Podręczniki terenowe armii - trening sprawności fizycznej

Army Field Manual 21-20: Zastąpiony przez FM 7-22

Żołnierze i koreańska korekta do armii Stanów Zjednoczonych (KATUSA) biorą udział w teście odznaki Expert Infantry Badge w Camp Casey. Zdjęcie dzięki uprzejmości US Army; Źródło zdjęcia: Sgt Scott Kim

W ciągu ostatniej dekady armia badała i testowała różne metody, aby lepiej trenować, przygotowywać i testować swoich żołnierzy. Przebudowa testu gotowości fizycznej była jednym z wielu wyzwań stojących przed nimi. W rzeczywistości od czasu publikacji podręcznika FM 7-22 Physical Fitness Manual z 2012 r. Zaproponowali i przetestowali na dużą skalę dwa testy sprawności fizycznej.

W latach 2011-12 armia zaproponowała dużą zmianę w standardowej armii PRT (Pushups, Situps, 2 mile run), którą wykonuje od 1981 roku.

Proponowany APRT rozszerzył się z trzech wydarzeń do pięciu. Te zdarzenia były następujące:

60-metrowy transfer wahadłowy
jednominutowa maszyna do jazdy na rowerze (non-stop)
stojąc w dal
jednominutowe push-up (non-stop)
1,5 mila

Nowy test gotowości bojowej armii (2018)

Krótko po roku 2012 armia zdecydowała się nie wykorzystywać zmian i nie zmieniła polityki. Jednak w 2017 r. Armia wprowadziła nowy test sprawności, zwany testem gotowości bojowej, który ma się odbyć pod koniec 2018 roku. Plan zakłada, że ​​ACRT zostanie w pełni wdrożony i zastąpi APFT.

Nowy ACRT składa się z następujących sześciu wydarzeń:

1. Leg Tuck - Jest to również znane na wiszącym kolanie w górę.

2. Rzut Mocą - To jest rzuty do tyłu z 10 funtami. piłka lekarska.

3. Trap Bar Deadlift

4. T-Push-Up - Pushup mieszany z przedłużeniem ramienia każdego powtórzenia.

5. Shuttle Run: Sprint-Drag-Carry - Jest to w istocie lotnia testowa zwinność pod obciążeniem.

Całkowita odległość 250 m shuttlerun i sprint 10 x 25 m, worków z piaskiem i dragów.

6. 2 - Mile Run

Jest prawdopodobne, że FM 7-22 z 2012 roku zostanie zaktualizowany w 2018-19.

Podejście FM 7-22: "Przywódcy wojskowi zawsze uważali, że skuteczność Żołnierzy zależy w dużej mierze od ich kondycji fizycznej.

Pełne spektrum działań stawia premię za siłę, wytrzymałość, zwinność, sprężystość i koordynację Żołnierza. Zwycięstwo - a nawet życie Żołnierza - tak często zależy od tych czynników. Pokonywanie długich dystansów w walce z ładunkiem przez trudny kraj i skuteczne zwalczanie po przybyciu na pole walki; do prowadzenia szybko poruszających się czołgów i pojazdów mechanicznych w trudnym terenie; napaść; biegać i pełzać na duże odległości; wskakiwać i wychodzić z kraterów i okopów; i skakać przez przeszkody; podnosić i przenosić ciężkie przedmioty; przez wiele godzin bez snu i odpoczynku - wszystkie te działania wojenne i wiele innych wymagają doskonałej kondycji fizycznej. W związku z tym rozdział ten łączy trening fizyczny przygotowany przez armię (PRT) z generacją sił zbrojnych (ARFORGEN). "

FM 7-22 jest bardzo podobny do nowego FM 21-20, ponieważ jest skierowany do liderów, którzy planują i przeprowadzają trening sprawności fizycznej. Zawiera wskazówki dotyczące opracowywania programów, które poprawią i utrzymają kondycję fizyczną wszystkich pracowników armii . Programy te pomogą liderom przygotować żołnierzy do spełnienia fizycznych wymagań wojny. Niniejsza instrukcja może być również używana jako książka źródłowa przez wszystkich żołnierzy.

Metodologia stojąca za nową wersją polega na powiększeniu żołnierzy armii poprzez następujące etapy:

1 - Faza wstępnego uzdrawiania - Program Przyszłości Żołnierza , Szkolenie Rekrutacyjne podejmie rekrutację i stopniowo będzie je budował w ramach przygotowań do Szkolenia podstawowego lub Szkolenia początkowego .

W firmie Basic rekruta będzie kontynuował budowanie podstaw sprawności, poznawania podstaw bycia w armii i przestrzegania norm ustalonych przez wojsko w odniesieniu do wzrostu, ciężarów, zdolności fizycznych.

2 - Faza zahartowania - faza hartowania rozwija podstawowe umiejętności związane z krytycznymi zadaniami żołnierza, takie jak skakanie, lądowanie, wspinaczka, skakanie, gięcie, osiąganie i podnoszenie. Fizyczna gotowość poprawia się poprzez postęp w tych czynnościach. Faza hartowania odbywa się podczas IMT, podstawowego szkolenia bojowego (BCT), jednego szkolenia dla jednostki piśmienniczej (OSUT) i podstawowego kursu dowódcy A (BOLC A).

3 - Podtrzymywanie fazy i integracja w jednostce - Przygotowanie do wdrożenia, wdrożenia, przeniesienia. W tej fazie działania stają się bardziej wymagające. Ćwiczenia, ćwiczenia i ćwiczenia, takie jak zaawansowana gimnastyka, ruch wojskowy, kettlebell i inne dźwigi są wykonywane z rosnącym oporem.

Ćwiczenia wytrzymałościowe i ruchowe, takie jak marsz pieszy, biegi prędkości i ciągły bieg zwiększają intensywność i czas trwania. Działania bezpośrednio wspierające misję jednostki, takie jak indywidualne techniki poruszania się, przewozy poszkodowanych, kursy przeszkód i walki są zintegrowane w sesjach PRT.

The Mindset Behind the FM 7-22

"FM 7-22 zapewnia żołnierzom i przywódcom doktrynę PRT Armii, która jest wytworem historii armii, wyniszczonej z wielkich bitew z przeszłości do teraźniejszości, a doktrynalne koncepcje odzwierciedlają również pojawiające się trendy w obecnej kulturze fizycznej. Ten FM wpłynie na armię w sposób ważny dla kontynuacji naszej narodowej siły i bezpieczeństwa, a celem armii PRT jest nie tylko sprawienie, aby nasi żołnierze wyglądali dobrze, ale także sprawienie, by byli fizycznie przygotowani na prowadzenie pełnego spektrum operacje. " (Podsumowanie FM 7-22)