Badania Paranormal Careers in Government

Z pewnością istnieje wiele bardzo interesujących karier dostępnych w dzisiejszym wymiarze sprawiedliwości kryminalnej i kryminologii . Tak naprawdę interesujące jest to, że telewizja i filmy bardzo często przedstawiają różnego rodzaju profesjonalistów z dziedziny kryminologii.

Niektóre z najpopularniejszych programów, takich jak The X-Files i Fringe , zagłębiają się w świat zjawisk paranormalnych, które mogą być jednymi z najbardziej fascynujących karier kryminalnych, jakie można sobie wyobrazić.

Te pokazy zawierają federalnych agentów specjalnych przydzielonych do wyspecjalizowanych jednostek zajmujących się badaniem zjawisk nadprzyrodzonych. Bez wątpienia zainspirowały niezliczoną liczbę osób do rozważenia pracy w kryminologii, co skłoniło ich do nauki, co trzeba zrobić, aby zostać paranormalnym śledczym dla rządu.

Czy możesz zostać paranormalnym śledczym agentem specjalnym?

Dla wszystkich z was, którzy chcą mieć Fox Mulders i Dana Scullys, mamy niefortunne wieści. Rząd Stanów Zjednoczonych nie zatrudnia żadnych pełnoetatowych jednostek specjalnych zajmujących się zjawiskami nadprzyrodzonymi i paranormalnymi. To znaczy, przynajmniej żaden, który nie chce się przyznać lub reklamować.

Niestety, dla tak wielu fanów Fringe , szanse są niewielkie lub żadne, że będziesz spędzać 40 godzin lub więcej w tygodniu podróżując po całym kraju i zarabiając wspaniałą pensję rządową plus dietę, by znaleźć Bigfoota lub w końcu sprowadzić Diabła z Jersey przed oblicze sprawiedliwości.

Tak naprawdę nie ma takiej pracy rządowej - oficjalnie zresztą - jako specjalnego agenta przeznaczonego do badań paranormalnych. Co z kolei oznacza, że ​​nie ma niczego, czego potrzebujesz lub możesz zrobić, aby stać się nim, ponieważ praca przedstawiona na srebrnych i małych ekranach po prostu nie istnieje.

Czy rząd bada zjawiska paranormalne?

Nic z tego nie znaczy, że rząd Stanów Zjednoczonych nigdy nie wykazał zainteresowania zjawiskami nadprzyrodzonymi.

W połowie 1900 roku badacze US Air Force prowadzili Project Blue Book, program, który badał wydarzenia UFO w całym kraju.

Agenci FBI również znaleźli się w rozproszeniu w badaniach nad zjawiskami paranormalnymi, między innymi w 1947 roku w Roswell. W rzeczywistości, zgodnie z dokumentami niedawno wydanymi przez FBI, agencja nawet krótko zbadała wykonalność i skuteczność wykorzystania percepcji pozazmysłowej jako narzędzia śledczego i szpiegowskiego. Niestety, nie znaleźli żadnej naukowej podstawy dla zjawisk.

Inne agencje rządowe poświęciły czas i zasoby na zbadanie dotychczas niewyjaśnionych. Jeszcze w 1995 r . CIA i armia amerykańska organizowały słynny projekt, w ramach którego badano możliwości zdalnego podglądu w celu szpiegowania.

Poza tymi przypadkami zakres, w jakim jakakolwiek agencja rządowa może wejść w stan nadprzyrodzony, jest tak mały, że po prostu nie ma ścieżek kariery, które mogłyby zająć specjalnego agenta w świecie pełnoekranowych badań paranormalnych.

Natknięcie się na niewyjaśnione

Jako niefortunne, jak może ci się wydawać tak wielu z was, którzy mieli nadzieję zostać następną agentką specjalną Daną Scully, wciąż są szanse, że natkniecie się na nadprzyrodzone śledztwo w ciągu całej kariery.

Wielu funkcjonariuszy poprawczych , agentów specjalnych i policji ma historie o dziwnych i przerażających zdarzeniach w pracy. Paranormalne, czy też nie, niewiele zaprzecza, że miejsca pracy w sądownictwie kryminalnym i kryminologii należą do najciekawszych dostępnych karier .