Program Praktyk Sony Pictures

Według witryny internetowej " Sony Pictures Entertainment (SPE) jest spółką zależną Sony Corporation of America, spółki zależnej koncernu Sony z siedzibą w Tokio, a globalna działalność SPE obejmuje produkcję i dystrybucję filmów, produkcję telewizyjną i dystrybucję, pozyskiwanie i dystrybucję rozrywki domowej. - globalna sieć kanałów, tworzenie i dystrybucja treści cyfrowych, obsługa obiektów studyjnych, rozwój nowych produktów rozrywkowych, usług i technologii oraz dystrybucja rozrywki w ponad 140 krajach. "

Program Praktyki Spectrum w Sony Pictures Entertainment (SPE)

Program Praktyk SPE firmy Sony to konkurencyjny program mający na celu zapewnienie kwalifikowanym stażystom doświadczenia w pracy w dużym studiu rozrywkowym. Stażyści będą mieli okazję pracować nad prawdziwymi zadaniami i będą w stanie wnieść swój talent do rozwoju wydarzeń, dzięki czemu ich staż będzie bardzo cennym i wzbogacającym doświadczeniem, z którym będą mogli zrezygnować. Stażyści będą narażeni na to, jak działa firma rozrywkowa i poznają dynamikę tej bardzo konkurencyjnej branży.

Program Praktyki Sony SPE jest odpowiedni dla każdego, kto ma pasję do pracy w dziedzinie telewizji, filmów i rozrywki. Kandydaci, którzy zostaną zatrudnieni na stażystów w ramach Programu Praktyk SPECTRUM, otrzymają szansę pracy w działach odpowiadających ich indywidualnym obszarom zainteresowań.

Każdy stażysta zostanie umieszczony w jednym z sześciu działów SPE, w tym:

Dostępność

Możliwości stażu są dostępne przez trzy semestry rocznie - jesień, zima / wiosna i lato.

Jesienne i zimowe / wiosenne staże składają się z 15 tygodni i około 20 godzin tygodniowo, a staże letnie zazwyczaj składają się z 8 tygodni 40 godzin tygodniowo.

Lokalizacja

Sony Entertainment Pictures ma swoją siedzibę w Culver City w Kalifornii. Wiele staży odbywa się w Culver City, ale istnieją możliwości również w miastach takich jak Los Angeles. Najlepiej spojrzeć na poszczególne oferty praktyk, aby sprawdzić lokalizację.

Wymagania

Korzyści

Program Praktyka SPECTRUM opłaca wszystkich praktykantów w niepełnym wymiarze godzin i wiosennych semestrów oraz w pełnym wymiarze godzin w okresie letnim.

Jak się zgłosić

Wszyscy zainteresowani studenci mogą składać wnioski bezpośrednio online.

Zachęca się kandydatów do wpisania "Relacji uniwersyteckich" w opcji pól dla nazwy / kodu polecającego, aby pomóc Sony w określeniu skuteczności ich działań zewnętrznych.

Ubiegając się o staże, pamiętaj, aby przed przesłaniem dokumentów sprawdzić 5 sposobów na poprawę CV i pięć łatwych sposobów poprawy listu motywacyjnego.

5 szybkich kroków, aby poprawić CV

  1. Uporządkuj swoje informacje
  2. Podkreśl swoje kwalifikacje
  3. Użyj punktorów, aby wyświetlić ważne informacje
  1. Uwzględnij tylko istotne informacje i usuń bałagan
  2. Upewnij się, że Twoje CV jest wolne od błędów

5 szybkich kroków, aby ulepszyć list motywacyjny

  1. Zaadresuj list motywacyjny do właściwej osoby
  2. Przyciągnij uwagę czytelnika
  3. Spraw, aby Twój list motywacyjny się wyróżniał
  4. Upewnij się, że list motywacyjny nie zawiera błędów
  5. Poproś o wywiad na końcu twojego listu

Postępując zgodnie z tymi 10 krokami, będziesz na najlepszej drodze do tego, aby zostać zauważonym przez pracodawców w nadziei, że zostaniesz wezwany na rozmowę kwalifikacyjną . Jedynym celem życiorysu i listu motywacyjnego jest wylądowanie wywiadu, więc wysiłek potrzebny, by poprawić twoje dokumenty, jest wart wysiłku.