13 Miejsca, w których można znaleźć pisanie zadań z domu

Getty / Rafe Swan

Jeśli masz szybkie palce, pisanie zadań z domu to świetny sposób na uzupełnienie dochodów. Wiele z nich można zrobić o każdej porze dnia, podczas gdy inne często są pracą wieczorną lub nocną. Zazwyczaj te zadania pisania są dla niezależnych wykonawców i zazwyczaj płacą nie godziną, ale słowem, naciśnięciem klawisza lub minutą dźwięku. Więc musisz być szybką maszynistką, żeby zarabiać pieniądze. To powiedziawszy, na tej liście firm z domowymi typingami znajdziesz pozycje dla wszystkich poziomów umiejętności pisania na klawiaturze - od początkującego do eksperta.

Przejrzyj listę firm poniżej, ale także przeczytaj te zasoby o transkrypcji i pisaniu zadań.

Napisy w Aberdeen

Ta firma nie jest przeznaczona dla początkujących maszynistek, a wiele jej prac związanych z napisami, transkrypcją i tłumaczeniem znajduje się w biurach Orange County w Kalifornii. Jednak doświadczeni pisarze w czasie rzeczywistym mogą pracować w domu.

Accentus

Firma zajmująca się transkrypcją medyczną zatrudnia pracowników w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, którzy mają doświadczenie w pracy z medycznymi transciptionists w pracy na wiele zmian. Wymagana jest certyfikacja.

AccuTran Global

Ta kanadyjska firma pisze prace z domu na wszystkich poziomach maszynistek. Poza podstawowymi zleceniami transkrypcji współpracuje z recenzentami , redaktorami, autorami i pisarzami w czasie rzeczywistym w USA, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Większość prac związanych z transkrypcją polega na transkrypcji połączeń konferencyjnych, spotkań i wywiadów dla sektora finansowego.

Birch Creek Communications

Dawniej znany jako Clark Fork, firma ta zatrudnia doświadczonych prawnych i ogólnych transcriptionists jako niezależnych wykonawców. Praca odbywa się zwykle od poniedziałku do piątku w ciągu dnia, ale czasami zdarza się, że praca jest wieczorna.

Clickworker

Światowa firma crowdsourcingowa zatrudnia niezależnych wykonawców do pisania zadań, pisania, tłumaczenia i badań.

Praca jest wykonywana w bardzo krótkich zadaniach i płaci się za każdą sztukę, dzięki czemu jest to mikro zadanie . Rejestracja i ocena są niezbędne, zanim "klikalniacy" będą mogli rozpocząć przyjmowanie zadań dla płatności.

CyberDictate

Niezależni wykonawcy (którzy są obywatelami USA) są brani pod uwagę podczas zlecania transkrypcji tej firmy. Aby wziąć pod uwagę, wnioskodawcy potrzebują trzech lat i posiadać zestaw słuchawkowy, oprogramowanie do pedałów i transkrypcji. Chociaż czasami zatrudnia legalnych, medycznych i ogólnych transcriptionists, nie zawsze rekrutuje się na wszystkie te stanowiska.

e-Typist.com

Firma zatrudnia pracownicze transcriptionists w domu dla legalnych i ubezpieczeniowych ocenionych zleceń transkrypcji. Prześlij CV, a firma skontaktuje się z kandydatami, gdy ma otwory. 60 WPM i znajomość wymaganych warunków prawnych.

Usługi transkrypcji Nuance

Firma świadcząca usługi dokumentacji medycznej, wcześniej znana jako Webmedx, zatrudnia specjalistów od transcriptionists medycznych i zapewnienia jakości.

QuickTate

Transcriberowie pracujący w domu wpisują krótkie pliki dźwiękowe, takie jak wiadomości głosowe i dyktowane notatki. Oferuje również medyczne transkrypcje, które opłacają się znacznie więcej niż praca ogólna. Potrzebni są dwujęzyczni, w szczególności hiszpańskojęzyczni transkrypci.

Scribie

Transkrybenci pracujący w domu Scribie wpisują pliki audio, które są podzielone na 6-minutowe segmenty. Firma współpracuje również z recenzentami transkrypcji i korektorami. Czas realizacji tych segmentów audio wynosi dwie godziny.

SpeakWrite

Wynajmując maszynistek pracujących w domu w całych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, aby pracować jako niezależni wykonawcy, SpeakWrite wymaga szybkości pisania na poziomie 65 WPM dla zadań transkrypcji.

Tygrzyk

Osoby dokonujące transkrypcji muszą być obywatelami USA lub rezydentami. Chociaż nie ma opłat, ale transcriptionists musi posiadać określony rodzaj oprogramowania. Wolne oprogramowanie można jednak pobrać, aby przejść test ewaluacyjny.

VirtualBee

Jest to praca z wprowadzaniem danych, a nie transkrypcja, więc nie będzie płacić tak dużo, ale jest to miejsce, od którego należy zacząć. Wnioskodawcy rejestrują się, aby dokonać oceny. Ci, którzy osiągają wystarczająco wysokie wyniki, są umieszczani na liście oczekujących i kontaktowani, gdy praca jest dostępna.

Ceny różnią się, zwykle około 40-55 centów za 1000 naciśnięć klawiszy. Minimum 50 USD musi zostać zdobyte przed wystawieniem płatności.

Powiązane oferty pracy: