Dowiedz się o korzyści podatkowe z wyłącznej własności

Przed założeniem firmy warto skonsultować się z doradcą podatkowym lub prokurentem. Jeśli nie masz pewności, jaka struktura prawna jest najlepsza dla Twojej firmy, możesz potrzebować specjalisty, który pomoże ci wybrać najkorzystniejszy sposób założenia firmy.

Każdy rodzaj struktury biznesowej oferuje określone korzyści podatkowe i wady. Oto niektóre korzyści podatkowe i finansowe, które pozwolą Ci założyć firmę jako jednoosobową firmę:

Łatwiejsze zwroty podatku do pliku

Deklaracje podatkowe dla jednoosobowych firm są najprostsze w przygotowaniu, są składane na zeznaniach podatkowych jedynego właściciela (właściciela firmy). Jeśli możesz przygotować swoje osobiste zeznania podatkowe, istnieje duża szansa, że ​​możesz łatwo przygotować własne podatki od działalności gospodarczej dla firmy jednoosobowej.

Składanie zeznań podatkowych na temat firm jednoosobowych polega na przygotowaniu prostego, jedno-do holowniczego formularza IRS; Harmonogram C. W większości przypadków nie musisz nawet dostarczać długich danych, a dochody i wydatki, które wymieniasz na Schedule C, są dość surowe.

Bezpłatne od obowiązkowych zewnętrznych audytów

Jeśli nie musisz płacić komuś, kto wykonuje dla ciebie podatki od firm, oszczędności mogą z łatwością sięgnąć kilkuset dolarów. Nie będziesz musiał płacić za niezależny audyt, który może kosztować tysiące dolarów.

Brak kar podatkowych za rozwiązanie problemu

Jeśli chcesz rozwiązać firmę, nie ma specjalnych wymagań, aby to zrobić.

W innych typach struktur biznesowych istnieją wymogi prawne określające sposób zamknięcia firmy. Niektóre z tych wymogów mogą mieć skutki podatkowe, które nie są nakładane na jednoosobowe firmy.

Możesz sterować pieniędzmi, aby napędzać własne odliczenia

Jako jedyny właściciel jesteś właścicielem firmy i zarządzasz nią.

Oznacza to, że sam decydujesz o wydatkach, pożyczkach i czerpiesz wszystkie zyski (chyba że masz inwestorów).

Możesz wynająć i podpalić i ustalić wynagrodzenie swoich pracowników

Posiadanie swobody podejmowania decyzji pośrednio wpływa na podatki, ponieważ możesz dokonać korekty przepływów pieniężnych i listy płac, aby utrzymać finanse firmy w ryzach. Na przykład, jeśli Twoje zyski są wysokie i potrzebujesz więcej odpisów podatkowych, sam decydujesz, jak zrekompensować swoje dochody.

Duże oszczędności podatkowe w zakresie refundacji kosztów opieki zdrowotnej

Doświadczeni użytkownicy indywidualni mogą również korzystać z umów o refundację kosztów opieki zdrowotnej, aby uzyskać dostęp do opieki zdrowotnej z dodatkowymi korzyściami z podwójnych ulg podatkowych.

Boss dzieci wokół i uzyskać odliczenia podatku na to!

Jedyni właściciele mogą wynająć własne nieletnie dzieci i nie płacić żadnych podatków od wynagrodzeń, dopóki nie ukończą 18 lat. Istnieje kilka ograniczeń, ale jest ich niewiele. Pozostali pracownicy zwykle uruchamiają podatki od wynagrodzeń w wysokości co najmniej 7,65% wypłaconych wynagrodzeń.

Podsumowanie

Bez względu na rodzaj struktury biznesowej, którą zdecydujesz się utworzyć, będziesz musiał zgłosić swoje wynagrodzenie, dochód, zyski i straty oraz inne informacje finansowe dotyczące zarówno państwowych, jak i federalnych zeznań podatkowych. Zaletą tworzenia firmy jednoosobowej jest to, że chociaż twój dochód z działalności gospodarczej liczy się jako dochód osobisty, wszelkie straty poniesione przez twoją firmę mogą również podlegać odliczeniu.

Odliczenia biznesowe dla firmy jednoosobowej generalnie mogą również obniżyć Twoje podatki osobiste.