Premia za wpisanie się do Sił Powietrznych dla osób o wysokich potrzebach

Dowiedz się, jak zakwalifikować się do różnych pobocznych korzyści

Aby pomóc w zaspokojeniu potrzeb personelu w pewnych obszarach, Siły Powietrzne i inne oddziały amerykańskiego wojska oferują różnorodne bonusy w rekrutacji w dowolnym momencie. Podobnie jak inne oddziały wojskowe, Siły Powietrzne oferują zachęty finansowe dla osób ubiegających się o wizę bez wcześniejszej służby, które zaciągają się na stanowiskach wyznaczonych do Specjalnych Sił Powietrznych (AFSC).

Oznacza to, że niezależnie od tego, czy wcześniej służyłeś w lotnictwie, zapisanie się może wiązać się z profitem pieniężnym.

Te bonusy mogą wynosić od kilkuset do kilku tysięcy dolarów. Jeśli zostanie przyznana premia, kwota wypłacona ostatecznie zależy od pola kariery danej osoby.

Jak siły powietrzne określają, które pola są "zestresowane"

Lista Specjalnych Stresów Sił Powietrznych, która jest aktualizowana co kwartał, zawiera szczegółowe informacje na temat najnowszych dziedzin kariery, które są regularnie niedoceniane. Praca niekoniecznie znajduje się na tej liście, ponieważ jest niepopularna (choć czasami tak jest), ale może być spowodowana brakiem wykwalifikowanego personelu lub ilością czasu spędzanego przez lotników na czynnej służbie i tempem bieżących operacji.

Czasami praca jest tak nowa, że ​​popyt może być natychmiastowy, ale liczba osób wypełniających pracę jest wciąż niewielka. Jednym z obszarów, który jest stale wyczerpany, jest utrzymanie. Jak to ukazuje Air Force, zawsze są ludzie, którzy "obracają klucze", czyli pracują na samolotach, aby utrzymać ich w doskonałym stanie.

Różne rodzaje premii za zaciąg

Podczas gdy większość premii do rekrutacji ma formę zimnej, twardej gotówki, istnieje kilka innych rodzajów zachęt, które Air Force może zaoferować nowym rekrutom, w tym spłatom kredytów studenckich, dobrowolnym programom edukacyjnym i korzyściom z rachunku GI.

W przypadku niektórych poważnie zestresowanych miejsc pracy może istnieć połączenie bodźców zachęcających członków do zapisania się.

Jak zakwalifikować się do premii za wejście

Aby kwalifikować się do tych zachęt, kandydaci muszą być w kategorii kwalifikacji lotniczych (IQT) kategorii I, II lub III. Muszą oni również uzyskać wynik egzaminu na prawo do egzaminu zbrojnego (AFQT) równy lub wyższy od 31 punktów w Arped Services Vocational Aptitude Battery (ASVAB) i zapisać się do służby w specjalnym obszarze premii za pierwsze wejście do finału (IEB).

Premie za doładowanie mogą ulec zmianie bez powiadomienia, w zależności od aktualnych potrzeb Sił Powietrznych. W celu uzyskania najnowszych informacji skontaktuj się z lokalnym rekruterem Air Force .

Jak wypłacane są premie

Siły powietrzne zwykle wypłacają bonusy rekrutacyjne jednorazowo, po zakończeniu szkolenia technicznego i przybyciu na pierwszą stację roboczą (zwykle w ciągu 90 dni od przybycia). Premie za doładowanie podlegają podatkom federalnym i stanowym. Oblicz rzeczywistą kwotę premii przed jej wydaniem. Kwota netto może być nieco mniejsza niż się spodziewacie.

Nagrody premii za pozyskanie kontra żądania

Należy pamiętać, że wiele (ale nie wszystkie) premii wojskowej wymaga dłuższej podróży służbowej niż normalne czteroletnie zaciąganie się . Zanim się zarejestrujesz, zważ, czy krótkoterminowa nagroda jest warta dłuższego zaangażowania twojego czasu. Jeśli planujesz przyłączyć się do Sił Powietrznych, może to być impuls, którego potrzebujesz.