Praktyki Nickelodeon

Nickelodeon to oddział MTV Networks skupiający się na dzieciach i rodzinie oraz podstawowej sieci kablowej nr 1. Dociera do ponad 96 milionów amerykańskich gospodarstw domowych, co stanowi więcej niż wszystkie trzy główne sieci ( ABC NBC i CBS ) łącznie. Kanały w rodzinie Nickelodeon to Nick Jr., Nick at Nite i TV Land. Nickelodeon Animation Studios, z siedzibą w Burbank, tworzy tę część Nickelodeon, która rozwija i produkuje różne kreskówki, w tym popularne SpongeBob Squarepants, The Fairly OddParents, The Penguins of Madagascar, Dora the Explorer i wiele innych.

Nick Animation Studio to ramię Nickelodeon odpowiedzialne za tworzenie i rozwijanie wszystkich ich animowanych funkcji, zarówno telewizji, jak i filmów. Zostali nazwani Top 10 Internship (# 7) przez Vault.com w 2013 roku i zajęli 14 miejsce w 2014 roku! Studio Animacji Nickelodeon to kreatywna przystań dla artystów i kreatywnych ludzi, którzy stawiają czoła najnowszym, najnowocześniejszym sprzętem i technologią.

Ta najnowocześniejsza technologia animacji umożliwia artystom połączenie tradycyjnej animacji z najnowszymi technologiami cyfrowymi. Kampus w Nickelodeon to wielofunkcyjny kompleks o powierzchni 120 000 stóp kwadratowych, w którym znajduje się nowoczesny sprzęt nagrywający, wysoko wydajne stacje robocze z okablowaniem światłowodowym oraz 80-miejscowy teatr widokowy, który służy również jako siłownia.

Rodzaje praktyk

Stażyści w Nickelodeon Animation Studio wykonują wiele różnych funkcji jako asystenci produkcji. Zdobywają praktyczne doświadczenie w różnych działach, takich jak produkcja telewizyjna, postprodukcja, casting, animacja i rozwój na żywo, pisanie, wydarzenia specjalne, relacje z kolegami, rekrutacja, a także sprawy biznesowe i prawne.

Wśród pozytywów, o których wspominali poprzedni stażyści w Nickelodeon Animation Studio, była możliwość porozmawiania i uczenia się od wszystkich znakomitych artystów, projektantów i producentów pracujących w firmie. Powiedzieli, że ogólne doświadczenie było nawet lepsze, niż mogliby się spodziewać. Poradą dla potencjalnych stażystów jest jak najlepiej wykorzystać twoje doświadczenie - wyjdziesz z tego, co umieścisz w tym programie, a jeśli podejmiesz wysiłek, to nie ma mowy, że będziesz rozczarowany

Korzyści

Nickelodeon Animation Studios oferuje fantastyczne korzyści! Stażyści są zachęcani do udziału w warsztatach umiejętności biznesowych i "Executive Lunches". Niektóre z tych warsztatów i zajęć obejmują: Jak napisać CV i list motywacyjny, Jak ułożyć pokaz, Krytykę portfolio / rolkę, Postprodukcja, Obiad z Prezesem Animacji i Wiceprezesa Nickelodeon Studio plus wiele innych!

Stażyści uczestniczą w:

Program praktyk studenckich Nickelodeon Animation

Staż w Nickelodeon może rozpocząć cię w ekscytującej, pełnej zabawy karierze rozrywki dla dzieci. Stażyści w Nickelodeon są nazywani "Nickterns" . Obowiązki obejmują szeroki zakres znaczących zadań, które pomogą Ci dowiedzieć się więcej o produkcji, animacji i wielu innych obowiązkach, a jeśli dostaniesz kawę, będzie to dla ciebie!

Praktyki stażowe

Wymagania

Jak się zgłosić

Proszę złożyć wniosek przez Internet, odwiedzając stronę www.nickanimationstudio.com lub wysyłając e-mailem swoje CV i list motywacyjny wskazujący na semestr, o który się ubiegasz, oraz obszar (y) zainteresowania na adres internships@nick.com. (Tylko załączniki MS Word lub PDF)

Termin składania wniosków

Wnioski są toczące się, ale terminy zwykle trwają około 2-3 miesięcy przed rozpoczęciem semestru.