Pokonanie Daily Grind w zadaniu sprzedażowym

Jak stres może być twoim największym sprzymierzeńcem

Dla nowych sprzedawców wielokrotne codzienne obowiązki mogą wydawać się przytłaczające. Ogólnie rzecz biorąc, codzienne oczekiwania wszystkich specjalistów ds. Sprzedaży sprowadzają się do dwóch rzeczy: rozpoczynania nowych cykli sprzedaży i wspierania tych, które już się rozpoczęły. Brzmi prosto. Tylko dwie rzeczy do zrobienia na co dzień.

A dla tych, którzy szukają pracy sprzedażowej, masz tylko dwa codzienne zadania: Znalezienie firmy handlowej poszukującej specjalistów ds. Sprzedaży i przechodzenia przez proces rekrutacji.

Ponownie dwa pozornie proste zadania. Jednak to, co jest związane z tymi dwoma prostymi zadaniami, może nie być łatwe.

Wypełnienie tych dwóch codziennych zadań może spowodować obniżenie poziomu profesjonalizmu, obniżenie poziomu motywacji , obniżenie efektywności i często zmiażdżenie niektórych osób do tego stopnia, że ​​zdecydują się opuścić pracodawcę lub zostaną poproszeni o opuszczenie zakładu. Na szczęście istnieje kilka strategii, które mogą pomóc specjalistom ds. Sprzedaży w przezwyciężeniu codziennej harówki.

Wyczyść cele i samozatrudnienia

Często mówi się, że jeśli nie wiesz, gdzie chcesz iść, każda droga cię tam zabierze. To prawda, jeśli chodzi o sprzedaż i poszukiwanie pracy. Rozpoczęcie każdego dnia z wyraźnym pożądanym rezultatem pozwoli Ci skupić się i skierować.

Jeśli ustalisz codzienne cele, które spełnią twoje dwa codzienne oczekiwania, nie doświadczysz stresu związanego z nie wiedzeniem, co robić codziennie i dlaczego wykonujesz wszystkie zadania, których się od Ciebie oczekuje.

Zapamiętaj to proste powiedzenie: "Jasne cele oczyszczają twoją ścieżkę".

Mini Wakacje

Niezależnie od tego, czy jesteś już w sprzedaży, czy szukasz pracy sprzedażowej, wakacje mogą zrobić cuda dla Twojej skuteczności. Jednak tygodniowe wakacje często powodują więcej stresu, niż przynoszą ulgę. Tydzień poza polem sprzedaży lub poszukiwania pracy może mieć negatywny skutek, który trwa kilka tygodni.

Nie tylko spędzisz choć część wakacji, zastanawiając się, co robi konkurencja, ale także będziesz mieć wyzwanie, naprawdę ciesząc się wakacjami, czekając na ciebie w biurze.

Długie weekendy w przeciwieństwie do pełnych tygodni dają bardzo potrzebną przerwę i szansę na ponowne skupienie celów. Po powrocie z mini-urlopu utracone obciążenie będzie o wiele łatwiejsze do zniesienia. Zwykle powrót do gry po dłuższym urlopie trwa kilka dni, a powrót do prędkości po długim weekendzie trwa zaledwie kilka godzin lub cały dzień.

Zobowiązanie do rozwoju osobistego i zawodowego

Autor, prelegent i trener biznesu, Stephen Covey, głosi, że jedną z najważniejszych części twojego życia, zarówno zawodowego, jak i osobistego, jest poświęcenie czasu na "wyostrzenie swojej piły". Oznacza to, że jeśli nie poświęcasz każdego dnia na pracę nad samodoskonaleniem, twoja skuteczność powoli, ale z pewnością spadnie. Pomyśl o tym, jeśli codziennie jeździłeś samochodem, ale nigdy nie spiesz się, aby upewnić się, że opony są odpowiednio napompowane, że olej często się zmieniał i że zaplanowana konserwacja została zakończona, jak długo będzie pracował Twój samochód?

W końcu twój samochód napotka poważny problem.

Twoje ciało i twój umysł są takie same. Zaniedbujcie wasze ciało, a wasze poziomy energii ucierpią. Nigdy nie podejmujcie "przerw w zdrowiu psychicznym" lub zaniedbujcie karmienie swojego umysłu nowymi pomysłami, myślami i wyzwaniami, a nigdy nie nadążycie za nieuchronnymi zmianami w waszej branży, które wypalą się pod wpływem stresu codziennej harówki.

Podaruj codziennie Twój najlepszy wynik

Piosenkarz i autor piosenek Harry Chapin opowiadał kiedyś o dwóch rodzajach zmęczenia. Jeden typ zmęczenia odczuwany jest po dniu, w którym nic nie dałeś z siebie. I chociaż koniec dnia może cię wyczerpać, wyczerpanie polega na świadomości, że nadal masz wiele do zrobienia i że zmarnowałeś jeden dzień. Kiedy idziesz spać, rzucaj i obracaj, a nie śpij dobrze. Drugi zmęczony jest odczuwany po tym, jak dałeś z siebie wszystko.

I chociaż nie udało ci się osiągnąć wszystkich celów, a nawet przegrałeś niektóre z twoich bitew, spiesz się, wiedząc, że dałeś 100% swojego potencjału.

Dawanie z siebie wszystkiego najlepszego może wydawać się świetnym sposobem na zwiększenie efektów codziennej gry, ale daje odwrotny efekt. Poczujesz się lepiej o sobie i swoich możliwościach. Znajdziesz obszary, które wymagają Twojej uwagi i odkrywają talenty, których nie znałeś. Dawanie z siebie wszystkiego, co najlepsze, jest poza zasięgiem winy i wyrzutów. Codzienne grindowanie daje najlepsze wyniki każdego dnia, niezależnie od tego, czy jesteś zatrudniony przy sprzedaży, poszukiwaniu pracy, czy w czasie wolnym od zadań.