RHOA- Phaedra Parks Net Worth

Prawdziwe gospodynie z Atlanty nie są w ogóle gospodyniami domowymi

Obsada prawdziwych gospodyń domowych z Atlanty. Quantrell Colbert / Bravo

Możesz pomyśleć, że "prawdziwe gospodynie z Atlanty" (RHOA) to gospodynie domowe o nazwie programu, ale wszystkie mają inne koncerty, które generują dochód. Oprócz tego, że są członkami obsady, gracze RHOA mają przedsięwzięcia biznesowe, inwestycje i kariery poza domem.

Poniżej znajdują się prawdziwe zawody i wartość netto żon Atlanta House w porządku alfabetycznym według nazwiska. Lista obejmuje obecnych i byłych członków obsady, a także tych, którzy pojawili się jako gość lub przyjaciel gospodyń domowych RHOA.

Real Jobs Of RHOA Cast Members

Kandi Burruss

Główny członek obsady na sezony 2-8.

Kandi or Kandi Girl) to amerykańska wokalistka i autorka tekstów piosenek R & B, aktorka, producent nagrań / programów telewizyjnych (web show Kandi Koated Nights ). Były członek grupy Xscape z Atlanty prowadzi również butik odzieżowy TAGS, projektuje intymne produkty dla swojej linii Bedroom Kandi. Jest także uznaną piosenkarką i autorką piosenek, która nadal otrzymuje tantiemy i dochody z tytułu piosenek, które napisała dla wielu znanych artystów takich jak Whitney Houston, Usher, Pink, Alecia Keys, Boys II Men, Destiny's Child, NSync, Mariah Carey, Sole "i TLC,

Kandi Burruss Wartość netto: 35 milionów dolarów

Cynthia Bailey

Główny członek obsady sezonów 3-8.

Była królowa piękności, teraz modelka / aktorka. Założyciel School of Fashion The Bailey w Atlancie, GA. Występował na Cosby Show w Nowym Jorku Undercover , współgospodarzem telewizji BET.

Cynthia Bailey Net Worth: 50 000 USD w 2013 r., Jej wartość netto została wymieniona na 500 000 USD w 2016 r.

Bailey otrzymała szacunkowe wynagrodzenie w wysokości 300 000 $ w 2013 i 2014 roku za swoją rolę na RHOA.

Kim Fields

Była gwiazda dziecka Facts of Life Kim Fields została główną obsadką w sezonie 8.

Kim Fields Net Worth: 8 milionów USD (2016). Duża część jej majątku pochodziła z roli Tootie na Facts of Life i dobrego zarządzania finansami na przestrzeni lat.

Marlo Hampton

Marlo Hampton jest stylistką, którą niegdyś kreśliła NeNe Leakes. Hampton pojawił się jako przyjaciel RHOA w sezonie 4 i pojawił się jako gość w sezonach 6 i 8.

Marlo Hampton Net Worth: 60 000 USD

Claudia Jordan

Już w radiu i telewizji, Jordan dołączył do głównej obsady RHOA na sezon 7, ale został zredukowany do statusu "gościa" w sezonie 8.

Claudia Jordan Net Worth: 500 000 USD (2016)

NeNe Leakes

Osobowość telewizyjna, aktorka i były striptizerka; ma powracającą rolę jako Coach Roz na Glee . Wystąpiła także w Maury , The Celebrity Apprentice, The Amandas, The Game, Let's Stay Together i The New Normal. W 2016 roku Leakes zarabiał 750 000 $ na odcinek RHOA.

Leaks jest jedynym członkiem obsady, który pojawił się we wszystkich 8 sezonach (od 2016 r.). Od sezonu 1-7 była główną obsadą, ale nadal występowała jako gość w sezonie 8.

Nene Leakes Net Worth: 4,5 miliona dolarów w 2013 roku, jej wartość netto wzrosła do około 12 milionów dolarów w 2016 roku.

Więcej o NeNe Leakes

Demetria McKinney

Demetria pojawiła się jako przyjaciel RHOA w sezonie 7 i pojawiła się w sezonie 8 jako gość.

Demetria McKinney Wartość netto : 3 miliony USD (2016)

Tammy McCall Browning

Tammy po raz pierwszy pojawiła się w serialu w sezonie 8 jako gość.

Tammy McCall Browning Net Worth : Brak danych publicznych w tej chwili.

Shamea Morton

Występując jako gość w sezonie 5, Shamea pojawił się ponownie jako gość na RHOA w sezonie 8.

Shamea Morton Networth : 2 miliony dolarów (2016)

Kenia Moore

Była Miss USA, aktorka, osobowość telewizyjna, obecnie producent TV / flim i CEO firmy Moore Vision Media. Nadal aktywnie działa w branży poprzez własne produkcje, a także występy gościnne i popularne pokazy, które zawierały (dawny) Fresh Prince of Bel-Air, Living Single i The Steve Harvey Show.

Kenia była główną obsadą w sezonach od 5 do 8.

Kenya Moore Net Worth: 1,5 miliona dolarów (2013), podobnie jak jej były kolega z obsady, Porsha, wartość netto Kenii spadła znacząco, a od 2016 roku szacuje się, że wynosi tylko około 300 000 $.

Parki Phaedra

Znany adwokat ds. Rozrywki i filantrop.

Partner zarządzający The Parks Group, PC, firmy prawniczej z siedzibą w Atlancie, która skierowana jest głównie do sportowców i artystów.

Phaedra był głównym członkiem obsady w sezonach od 5 do 8.

Phaedra Parks Net Worth: 2 miliony dolarów w 2013 roku i ponownie w 2015 roku pomimo wielu osobistych trudności, w tym napiętego małżeństwa i męża służącego w więzieniu (w 2015 roku ogłosiła, że ​​małżeństwo nie jest już możliwe do odzyskania).

DeShawn Snow

Founded The DeShawn Snow Foundation, organizacja non-profit pomagająca nastolatkom w rozwijaniu poczucia własnej wartości. Snow zasiadał także w zarządach trzech dodatkowych organizacji charytatywnych.

DeShawn Snow Net Worth : 1,5 miliona dolarów od 2013 roku i ponownie w 2015 roku.

Sheree Whitfield

Była gospodynią domową w sezonach od pierwszego do czwartego. Jako projektantka mody założyła She By Sheree (linia ubrań) i wystąpiła gościnnie w telewizyjnym serialu The Game , który chce zostać milionerem, The Bonnie Hunt Show, The Ellen DeGeneres Show oraz the 2009 Soul Train Awards.

Sheree była główną obsadą w sezonach od 1 do 4.

Sheree Whitfield Net Worth: 250 000 $ w 2013 r., Ale pod koniec 2015 r. Jej wartość netto spadła do mniej niż 100 000.

Porsha Williams (wcześniej Williams-Stewart)

Założycielka Kordell & Porsha Stewart Foundation for Cancer Research, Bravo twierdziła, że ​​również ciężko pracowała, aby rozwinąć karierę muzyczną w 2013 roku, ale w 2016 roku zarabia najwięcej gości z przychodami (jako przyjaciel RHOA) w serialu i współpracy -hosting dla Dish Nation. W czasie rozwodu nie otrzymała alimentów od męża Kordella Stewarta.

Porsha był głównym członkiem obsady sezonów 5 i 6, przyjacielem w sezonie 7, ale powrócił jako główny członek obsady w sezonie 8.

Porsha Williams Net Worth: w 2013 roku jej wartość netto została publicznie wymieniona na 16 milionów dolarów, ale od 2016 roku jej wartość netto wynosiła tylko 500 000 USD (źródła publiczne).

Lisa Wu-Hartwell

Lisa była główną postacią w sezonach 1 i 2 i pojawiła się jako gość w sezonie 3.

Nieruchomości potentat i przedsiębiorca, który uruchomił linię biżuterii Wu Girls po upadku rynku nieruchomości. Stworzyła i opracowała ubrania dla dzieci Hart 2 Hart Baby i ma kolejną linię produktów odzieżowych sprzedawanych przez Closet Freak. Ona i jej słynny mąż futbolu, Ed Hartwell, wygrali w 2011 roku i od tego czasu się rozwiedli.

Lisa Wu-Hartwell Wartość netto: 100 000 USD w 2013 r., A od 2016 r. Wciąż jest warta 100 000 USD.

Kim Zolciak-Biermann

Profesjonalna projektantka peruk w dzień, chcę być piosenkarką w nocy. Wydano dwa single: "Tardy for the Party" (który osiągnął numer trzy w iTunes) i "Google Me".

Kim była główną aktorką w sezonach od 1 do 5 lat. Była tak popularna, że ​​po odejściu z RHOA stworzyła własny program typu " Nie bądź późno na Bravo".

Kim Zolciak-Biermann Net Worth: 500 000 $ (obniżone z 1,5 miliona USD szacowanej wartości netto w 2013 roku)

Źródła:

Więcej artykułów na temat prawdziwych gospodyń domowych w Atlancie