Dowiedz się, jak zostać członkiem zespołu SWAT

Wokół zespołów SWAT na całym świecie kryje się wiele tajemnic i tajemnic . Te wyszkolone, elitarne jednostki specjalne zajmujące się egzekwowaniem prawa mają do dyspozycji mnóstwo narzędzi i taktyk, aby przygotować je na najbardziej niebezpieczne i niestabilne sytuacje, które mogą wymagać działania policji. Możesz nawet nazwać je US Navy SEALS policji, dlatego każdy oficer policji, który jest uczciwy wobec siebie, prawdopodobnie przyzna, że ​​marzy o stworzeniu zespołu w pewnym momencie swojej kariery.

Więc jak zostać członkiem zespołu SWAT?

Minimalne wymagania dla członków zespołu SWAT

Przede wszystkim, zanim dotrzesz do SWAT, musisz zrobić to jako policjant. Większość członków zespołu SWAT, z wyjątkiem kilku medyków lub innych funkcji niezwiązanych z prawem, to przede wszystkim policjanci, więc musisz upewnić się, że spełniasz minimalne kwalifikacje policjanta. Aby wziąć udział w pracy jako oficer policji, musisz przynajmniej:

Jeśli spełnisz te minimalne wymagania, będziesz musiał przejść intensywne dochodzenie w tle, a będziesz musiał ukończyć szkolenie w akademii policyjnej. Po zatrudnieniu na stanowisku policjanta zazwyczaj będziesz potrzebował służby przez co najmniej dwa lata, a może nawet dłużej, zanim uzyskasz kwalifikacje do specjalizacji , w tym do stanowisk zespołu SWAT.

Jeśli masz wymagane doświadczenie, możesz wypróbować, gdy stanowisko zwolni się. Testy SWAT są intensywne i wymagają wszystkiego, co masz, zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Wymagania dotyczące sprawności fizycznej członków zespołu SWAT

Być może największym wyzwaniem dla aspirujących członków zespołu SWAT są wymagania fizyczne.

Funkcjonariusze SWAT muszą znajdować się w absolutnie najwyższej kondycji fizycznej, aby móc wykonywać wiele funkcji, do których mogą być wezwani. Z tego powodu oceny fizyczne zespołu SWAT mierzą siłę i wytrzymałość potencjalnych nowych członków.

Specyficzne wymagania fizyczne będą prawdopodobnie różnić się w poszczególnych działach, ale dobrym wskaźnikiem, aby sprawdzić, czy jesteś blisko miejsca, w którym musisz być, są wymagania fizyczne FBI Taktycznego Zakładnika Ratunkowego. Kandydaci do HRT FBI muszą co najmniej być w stanie:

Należy pamiętać, że są to tylko minimalne wymagania fizyczne, które należy uwzględnić w zespole, a to tylko jedna z agencji. Różne agencje mogą mieć nieco inne wymagania, ale faktem jest, że będziesz musiał uzyskać formę i pozostać w formie, aby zrobić to w SWAT.

Dodatkowe wymagania dla członków zespołu SWAT

Większość nacisku na tryouts SWAT i selekcji dotyczy sprawności fizycznej, ale są też inne względy. Członkowie SWAT muszą być ekspertami strzeleckimi, umieć szybko myśleć na nogach, przyjmować i wydawać rozkazy, skutecznie komunikować się z innymi, mieć silne wyczucie pracy zespołowej i być psychicznie twardym.

W wielu przypadkach przy wyborze członków SWAT będzie brana pod uwagę wcześniejsza historia pracy i wyniki pracy oficera z departamentem.

Zostanie członkiem zespołu SWAT

Członkowie zespołu SWAT uważani są za elitę w szeregach organów ścigania. Jednostki te są bardzo spójnymi zespołami, w których każdy członek odgrywa istotną rolę w realizacji misji grupy. Potrzeba olbrzymiej ilości poświęcenia, determinacji i ciężkiej pracy, ale jeśli masz silne poczucie zespołu i poświęcenia, a myślisz, że możesz zdobyć mentalną i fizyczną siłę potrzebną, by zrobić to w zespole SWAT, możesz po prostu uznają to za idealną karierę kryminologiczną dla ciebie.