Profil zawodowy oficera bezpieczeństwa TSA

Dowiedz się o wymaganiach edukacyjnych i obowiązkach stanowiska

Jeśli ostatnio byłeś na lotnisku lub w jego pobliżu, prawdopodobnie dobrze wiesz o środkach bezpieczeństwa, które Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego zapewnia, aby podróżujący samolotem i ruch lotniczy w USA był bezpieczny. Kluczem do tych wysiłków jest praca Administracji Bezpieczeństwa Transportu.

Według DHS TSA monitoruje prawie 2 miliony pasażerów dziennie na lotniskach w całym kraju. Z tak dużą odpowiedzialnością i tak dużą ilością pracy, stanowiska urzędnika ds. Bezpieczeństwa TSA oferują ogromne możliwości dla osób poszukujących pracy w sprawach karnych.

Obowiązki pracownicze i środowiska pracy dla funkcjonariuszy bezpieczeństwa TSA

Oficerowie bezpieczeństwa TSA to pierwsza linia obrony przed zagrożeniami dla ruchu lotniczego. Współpracując z innymi federalnymi partnerami ochrony porządku publicznego, w tym federalnymi marszałkami lotnictwa , oficerowie bezpieczeństwa TSA pomagają w utrzymaniu potencjalnie niebezpiecznych osób i przedmiotów z samolotów.

Szczególne obowiązki dla funkcjonariuszy bezpieczeństwa TSA obejmują przesiewanie pasażerów, ładunków i worków w poszukiwaniu zabronionych i niebezpiecznych przedmiotów i materiałów; utrzymywanie efektywnych przepływów ruchu pasażerskiego przez punkty kontrolne bezpieczeństwa; oraz monitorowanie środków bezpieczeństwa na lotniskach i zgłaszanie potencjalnych słabości i słabości.

Zgodnie z TSA oficerowie ochrony mogą pracować w ponad 450 lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych. Pracują na lotniskach w punktach kontroli bezpieczeństwa i obszarach kontroli ładunków samolotów. Komunikują się z bardzo zróżnicowanymi grupami ludzi i wykorzystują technologie, takie jak urządzenia rentgenowskie, skanery ciała i ręczne wykrywacze metalu.

Wymagania dotyczące wykształcenia, pracy i umiejętności dla oficerów TSA

Administracja Bezpieczeństwa Transportu poszukuje kandydatów, którzy poznają i zrozumieją pojęcia dotyczące procesów i procedur związanych z bezpieczeństwem lotnictwa, a także leżące u ich podstaw teorie. Kandydaci muszą umieć myśleć krytycznie i niezależnie, aby odpowiednio reagować na różne sytuacje związane z bezpieczeństwem.

Wnioskodawcy muszą również być w stanie nauczyć się korzystać z narzędzi bezpieczeństwa do badań przesiewowych i muszą umieć dobrze pracować z różnymi rodzajami ludzi. Skuteczne umiejętności komunikacyjne są również koniecznością, a funkcjonariusze TSA muszą być w stanie zachować spokojną, uprzejmą i profesjonalną postawę podczas potencjalnie stresujących spotkań.

Kandydaci na oficerów ochrony TSA muszą mieć możliwość sprawdzenia przeszłości , a także sprawdzenia historii kryminalnej i kredytowej. Po zatrudnieniu muszą uczestniczyć w dwutygodniowym szkoleniu w jednej z kilku lokalizacji w Stanach Zjednoczonych.

Perspektywy wzrostu zatrudnienia i wynagrodzeń dla urzędników ds. Bezpieczeństwa TSA

Podręcznik Bureau of Labor Statistics Outupational Handbook projektuje wolniejszy niż przeciętny wzrost zatrudnienia dla przesiewaczy TSA do roku 2022. Obecnie jednak w przemyśle zatrudnionych jest ponad 45 000 osób. Oznacza to, że nadal istnieje duży potencjał do wyczerpania, a tym samym wiele możliwości zatrudnienia.

Oficerowie ochrony TSA mogą spodziewać się zarobku między 25 000 a 45 000 USD rocznie, w zależności od lokalizacji, wykształcenia i szkolenia. Otrzymują również doskonałe świadczenia, w tym dostęp do opieki zdrowotnej i emerytury o zdefiniowanej składce.

Czy kariera jako oficer administracji bezpieczeństwa transportu jest dla ciebie odpowiednia?

Podróże lotnicze są ważnym środkiem transportu dla milionów ludzi w całym kraju, a zadaniem Administracji Bezpieczeństwa Transportu jest zapewnienie im bezpieczeństwa.

Miejsca pracy związane z bezpieczeństwem TSA to świetna okazja, aby zdobyć cenne doświadczenie, aby rozwijać ambicje zawodowe związane z karnością i karierą kryminologiczną, a także zapewnić doskonałe możliwości kariery zawodowej.

Jeśli lubisz interakcje i pracę z różnymi grupami ludzi; cierpliwości, zrozumienia i współczucia; i jesteśmy podekscytowani perspektywą utrzymania dróg oddechowych w bezpiecznym miejscu, wtedy praca jako oficer bezpieczeństwa administracji bezpieczeństwa transportu może być po prostu idealną karierą kryminologiczną dla ciebie.