Osiągnięcia Przykłady z Gratulacjami

Wszyscy doceniają uznanie za ich osiągnięcia. Gdy ktoś, kogo znasz, osiągnie cel, wysłanie listu z gratulacjami za osiągnięcia nie tylko pokazuje, że rozpoznajesz ciężką pracę osoby, ale jest to także dobry sposób na pozostawanie w kontakcie i budowanie relacji, pokazując, że ci zależy.

Jest wiele różnych celów, które ludzie osiągają w trakcie swojej kariery. Wszystko, począwszy od wylądowania nowej pracy, kończąc projekt na czas, po certyfikację i promocję, to osiągnięcia i kamienie milowe, które zasługują na uwagę i świętowanie.

Wskazówki dotyczące wysyłania notatek z gratulacjami

Wysłanie listu gratulacyjnego pozwala współpracownikom wiedzieć, że usłyszałeś ich dobre wieści i że mogą liczyć na twoje wsparcie, gdy posuwają się naprzód w swojej karierze. Nie tylko podejmowanie wysiłku w celu komunikowania się nad pozytywnymi zmianami pomaga wzmocnić twoją sieć, jest to również przyjemne.

W miarę rozwoju kariery będziesz musiał napisać korespondencję biznesową dotyczącą różnych wydarzeń, które się pojawią. Powinieneś zawsze zachować przyjazny ton, ale profesjonalny, nawet jeśli znasz dobrze osobę i oferuje im wsparcie.

Jaki jest najlepszy sposób wysłania potwierdzenia osiągnięcia? Możesz wysłać list, notatkę lub wiadomość e-mail, aby wyrazić gratulacje. Nie używaj skrótów ani emotikonów, nawet w wiadomościach e-mail, i upewnij się, że zostały skorygowane przed wysłaniem listu lub naciśnięciem przycisku wysyłania. Pamiętaj, że twoje pisanie jest odzwierciedleniem Twojej uwagi do szczegółów i profesjonalizmu, a twoja korespondencja może ukształtować czyjąś opinię na temat tego, jakim jesteś pracownikiem.

Postępuj zgodnie z tymi wytycznymi, aby pisać fachową komunikację w całej korespondencji.

Osiągnięcia Przykłady z Gratulacjami

Oto przykłady listów z gratulacjami do wysłania do współpracowników, którzy osiągnęli cel.

Przykład 1

Twoje imię
Tytuł
Organizacja
Adres
Miasto, województwo, kod pocztowy

Data

Witaj [Imię],

Gratulujemy osiągnięcia docelowego poziomu sprzedaży. Wiem, co było potrzebne, aby osiągnąć to w rekordowym czasie i nie tylko osiągnąć swój cel, ale go wyprzedzić!

Jestem z ciebie dumny, że wysoko celujesz i robisz wszystko, by osiągnąć ten cel. Naprawdę dajesz przykład, aby zapewnić ciągłość reputacji Twojego zespołu w zakresie doskonałości.

Ciężko pracowaliście i udowodniliście sobie i wszystkim, do czego jesteście zdolni.

Najlepsze życzenia dla ciągłego sukcesu.

Z poważaniem,

Twoje imię

Przykład # 2

Twoje imię
Tytuł
Organizacja
Adres
Miasto, województwo, kod pocztowy

Data

Nazwa
Tytuł
Organizacja
Adres
Miasto, województwo, kod pocztowy

Drogie imię,

Gratulujemy spełnienia wymagań dotyczących [rodzaju] certyfikacji. Wykonanie całej tej dodatkowej pracy przy kontynuowaniu pracy w pełnym wymiarze godzin było niezwykle ambitne i wymagało od ciebie wielkiego wysiłku i poświęcenia.

Jestem pewien, że było warto, wiedząc, że twoje osiągnięcie przyniesie tak pozytywną różnicę w twojej ścieżce kariery. Dobra robota!

Z poważaniem,

Twoje imię

Przykład # 3

Twoje imię
Tytuł
Organizacja
Adres
Miasto, województwo, kod pocztowy

Data

Nazwa
Tytuł
Organizacja
Adres
Miasto, województwo, kod pocztowy

Drogie imię,

Właśnie usłyszałem wspaniałą wiadomość, że zostałeś zaoferowany i zaakceptowałeś stanowisko w ABC Company - gratulacje!

Wiem, że konkurs na tę pracę był intensywny i cieszę się, że komisja rekrutacyjna wybrała najlepszą osobę do tej pracy.

Zarówno ekscytujące, jak i inspirujące było dla mnie obserwowanie, jak systematycznie rozwijasz swoją ścieżkę kariery - naprzód i w górę!

Z poważaniem,

Twoje imię

Wysyłanie wiadomości e-mail z gratulacjami

Jeśli wysyłasz wiadomość e-mail, wiersz tematu wiadomości może po prostu wyrazić gratulacje

W e-mailu pominiesz informacje kontaktowe na początku wiadomości i po prostu poproszę o zwrot grzeczności . Treść twojego listu byłaby zgodna z tym samym formatem, co tradycyjny list maszynowy lub odręczny. Twoje dane kontaktowe (adres e-mail i numer telefonu) powinny zostać dołączone po zamknięciu i wpisaniu podpisu.

Przykład # 4

Temat: Gratulacje!

Drogie imię,

Właśnie usłyszałem o twojej promocji na Regionalnego Menedżera Sprzedaży w ABC Company. Przyjmijcie moje szczere gratulacje z waszego osiągnięcia!

Ciężko pracowałeś, aby zdobyć tę pozycję i jestem pewien, że wykonasz wybitną pracę motywując swój zespół do nowych, podwyższonych poziomów wydajności sprzedaży.

Najlepsze życzenia dla Twojego dalszego sukcesu.

Pozdrowienia,

Nazwa

firstnamelastname@email.com
555-234-6789

Czytaj więcej : Więcej listów z gratulacjami | Jak i kiedy powiedzieć "dziękuję" podczas poszukiwania pracy