Dlaczego departamenty policji napotykają problemy rekrutacyjne

Dlaczego ciężko jest zatrudniać dobrych oficerów i jak możesz z nich skorzystać

Problem rekrutacji i zatrzymania policjantów w departamentach w Stanach Zjednoczonych jest dobrze udokumentowany. Wiele organów ścigania ma trudności z nie tylko identyfikowaniem i zatrudnianiem wykwalifikowanych kandydatów, ale także ich utrzymaniem.

Wysoka skuteczność w egzekwowaniu prawa

Prawdopodobnie widziałeś wiele wiadomości o krytycznym niedoborze personelu w zawodach takich jak pielęgniarstwo i nauczanie, ale prawdopodobnie nie tyle o braku policjantów.

W rzeczywistości prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś o badaniu przeprowadzonym przez North Carolina Criminal Justice Analysis Center, które pokazało, że wskaźnik wyniszczenia oficerów policji (14 procent) jest wyższy niż zarówno pielęgniarstwa (12 procent), jak i nauczania (13 procent).

Możliwości obfitują w kwalifikowanych kandydatów

Wspaniałą wiadomością dla Ciebie jest to, że większość wydziałów policji jest w ciągłym cyklu rekrutacji. Przy tak wielu urzędnikach, którzy odchodzą na emeryturę każdego roku, prawie zawsze są wolne miejsca pracy, co oznacza, że ​​masz wiele możliwości zatrudnienia. Zanim to jednak zrobisz, musisz zrozumieć, dlaczego tak trudno jest policji zatrudnić wykwalifikowanych oficerów, od samego początku i co będzie wymagać od ciebie, abyś kwalifikował się do pracy jako oficer policji .

Zmniejszenie puli potencjalnych policji

Większość ludzi rozumie, że kariery organów ścigania nie są dla wszystkich , ale wydaje się, przynajmniej anegdotycznie, że liczba dostępnych kandydatów nadal się zmniejsza.

Kilka czynników zbiegło się, aby trudniej niż kiedykolwiek znaleźć dobrych oficerów i zmniejszyć zainteresowanie karierą policyjną.

Stosunkowo niskie wynagrodzenie

Po pierwsze, mimo że coraz więcej osób zdobywa wykształcenie, wynagrodzenie dla funkcjonariuszy organów ścigania - zwłaszcza początki pensji, nie odzwierciedlają wyższych oczekiwań zarobkowych nowych pokoleń kandydatów do pracy.

Wielu młodym poszukującym pracy nie dostrzega jednak korzyści płynących z niższego wynagrodzenia za wcześniejszą i potencjalnie o wiele bardziej lukratywną emeryturę po zakończeniu kariery zawodowej.

Disqualifying Behaviors

Kolejną, jeszcze bardziej trudną przeszkodą w pokonaniu departamentów są zmieniające się tolerancje społeczeństwa jako całości dla drobnych przestępstw i nielegalnego używania narkotyków. Ponieważ kultura akceptuje używanie marihuany i innych narkotyków, a wraz z rozwojem legalizacji puli, coraz więcej młodych ludzi angażuje się w zachowania, które ostatecznie powstrzymują ich przed uzyskaniem pracy w zakresie prawa karnego.

Brak sprawności fizycznej

Coraz bardziej siedzący tryb życia młodszych pokoleń, zwiększone występowanie otyłości i stosunkowo niski poziom sprawności tak wielu osób doprowadziły również do mniejszej grupy potencjalnych kandydatów na funkcjonariuszy policji. Dzięki potencjalnie wymagającym fizycznym rygorom pracy policji , działy zauważają, że mniej osób ubiegających się o pracę może spełnić swoje standardy dotyczące masy ciała i sprawności fizycznej .

Kwestie kredytowe mają wpływ na rentowność

Również problemy finansowe zmniejszyły liczbę kandydatów. Podczas dochodzenia w tle większość agencji przeprowadza kontrolę zdolności kredytowej. Chociaż zazwyczaj nie są one tak zainteresowane indywidualną oceną zdolności kredytowej, nie będą zatrudniać osób, które są tak zadłużone, że nie będą w stanie wywiązać się ze swoich zobowiązań z zarobkami, które zarabiają, lub osobami, które mają znaczne długi, które zostały zwrócone do kolekcji.

Zaplanuj wcześniejszy pobyt

Przy tak wysokich wymaganiach wykwalifikowanych oficerów masz wiele możliwości i możliwości zatrudnienia w karierze organów ścigania. Nie możesz jednak zmienić swojej przeszłości. Uważaj teraz, aby uniknąć błędów, które powstrzymają cię od pracy , i zrozum, że jeśli chodzi o wiele karnych wymiaru sprawiedliwości, pozornie proste błędy mogą mieć długoterminowe konsekwencje.

Najważniejsze jest to, że większość wydziałów policji, szczególnie na szczeblu stanowym i lokalnym, potrzebuje dobrych ludzi. I choć wynagrodzenie nie jest tak wysokie jak innych karnych wymiaru sprawiedliwości, wciąż istnieje wiele ważnych powodów, aby zostać policjantem . Jeśli chcesz dołączyć do sił, po prostu musisz zacząć już teraz, aby przygotować się do długiej i satysfakcjonującej kariery.