Kindle Direct Publishing firmy Amazon.com

Przegląd serwisu e-booków KDP E-Book Amazon

Amazon KDP publikuje bezpośrednio na Kindle. amazon.com

Zastanawiasz się nad powodami, dla których powinieneś / nie powinnaś publikować samodzielnie , i zdecydowałeś się wypróbować samodzielnie. Następnie zapoznałeś się z uwagami redakcyjnymi, dotyczącymi pakowania i sprzedaży i zdecydowałeś się opublikować e-book. Jeśli podoba Ci się pomysł, że Twój własny e-book jest dostępny dla giganta internetowego, Amazon.com's, urządzenia Kindle, to Kindle Direct Publishing (KDP) może być usługą e-book self-publishing do rozważenia.

Informacje o wydawnictwie Kindle Direct Publishing firmy Amazon.com (KDP)

Kindle Direct Publishing oferuje publikowanie za pomocą e-booków, format popularny wśród autorów, takich jak powieściopisarze gatunku (w przypadku usług publikowania książek elektronicznych Amazon.com, patrz CreateSpace). Oczywiście należy dokładnie przejrzeć wszystkie funkcje i punkty umowne przed zarejestrowaniem się w usłudze samodzielnego publikowania, oto niektóre z najważniejszych publikacji Kindle Direct Publishing.

Odwiedź stronę Kindle Direct Publishing.

Jeśli samodzielnie opublikowałeś swoją książkę, możesz przesłać recenzję Kindle Direct Publishing lub jakiejkolwiek innej usługi samodzielnego publikowania. Lub przeczytaj recenzje dotyczące samodzielnego publikowania innych autorów .