Lista umiejętności cyfrowych i przykłady

Wraz z fenomenalnym rozwojem Internetu w ciągu ostatnich dziesięcioleci nastąpił równie rewolucyjny wzrost liczby miejsc pracy dla pisarzy, ilustratorów i filmowców w branży mediów cyfrowych. Naprawdę nigdy nie było lepszego czasu dla kreatywnych artystów z solidnymi umiejętnościami w zakresie mediów cyfrowych, aby znaleźć zatrudnienie, ponieważ apetyt publiczności na nowe informacje przedstawione w wyjątkowy i oryginalny sposób jest żarłoczny.

Praca, która wymaga cyfrowych umiejętności medycznych

Rodzaje prac, o które można się starać dzięki umiejętnościom korzystania z multimediów cyfrowych, są liczne, a lista wciąż rośnie. Do cyfrowych tytułów prac medialnych należą: menedżer mediów społecznościowych, menedżer treści internetowych, specjalista ds. Multimediów, specjalista ds. Mediów cyfrowych, specjalista ds. Testów treści, projektant gier, media planista, blogger, specjalista ds. Zaangażowania cyfrowego, koordynator ds. Marki, koordynator treści, autor treści, grafik, cyfrowy edytor treści, strateg ds. komunikacji w mediach społecznościowych i fotograf cyfrowy, specjalista ds. public relations, analityk wiadomości telewizyjnych, autor techniczny i koordynator ds. marketingu.

Jak uwzględnić umiejętności w CV

Podczas tworzenia CV i towarzyszącego listu motywacyjnego do podania o pracę dla pozycji w mediach cyfrowych, musisz włączyć do tekstu tyle "słów kluczowych" branżowych, ile to możliwe. Wielu pracodawców skanuje aplikacje pracy cyfrowo, korzystając z zautomatyzowanych systemów parsowania, które są zaprogramowane tak, aby nadawać priorytet określonym słowom kluczowym.

Używanie obfitych słów kluczowych w celu opisania umiejętności korzystania z multimediów cyfrowych działa w taki sam sposób, jak dodawanie tagów do artykułów lub blogów WordPressa - te warunki są łatwo zauważalne przez systemy parsujące i zapewniają, że Twoje CV osiąga wysokie "miejsce" wśród swoich konkurentów.

Lista umiejętności cyfrowych mediów

Oto lista umiejętności mediów cyfrowych na życiorysy, listy motywacyjne, podania o pracę i wywiady.

Wymagane umiejętności będą się różnić w zależności od stanowiska, o które aplikujesz, a także przejrzyj listę umiejętności wymienionych na liście według stanowiska i rodzaju umiejętności .

A - D

E - N

O - Q

R - Z

Więcej list umiejętności: Umiejętności zatrudnienia podane przez Job | Listy umiejętności do CV

Co jeszcze musisz wiedzieć: miękkie i twarde umiejętności | Jak uwzględnić słowa kluczowe w swoim CV | Lista słów kluczowych dla CV i listów motywacyjnych