Dowiedz się, co trzy kule reprezentują w pogrzebach wojskowych

Standardową częścią każdego pogrzebu wojskowego jest uroczyste strzelanie z trzech sal na cześć zmarłego. Trzy zużyte skorupki są prezentowane jego najbliższym krewnym. Każdy, kto jest uprawniony do pogrzebu wojskowego (zwykle każdy, kto umiera z czynnej służby , honorowo zwolniony z kombatantów i emerytów wojskowych) ma prawo do trzech sal karnych, pod warunkiem dostępności ekip honorowych.

Ale skąd się wzięła ta tradycja?

Battlefield Custom Three Volleys

Tradycja sięga europejskich wojen dynastycznych, które miały miejsce między 1688 a 1748 rokiem. Salwy były strzałami wystrzelonymi na polu podczas bitwy, sygnalizując przerwę w walce. Miało to pozwolić obu stronom na usunięcie ciał poległych żołnierzy z pola walki.

Dwie walczące strony zakończyłyby działania wojenne, dopóki wystrzelenie trzech salw nie oznaczało, że zmarli zostali właściwie otoczeni opieką, a strona była gotowa do wznowienia bitwy. Trzy kule reprezentują trzy salwy wystrzelone, a trzy słowa obowiązek, honor, kraj.

Członkowie usług potrzebujący trzech platform

Zespół strzelecki w tej ceremonii może składać się z dowolnej liczby członków służby, ale zwykle widzi się zespół ośmiu, z podoficerem (NCO) odpowiedzialnym za szczegóły strzelania. Niezależnie od tego, czy zespół składa się z trzech, ośmiu czy dziesięciu członków służby, każdy członek strzela trzy razy.

Trzy obudowy pocisków wrzucone na złożoną flagę

Uroczystość pogrzebowa obejmuje również ceremonię, w której gwardian honorowy usuwa flagę z trumny i ostrożnie ją składa, z niebieskim polem gwiazd skierowanym do góry. Następnie złożona flaga jest prezentowana rodzinie zmarłego jako znak wdzięczności za służbę tej osoby.

Szczegóły flagi często wsuwają trzy skorupki do złożonej flagi przed przedstawieniem flagi rodzinie. Każda obudowa reprezentuje jedną salwę. Ten gest daje nieco inne znaczenie symbolice trzech kul w wojskowym pogrzebie.

Niektórzy wojskowi tradycjonaliści twierdzą, że osłonki muszli nie powinny być wsuwane do flagi, ponieważ są składane, ponieważ wymagałoby to otwarcia klapy flagi. Zamiast tego osłonki muszli powinny być pobierane i prezentowane osobno do najbliższych krewnych.

Nie Salutem 21-gun

Ten pogrzeb często jest mylony przez ludzi, którzy nie są zaangażowani w wojsko jako salut 21-gun , chociaż jest zupełnie inny. Trzy salwy z pogrzebu salutują z karabinów, a nie "karabinów". Dlatego trzy salwy nie są żadnym rodzajem " salutu broni".

W wojsku "broń" jest w rzeczywistości bronią wielkokalibrową, taką jak armata. 21-gun salut pochodzi z tradycji marynarki wojennej, i jest używany do oznaczania niektórych rocznic, salute głowy państw i panujących tantiem i honoru flagi narodowe.

Liczba pistoletów dużego kalibru używanych do 21 sal armatorskich różni się w zależności od rangi protokolarnej osoby zasalutowanej. Na przykład, jeśli prezydent, były prezydent lub prezydent-elekt umiera, 50 dział będzie wystrzelonych o zachodzie słońca we wszystkich instalacjach wojskowych, które są wyposażone na pozór.

w zależności od rangi protokołu osoby zasiadającej. Na przykład, jeśli prezydent, były prezydent lub prezydent-elekt umiera, 50 dział będzie wystrzelonych o zachodzie słońca we wszystkich instalacjach wojskowych, które są wyposażone na pozór.