Ważne wskazówki podatkowe dla rodzin wojskowych

Kreatywne sposoby na obniżenie podatku

Nawet żołnierze muszą płacić podatki. Powiedział, że rodziny wojskowe mają dostęp do unikalnych strategii redukcji podatków, które nie są dostępne dla ludności cywilnej. Zrozumienie i przestrzeganie poniższych wskazówek podatkowych może pomóc ci zmniejszyć należność podatkową i włożyć dodatkowe pieniądze do kieszeni .

Odejmij swoje ruchome koszty

Zbyt duże koszty transportu, a gdy jest to spowodowane stałą zmianą stacji, (PCS), nie zawsze otrzymujesz zwrot kosztów.

Możesz jednak odliczyć część kosztów z podatków. IRS pozwala rodzinom wojskowym z zamówieniami PCS i nieopłaconym ruchomym wydatkom na odpisanie "rozsądnych" kosztów związanych z przeprowadzką i przeprowadzką. Oczywiście, definicja "rozsądna" może się zmienić, w zależności od konkretnej sytuacji twojej rodziny. Powinieneś więc porozmawiać z ekspertem podatkowym, który może upewnić się, że spisujesz wszystko, co jest dozwolone. I, jakkolwiek dziwnie to brzmi, strona internetowa IRS ma naprawdę cenne wskazówki.

Otrzymasz bezpłatną pomoc w swoich podatkach

W większości przypadków cywile muszą płacić komuś, kto ma im pomóc w płaceniu podatków, ale pracownicy serwisowi i ich rodziny mają dostęp do bezpłatnej pomocy podatkowej. Przekonasz się, że twoja baza ma wielu specjalistów podatkowych pod ręką, aby pomóc ci odpowiedzieć na pytania, udzielić wskazówek, a nawet pomóc ci złożyć swoje podatki w ramach Programu Pomocy w Przychodach Wolontariusza. Wszystkie te osoby są certyfikowane przez IRS i poświęcają swój czas i wiedzę, aby pomóc rodzinom wojskowym w problemach podatkowych.

Combat Pay

Odkładając na bok to, co musisz zrobić, aby je zdobyć, jedną z korzyści płynących z wypłaty za walkę jest to, że twoja rodzina nie musi uwzględniać jej w twoim rocznym dochodzie (co czyni ją wolną od podatku). W pewnych okolicznościach możesz chcieć policzyć wynagrodzenie bojowe jako dochód. Na przykład zwiększenie rocznych zarobków może kwalifikować Cię do niektórych ulg podatkowych, takich jak zarobione dochody.

Niestety, wliczając w to lub wyłączając wypłatę za udział w wojnie, obowiązuje umowa typu "wszystko albo nic", co oznacza, że ​​bierzesz wszystko, albo nic z tego.

Nie marnuj terminów

Tylko wzmianka z 15 kwietnia - tradycyjny termin składania dokumentów podatkowych - wystarczy, by wzbudzić strach w sercu wielu cywilów. Ale ponieważ żołnierze mają tak wiele innych rzeczy do zajmowania swoich umysłów, nie są trzymani w tym samym harmonogramie. Jeśli nie zdążysz z ostatecznym terminem złożenia wniosku, a będziesz stacjonować w strefie walki, automatycznie uzyskasz dodatkowe sześć miesięcy na dostarczenie informacji. To dotyczy tego, czy płacisz podatki, czy składasz wniosek o zwrot podatku.

Zapisywanie podczas przejścia

Jeśli ty lub twój małżonek przechodzicie od życia wojskowego do cywilnego, możecie mieć pewne odpisy podatkowe, które mogą zaoszczędzić znaczną kwotę pieniędzy. Na przykład niektóre koszty związane z zatrudnieniem mogą podlegać odliczeniu. Obejmują one pomoc w tworzeniu CV, podróży na rozmowy kwalifikacyjne i ubieganie się o pracę, a nawet niektórych opłat za pośrednictwo pracy.

Małżonek podatki państwowe

Przed ustawą o zwolnieniu z pracy dla małżonków wojskowych małżonkowie wojskowi musieli płacić podatki dochodowe państwu, w którym się znajdują, a także ich oficjalnemu państwu ojczystemu.

Stwarzało to duże obciążenie. Wraz z przekazaniem MSRRA małżonkowie nie muszą już płacić obu. Mogą teraz płacić tylko podatki dochodowe za swój oficjalny stan zamieszkania i uniknąć opodatkowania w miejscu zamieszkania. Może to przynieść znaczną ulgę, jeśli stawka podatkowa twojego kraju pochodzenia jest niższa.

Istnieje wiele innych sposobów oszczędzania na podatkach, więc porozmawiaj z doradcą podatkowym, aby dowiedzieć się więcej.