Jak sprzedawać reklamy online

Sprzedaż reklam internetowych to kluczowy sposób zarabiania pieniędzy za pośrednictwem strony internetowej poświęconej mediom . Kiedy sprzedajesz reklamy online, pamiętaj, by wskazać, w jaki sposób oferują one wszystkie kluczowe zalety innych form mediów, aby pozyskać potencjalnego klienta do podpisania umowy.

Reklamy internetowe mogą być najszybszym i najtańszym sposobem dotarcia do klientów

Sprzedaj klientowi fakt, że reklamy internetowe mogą być tworzone, publikowane i poprawiane szybko i taniej.

Możesz uruchomić prostą banerową kampanię reklamową w różnych rozmiarach, zanim projektant reklamy prasowej może uzyskać specjalną reklamę dla klienta do zatwierdzenia. Reklamy radiowe i reklamy telewizyjne mogą wydłużyć się nawet dłużej.

Ten czas może kosztować pieniądze klienta, jeśli jego towar się nie przemieszcza. Wykorzystaj ten fakt, aby sprzedać właściciela firmy, który może być przyzwyczajony do starszych form mediów, dlaczego reklama internetowa jest najlepszym rozwiązaniem. Mógł zablokować przestrzeń reklamową na swojej stronie, a następnie zmienić swoją kampanię przez cały rok, po prostu zmieniając banery, które wysłałyby ludzi na jego stronę.

Sklep z ubraniami może wprowadzać niewielkie zmiany, aby wskazać wiosnę, lato, jesień i zimę, zmieniając tło banerów. Harmonogram i stylizacja mogą być zapisane w umowie sprzedaży, co daje korzyści, wiedząc, że sprzedałeś klienta przez cały rok, a nie tylko weekendowe wydarzenie.

Reklamy internetowe oferują elastyczność

Jeśli potencjalny klient uważa, że ​​inne formy mediów są bezpieczniejszym i bardziej zaufanym sposobem reklamowania, odrzuć to myślenie, przypominając mu, że druk i media na żywo nie dają mu wszystkich zalet reklamy przy jednym zakupie reklamy.

Reklamy prasowe pozwalają mu na dowolną zawartość, a także dodawanie kuponów, a reklama radiowa lub telewizyjna pozwala na dodanie dźwięku i obrazu do klientów.

Reklama internetowa to wszystko.

Ta elastyczność może stanowić wyzwanie dla Ciebie. Rozważ różne sposoby, w jakie klient płaci za reklamy internetowe . Odstraszyć go od płacenia tylko za kliknięcia banerowe, które skutkują zakupem lub współczynnikiem klikalności, kropka. Zyskasz najwięcej, obciążając klienta na podstawie wyświetleń strony, ponieważ klienci wciąż są wystawieni na reklamę niezależnie od tego, czy zdecydują się ją kliknąć.

Innym aspektem elastyczności reklam internetowych jest możliwość oferowania reklam pop-up, pop-under i wychodzących filmów klientowi. Omów wady i zalety tych metod reklamowych. To dobra praktyka etyczna, aby upewnić się, że rozumie, że niektóre reklamy mogą być tak irytujące, że kosztuje go sprzedaż.

Reklamy internetowe mogą przynieść Ci projekt strony internetowej

Sprzedając reklamy internetowe, prawdopodobnie napotkałeś potencjalnego klienta, który nie chce kupić banerowej kampanii reklamowej, ponieważ nie ma strony internetowej lub ma podstawową witrynę, na którą nie może sobie pozwolić. Wtedy możesz zmodyfikować swoją wysokość, by sprzedać nie tylko kampanię reklamową, ale także projekt strony internetowej.

Możliwe, że masz miejsce na serwerze lub za pośrednictwem własnej firmy hostingowej, aby dodać małą witrynę dla klienta.

Możesz utworzyć prostą witrynę internetową, która zapewni mu obecność w Internecie, i zapewni miejsce do wysyłania klientom, którzy klikną reklamę banerową, którą właśnie sprzedałeś.

Pójście z tym krokiem musi przynieść ci korzyść. Upewnij się, że klient rozumie pracę związaną z uruchomieniem witryny i zwróci jej przysługę, podpisując z Tobą długoterminową umowę. Możesz poprosić go o wyłączność, aby nie odwracał się i nie kupował przestrzeni reklamowej od internetowego konkurenta.

Jedną z opcji jest umożliwienie ci sprzedaży reklam w witrynie, którą dla niego stworzyłeś. To daje ci nowy strumień przychodów, a jeśli zdecyduje się kupić reklamy radiowe promujące swoją stronę, zyskasz dzięki wyższym statystykom sprzedaży swoim klientom sprzedaży. Takie rozwiązanie może się szybko skomplikować, więc upewnij się, że najpierw zgadzasz się ze wszystkimi szczegółami, a nie tylko spiesz się, by obiecać mu witrynę, aby zachęcić go do zakupu banerów reklamowych.

Reklamy online oferują nieograniczoną liczbę możliwości sprzedaży właścicielom firm. Wykonaj swoją pracę domową i sprawdź każdy szczegół transakcji, aby nie składać nieskończonych obietnic, gdy masz tylko skończony czas na wyprodukowanie kampanii.