z usług selektywnych.

Podejmij test umiejętności podstawowych

Po aplikacji będziesz prawdopodobnie musiał zdać test umiejętności podstawowych, aby określić swoją zdolność do wykonywania pracy i zmierzyć prawdopodobieństwo sukcesu w akademii. Celem testu jest upewnienie się, że posiadasz umiejętności krytycznego myślenia i rozumienia niezbędne do pracy w organach ścigania.

Podstawowy test zdolności mierzy umiejętności takie jak czytanie, pisanie, podstawowa orientacja arytmetyczna i przestrzenna. Agencje, które przeprowadzają te testy, zazwyczaj dostarczają również przewodnik po badaniu z przykładowymi pytaniami, które pozwolą Ci poczuć, czego możesz oczekiwać w dniu testu.

Podejmij test umiejętności fizycznych

Egzekwowanie prawa może być fizyczną pracą, a zanim zostaniesz zatrudniony, agencje muszą mieć pewność, że jesteś fizycznie zdolny do wykonywania niezbędnych zadań. Aby zostać żołnierzem, zostaniesz poproszony o wzięcie udziału w testach fizycznych lub testach zdolności fizycznych .

Oceny fizyczne sprawdzają Twoją siłę, szybkość i wytrzymałość. Biorąc pod uwagę wiek i płeć, tego typu testy mierzą liczbę pompek i sit sit, które możesz wykonać, a także szybkość, z jaką możesz biegać 1,5 mili i kreskę o długości 300 jardów. Mogą również mierzyć elastyczność i skok w pionie.

Z drugiej strony, testy zdolności fizycznych oceniają zdolność wykonywania określonych zadań związanych z pracą, takich jak bieganie, wspinanie się po ścianie, przeciąganie ważonego manekina oraz wsiadanie i wysiadanie z radiowozu. Testy te często mają limit czasowy, który jest uniwersalny niezależnie od wieku i płci.

Niezależnie od tego, który test musisz wykonać, zdecydowanie będziesz chciał uzyskać najlepszą możliwą formę. Jeśli nie jesteś tam, gdzie myślisz, że powinieneś być fizycznie, skonsultuj się z lekarzem i rozpocznij schemat ćwiczeń, który doprowadzi cię tam, gdzie chcesz.

Zdaj egzamin z Polygraph

Całkiem możliwe, że najbardziej irytującym krokiem w procesie rekrutacji, by zostać policjantem stanowym, jest egzamin z poligrafii. Test może być wyczerpujący, szczególnie dla osób z naturalnie wyrzutem sumienia. Niezbędnym krokiem jest jednak ocena uczciwości i uczciwości kandydata.

Podczas egzaminu na poligraf, kandydat otrzymuje książeczkę z kwestionariuszem, która prosi o szczegółowe informacje dotyczące pytań już zadawanych w sprawie zatrudnienia lub wniosku uzupełniającego . Pytania te mają na celu zmierzenie Twojej uczciwości i upewnienie się, że w przeszłości nie ma problemu, który mógłby przeszkodzić ci w zostaniu żołnierzem.

Wierzcie lub nie, ale wielu ludzi badało, a nawet aresztowało, bazując na informacjach, które ujawniali na etapie wykrywacza poligraficznego, próbując zostać funkcjonariuszami organów ścigania. Chociaż ten fakt nie powinien faza kwalifikowanego kandydata, powinien dać ci pauzę, jeśli masz jakieś szkielety w swojej szafie, które chcesz ukryć.

Poligraf jest ważnym elementem dochodzenia w tle , a wyniki mogą wpłynąć na twoją szansę na karierę. Podobnie jak w przypadku pierwszej aplikacji, uczciwość to nazwa gry. Znacznie lepiej jest ujawnić potencjalnie szkodliwe informacje, niż zostać przyłapanym na kłamstwie.

Zdać egzamin psychologiczny

Jak już wspomniano, kariery w zakresie egzekwowania prawa nie są dla wszystkich, a ważnym narzędziem pomagającym agencjom ocenić przydatność kandydata do pracy jest egzamin psychologiczny egzekwowania prawa . Składający się z baterii profili osobowości i innych narzędzi oceny, psychologowie używają tego egzaminu do udzielania rad policji stanowej i patroli autostradowych, niezależnie od tego, czy wnioskodawca byłby dobrym kandydatem na stanowisko żołnierza stanowego.

Egzaminy psychologiczne wydawane kandydatom na egzekwowanie prawa nie mają na celu zmierzenia zdrowego rozsądku kandydata. Zamiast tego jest skonfigurowany w celu ustalenia, czy możesz odnieść sukces w karierze organów ścigania. Egzamin mierzy uczciwość, dojrzałość, inteligencję i zdolność radzenia sobie z presją lub stresem. Licencjonowany psycholog analizuje wyniki i wydaje rekomendację agencji rekrutacyjnej. Jeśli nie zdasz egzaminu psychologicznego, nie oznacza to, że jesteś szalony; to po prostu oznacza, że ​​praca w organach ścigania prawdopodobnie nie jest dla ciebie.

Zdać egzamin fizyczny

Test sprawności fizycznej jest miarą tego, czy jesteś fizycznie zdolny do wykonywania tej pracy. Ogólny stan zdrowia jest jednak kolejnym ważnym czynnikiem decydującym o tym, czy powinieneś zostać zatrudniony. Ze względu na rygory, które mogą wiązać się z życiem jako żołnierz, pełny medyczny wstępny egzamin lekarski będzie wymagany, aby upewnić się, że jesteś wystarczająco zdrowy, by móc wykonywać karierę. Fizyczne obejmie EKG i kontrolę ciśnienia krwi. Możesz również oczekiwać, że badanie wzroku sprawdzi twoją wizję, percepcję głębi i zdolność widzenia kolorów.

Zdać akademię

Państwowe patrole policyjne i drogowe tradycyjnie posiadają najtrudniejsze i najbardziej wszechstronne akademie szkoleniowe. Niektóre stany oferują stopę wymywania - liczbę osób, które rozpoczynają akademię, ale nie mogą ukończyć - od 25 do 50 procent. Oznacza to, że nawet połowa osób, które pojawią się w pierwszym dniu akademii, może nie dostać się do dnia ukończenia szkoły.

Powody opuszczenia akademii są różne, ale obejmują one naruszenia przepisów, obrażenia i niespełnienie rygorystycznych standardów akademickich. Przebywanie w akademii wymaga ogromnej wytrzymałości psychicznej i fizycznej.

Zdać szkolenie w terenie

Podczas gdy akademia może być najbardziej emocjonalnym i emocjonalnie i fizycznie drenującym krokiem w procesie stania się żołnierzem, to jeszcze nie koniec. Szkolenie nie kończy się, gdy rekruci otrzymują odznaki. Wciąż trwa kilka tygodni szkolenia w terenie.

Podczas treningu w terenie będziesz musiał zastosować w praktyce wszystko, czego nauczyłeś się w akademii, i będziesz dokładnie oceniany, jak dobrze się czujesz. Tylko dlatego, że ukończyłeś studia, akademia nie oznacza, że ​​masz gwarancję pracy. Będziesz jeździł z policjantem szkoleniowym, który pokaże ci, jak to jest naprawdę pracować w organach ścigania, a następnie ostatecznie określa, czy masz to, czego potrzeba, aby zostać żołnierzem.

Wart wysiłku

Stanie się żołnierzem stanowym to długi, przeciągły proces, który może trwać rok lub nawet dłużej. Gdy już to zrobisz, możesz być pewny, że będziesz dumny ze swojego wyboru kariery i pracy, która była potrzebna, aby cię tam dopaść. Prawdę mówiąc, dostępnych jest niewiele miejsc pracy, które są równie satysfakcjonujące, jak praca w organach ścigania, a jeszcze mniej takich, które mogą dorównać dumie, którą poczujesz, gdy staniesz się państwowym żołnierzem.