Czy jesteś gotów zostać policjantem?

Czy na pewno masz to, czego potrzeba?

Według danych z Krajowego Funduszu na Rzecz Egzekwowania Prawa, ponad 900 000 osób pracuje jako policjanci w Stanach Zjednoczonych. Nawet przy prawie miliona funkcjonariuszy departamenty policji w całym kraju zgłaszają kłopoty z obsadzeniem stanowisk i utrzymaniem oficerów w pracy . Czemu? Ponieważ faktem jest, że praca nie jest dla wszystkich.

Wiele osób zgłasza się jako policjanci, ale tylko bardzo mały procent może zostać zatrudniony.

Jeszcze mniej może pozostać w pracy. Trudno, widzisz straszne rzeczy, widzisz ludzi w ich absolutnej najgorszej sytuacji, a twoja wybrana profesja jest - przynajmniej z pozoru na widoku - coraz bardziej wyszydzana przez ludzi z niezliczonych powodów we wszystkich dziedzinach życia. Brzmi jak ładunek zabawy, prawda?

Niemniej miliony policjantów nie może się mylić; na koniec dnia to dobra robota. Pytanie tylko, czy jesteś gotowy na wszystko, co oznacza być policjantem?

Czy kiedykolwiek naprawdę się przygotowałeś?

Wiele lat temu, kiedy zgłosiłem się po to, by zostać policjantem , miałem wiele wspaniałych wizji tego, co myślałem, że będzie to praca. Chociaż nigdy nie myślałem, że to będzie łatwe, pierwszy dzień w akademii policyjnej bardzo szybko udowodnił mi, że nie mam pojęcia, o co mi chodzi.

Choć byłam tak twarda jak akademia, kiedy skończyłam szkołę i rozpocząłem program szkolenia polowego , zdałam sobie sprawę, że praca policjanta polegała na czymś więcej niż tylko zatrzymywaniu ruchu i umieszczaniu złych facetów w więzieniu.

Nauczyłem się, że praca ta oznaczała długie i nieregularne godziny; trudne i niebezpieczne sytuacje; i wielu ludzi, którzy cię bardzo nie lubią, na pewno nie doceniają biletów na przekraczanie prędkości lub podróży do więzienia i byli zbyt szczęśliwi, mogąc wyrazić swoje niezadowolenie. To było dawno temu, przed eksplozją internetu, YouTube, blogów i mediów społecznościowych.

Publiczna kontrola staje się trudniejsza

Opinia publiczna zawsze oczekiwała od swoich policjantów wysokich standardów etycznych. Era cyfrowa ujawniła jednak - na zupełnie nowym poziomie - niewielką, ale szkodliwą grupę oficerów, których działania szkodzą publicznemu wsparciu policji.

Co to wszystko dzisiaj oznacza dla nowych oficerów? W skrócie oznacza to, że ich praca będzie tylko trudniejsza. Świat policjantów staje się coraz bardziej niebezpieczny. Nie tylko fizyczne zagrożenia, które są nieodłączne w karierze organów ścigania; wnioskodawcy rozumieją te. Ale oprócz tych niebezpieczeństw są również zwiększone obawy, które wielu obecnych funkcjonariuszy myśli o własnym bezpieczeństwie pracy.

Prawdziwi lub spostrzegani specjaliści od ścigania twierdzą, że są złym filmem na YouTubie z powodu utraty pracy. Co więcej, zgłaszają obawy, że publiczne postrzeganie ogranicza ich zdolność do wykonywania swojej pracy.

Praca staje się coraz trudniejsza

Środowisko pracy funkcjonariuszy policji - w oczach wielu osób - staje się szybkowarową. Funkcjonariusze muszą codziennie podejmować decyzje w ułamku sekundy. Te decyzje mogą oznaczać ich własne życie, śmierć lub śmierć innej osoby. Dla urzędników decyzje te mogą również oznaczać różnicę między pracą a bezrobociem.

Najważniejsze - i to, co naprawdę trzeba wiedzieć - jest to, że praca policjanta będzie tylko trudniejsza. Bez planu zachowania zarówno zdrowia psychicznego, jak i fizycznego , będziesz miał trudności z radzeniem sobie ze stresem w pracy .

Czy masz to, czym jest bycie jednym w dzisiejszym świecie?

Mając to na uwadze, prosty fakt jest taki, że świat potrzebuje dobrych funkcjonariuszy policji. Ludzie, którzy potrafią być twardzi, ale współczujący, potrafią poradzić sobie z niebezpieczeństwem, stresem i drwiną oraz mają pragnienie i umiejętność pomagania i ochrony innych, nawet na własny koszt.

Jeśli chcesz to wszystko załatwić, to może - może tylko - masz to, czego potrzeba, aby zostać policjantem.