Możliwości stażu w Tampa Bay Buccaneers

Zdobywanie doświadczenia w pracy dla NFL

NFL powstała w 1920 roku i składała się z łącznie jedenastu zespołów. W tym czasie był znany jako American Professional Football Association i zmienił nazwę na National Football League krótko po 1922 roku i obecnie składa się z trzydziestu dwóch zespołów.

Regularny sezon piłkarski składa się z siedemnastu tygodni od pierwszego pełnego tygodnia września i trwa do końca grudnia lub początku stycznia.

Sezon piłkarski kończy się Super Bowl, który odbywa się na wcześniej wybranej stronie, która jest domem dla jednego z zespołów NFL.

O korsarzach

Tampa Bay Buccaneers stał się 27-tą franczyzą NFL w 1974 roku. Pierwszego SuperBowl (XXXVII) wygrał 26 stycznia 2003 roku w San Diego przeciwko Oakland Raiders.

Praktyki z Tampa Bay Buccaneers

NFL's Tampa Bay Buccaneers oferuje wiele możliwości odbycia stażu dla obecnych studentów, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat pracy w sporcie. Mimo że jest tylko ograniczona liczba graczy i menadżerów sportowych dla każdej z poszczególnych drużyn, każdy sport i każdy większy i drugorzędny zespół mają do wyboru wiele staży i zawodów. Różne działy w całej organizacji oferują praktyczne doświadczenie dla uczniów, którzy mogą skorzystać z pomocy Buccaneers. Studenci otrzymują superwizję podczas staży, gdzie poznają umiejętności techniczne, wiedzę i to, czego potrzeba, aby odnieść sukces w pracy.

Możliwości stażu są dostępne w:

Aby uzyskać aktualną listę praktyk dostępnych w Tampa Bay Buccaneers, sprawdź stronę NFL.

Korzyści

Wszyscy studenci odbywający staż u Buccaneers muszą otrzymać kredyt uczelni .

Jedną z głównych zalet pracy dla zespołu sportowego są wszystkie połączenia, które można nawiązać i wszystkie możliwości nawiązywania kontaktów , dostępne dla poważnych studentów. Z odpowiednią motywacją i determinacją, aby odnieść sukces , stażyści nauczą się bezcennych umiejętności, które przybliżą ich do osiągnięcia ich celów zawodowych. Uczniowie powinni osiągnąć konkretne cele, które pomogą uzupełnić to, czego uczą się w klasie.

Stażyści będą również uczestniczyć w szkoleniach zawodowych dotyczących takich tematów, jak rozwój CV , wskazówki dotyczące poszukiwania pracy i wytyczne dotyczące przesłuchiwania, aby pomóc im lepiej przygotować się do wejścia w świat biznesu po ukończeniu studiów. Wskazówki mogą stworzyć ogromną przewagę dla osób poszukujących pozycji w sporcie po ukończeniu studiów.

Kwalifikacje

Studenci ze wszystkich głównych kierunków są przyjmowani do programu stażów Buccaneers, a następnie zostaną porównani z tymi stażami, które mają związek z ich kierunkiem. Stażyści muszą zapewnić zakwaterowanie i być gotowi na długie i elastyczne tygodnie pracy, które często obejmują wszystkie domowe mecze Buccaneer i bieżące wydarzenia.