Praktyki wakacyjne w Deloitte

Świetne możliwości w doradztwie

Szukasz kariery wymagającej ciągłego uczenia się nowej wiedzy i technik? Czy chcesz kariery, która stale zapewnia nowe wyzwania i różne role? Wtedy kariera w branży konsultingowej, z firmą taką jak Deloitte, może być dla Ciebie właściwą okazją. Rozpocznij płatną praktykę w Deloitte.

O firmie Deloitte

Deloitte jest jedną z najlepszych firm konsultingowych na świecie.

Deloitte konsekwentnie plasuje się na szczycie listy 100 najlepszych firm, w których warto pracować, najlepszych miejsc pracy w Bloomberg BusinessWeek , aby rozpocząć karierę, oraz najlepszych firm konsultingowych, w których warto pracować. Deloitte zdobył również miejsce w pierwszej dziesiątce stażów Vault na konsultacje w 2013 i 2014 roku. Do innych w tej kategorii należą McKinsey & Company , Bain & Company , Boston Consulting Group, Booz & Company, Pricewaterhouse Coopers i Oliver Wyman.

Deloitte zatrudnia ponad 60 000 praktyków i specjalistów na całym świecie i obsługuje klientów w ponad 100 krajach o rocznych przychodach w wysokości 10 miliardów dolarów. Deloitte dostarczył także prawie 10 milionów dolarów na usługi pro bono dla ponad 400 organizacji non-profit w 2012 roku. Deloitte obsługuje ponad 80% firm z listy Fortune 500 i zajmuje 6 pozycję na liście Vault's Consulting. Deloitte zatrudnia również ponad 500 stażystów rocznie w biurach w Stanach Zjednoczonych. Niektóre segmenty branżowe, które obsługują, obejmują produkty konsumenckie i przemysłowe, nauki o życiu i opiekę zdrowotną, technologie sektora publicznego, energię i zasoby, usługi finansowe oraz media i telekomunikację.

Praktyki letnie

Summer Associate Interns w Deloitte średnio 7958 USD miesięcznie w przychodach, z przedziałem od 3 850 USD do 12 000 USD. Praktyki z Deloitte mogą przybierać różne formy. Wakacyjne staże trwają od ośmiu do dziesięciu tygodni. W trakcie roku szkolnego staże ogólnie trwają przez cały semestr.

Jako stażysta będziesz pracować jako członek zespołu obsługi klienta w jednej z jednostek biznesowych Deloitte, w tym Deloitte & Touche LLP (Audyt i Enterprise Risk Services), Deloitte Consulting LLP, Deloitte Financial Advisory Services LLP i Deloitte Tax LLP .

Przy ustalaniu, który stażysta zaakceptuje pulę kandydatów, aż do najlepszej dziesiątki, bierze się pod uwagę kilka czynników. Kryteria te obejmują dostępność mentorów, zdolność uczenia się przez stażystów, możliwości awansu zawodowego, rekompensatę, dodatki, wpływ przemysłu i kulturę pracy. Cykl rozmów jest zasadniczo procesem dwuetapowym. Pierwszym krokiem jest 30-minutowa rozmowa kwalifikacyjna, a druga to przede wszystkim pierwsza rozmowa z wyższym rangą urzędnikiem.

Korzyści

Przykład stażu: letnie stowarzyszenie, strategia i operacje, operacje produkcyjne, doradztwo-ASU

Jako pracownik letni współpracuje z ustanawianiem ram analitycznych i przeprowadzaniem złożonych analiz biznesowych, prowadzeniem zewnętrznych badań i gromadzeniem danych, opracowywaniem skutecznych relacji z klientami, współpracą z klientami, pomaganiem im w czerpaniu korzyści z usług i dodawaniem do bazy wiedzy na temat linii usług. z doświadczenia w projekcie interns.

Stażyści współpracują z wysoko wykwalifikowanymi konsultantami, gdzie będą uczyć się i doskonalić swoje umiejętności jako doradca.

Stażyści są również zachęcani do podejmowania jak największej odpowiedzialności, ponieważ czują się komfortowo i oczekuje się, że dostarczą swoim klientom profesjonalne wyniki. W miarę rozwoju umiejętności stażysty oczekuje się, że będą mentorami dla osób młodszych w ramach rozwoju zawodowego. Stażyści otrzymają okresowe, intensywne szkolenia formalne i profesjonalne doradztwo, które uzupełni ich nauczanie akademickie i zespołowe.

Lokalizacje: San Francisco, Kalifornia; Atlanta, GA; Chicago, IL; Boston, MA; Detroit, MI, Nowy Jork, NY; Cleveland, OH

Wymagania:

Jak się zgłosić

Załóż konto online na stronie Deloitte i prześlij CV i list motywacyjny, pozwalając Deloitte wiedzieć, dlaczego uważasz, że jesteś najbardziej wykwalifikowany na to stanowisko.

Sprawdź stronę internetową Deloitte pod kątem możliwości odbycia stażu dla studentów. Deloitte oferuje również możliwości kariery zawodowej tym, którzy chcą się teleportować.