Praktyki Salesforce.com

Salesforce.com jest dostawcą produktów "SAaS", oprogramowania jako usługi, które znajduje się w " chmurze " i jest dostępne z dowolnego miejsca przez Internet. Salesforce.com jest najlepiej znanym liderem w zakresie oprogramowania do zarządzania relacjami z klientami (CRM).

Jednak mają także inne platformy, które pomagają zarządzać aspektami marketingowymi i usługowymi w firmie. Byli oni jednym z pierwszych pionierów tej technologii, a dziś dostarczają nowej generacji technologie komputerowe, które pomogą firmom zmienić sposób, w jaki sprzedają, sprzedają i obsługują swoją ofertę produktów.

Salesforce.com jest jedną z 10 najlepszych firm z branży oprogramowania dla przedsiębiorstw

Salesforce.com stała się jedną z 10 najlepszych firm Enterprise Software i najszybciej rozwija się w tej kategorii. Forbes uznał je za Najbardziej Innowacyjną Firmę na Świecie i uznało je za # 7 wśród 100 Najlepszych Firm do Pracy w 2014 roku. Mają ponad 100 000 klientów na platformie zarządzania relacjami z klientami (CRM).

Ich baza klientów pochodzi z różnych branż, takich jak usługi finansowe, telekomunikacja, produkcja i rozrywka . Większość jej przychodów generowana jest w Stanach Zjednoczonych, około 70% pochodzi z obu Ameryk, 20% z Europy, a około 10% z Azji / Pacyfiku. Firma ma siedzibę w San Francisco w Kalifornii i zatrudnia ponad 5 000 pracowników na całym świecie, z rocznymi rewizytami ponad. Do konkurencji należą Oracle , SAP, Microsoft i inne.

Stażysta

Stawki w zawodzie wynoszą od 16 do 42 USD za godzinę, a inżynierowie oprogramowania wynoszą od 30 do 42 USD.

Stażyści twierdzą, że to tętniąca życiem, szybka kultura z inteligentnymi, zabawnymi, agresywnymi kolegami. Przywołują także fakt, że kierownictwo koncentruje się na utrzymaniu aktualności, a najnowsze technologie stają się ich liderem. Korzyści i zachęty są dobre, a kultura jest rzekomo modna i modna.

Istnieje możliwość wyznaczania własnego kursu, a czasem nawet tworzenia pożądanej pracy. 37% stażystów z Salesforce.com twierdzi, że znaleźli swoją pozycję za pośrednictwem rekrutera w kampusie, 23% przez zgłoszenie online, a 23% za pośrednictwem skierowania pracownika.

Proces rozmowy kwalifikacyjnej trwa zwykle od 4 do 6 tygodni w pierwszej turze przeprowadzanej przez e-mail i telefon przed spotkaniem twarzą w twarz. Pytania mają na ogół charakter empiryczny i odnoszą się do tego, w jaki sposób twoje doświadczenie edukacyjne i praktyczne może mieć zastosowanie do stażu w Salesforce.com. Stażyści ocenili trudność procesu rozmowy kwalifikacyjnej jako 3,0 w skali 5,0.

Lokalizacje

San Francisco, Kalifornia; San Mateo, Kalifornia; Chicago, IL; Nowy Jork, NY.

Business Development Representative Sales Apprentice

Ten staż odbywa się przez 6 miesięcy. W tym czasie stażysta podejmie obowiązki przedstawiciela ds. Rozwoju biznesu (BDR) i stanie się częścią New York Sales Development Team. Stażysta spędza dużo czasu pracując z aplikacją Salesfroce.com. Będą także wspomagać przedstawiciela ds. Rozwoju biznesu i kierowników kont poprzez pomoc w opracowaniu i identyfikacji kont, które mogą stworzyć możliwości uzyskania przychodów dla firmy.

To stanowisko dotyczy okresu 6 miesięcy od sierpnia 2014 r. Do lutego 2015 r.

Obowiązki obejmują

Badanie potencjalnych klientów, dodawanie cennych danych do nowych i istniejących kont, nawiązywanie kontaktów na wysokim poziomie poprzez wykorzystanie zewnętrznych baz danych oraz tworzenie i monitorowanie witryn sieci społecznościowych w celu wsparcia zespołu ds. Rozwoju sprzedaży EBR.

Kwalifikacje

Jak się zgłosić

Uczniowie mogą wypełnić formularz online na stronie internetowej, a następnie przesłać CV i list motywacyjny .