Dowiedz się o możliwościach stażu w Apple

Firma Apple Computers, Inc. została założona w 1976 roku przez Steve'a Jobsa i Steve'a Woźniaka. Woźniak był inżynieryjnym geniuszem za Apple, podczas gdy Jobs był bardziej wizjonerem. Apple I i kolejne Apple II wytyczyły następną generację komputerów osobistych z innowacjami, takimi jak kolorowy wyświetlacz graficzny i drukowanie na komputerach.

Praktykanci w Apple Computers mają ogromne możliwości pracy z produktami, które w wielu przypadkach napędzają dzisiejszą technologię.

We wszystkim, od iPhona, iPada, iPoda i MacBooka Air do takich usług jak sklep iTunes i wkrótce uruchomiony iRadio (miejmy nadzieję, Fall 2013), Apple na nowo definiuje sposób, w jaki ludzie pracują i grają. IPhone rozpoczął rewolucję w komunikacji komórkowej i mobilnych obliczeniach z funkcjami takimi jak ekran dotykowy, rozpoznawanie głosu Siri, wyświetlacz Retina, aparat 8-megapikselowy i wiele innych przełomów.

Ocena Apple

Apple zajęło trzecie miejsce, za Google i Disneyem, w rankingu Bloomberg BusinessWeek Top 50 miejsc do pracy. Również w pierwszej dziesiątce znalazły się wysoko w 2010 i 2011 roku. Według Glassdoor.com, Apple ocenia 3,9 na 5 jako świetne miejsce pracy dla swoich pracowników, a dyrektor generalny, Tim Cook, otrzymuje ocenę w wysokości 93%. . W firmie Apple stażyści średnio wynoszą ponad 30 USD za godzinę, a ich pozycja jest różna: od inżynierów oprogramowania i sprzętu po projektantów produktów po stanowiska sprzedaży i marketingu.

Praktyki w Apple

W stażach Apple Computer odgrywa ważną rolę w zespole, niezależnie od tego, czy jest to stanowisko techniczne, sprzedażowe czy marketingowe. Praktyki mogą odbywać się na lato lub mogą być częścią doświadczenia kooperacyjnego w ciągu roku akademickiego. W ramach stażu stażyści są proszeni o pracę nad krytycznymi projektami i ich talentami, a kreatywność jest ceniona przez Apple.

Apple wykorzystuje również staże jako poligon doświadczalny dla przyszłych pracowników, a stażyści, którzy odnieśli sukces, są o krok bliżej do znalezienia pracy w pełnym wymiarze po ukończeniu studiów.

Możesz pomóc w opracowaniu kolejnego iPada lub iPhone'a, opracować następną generację systemu Mac OS X, pomóc w stworzeniu materiałów marketingowych do kluczowego wprowadzenia produktu, pomóc w stworzeniu kolejnego nowego produktu lub nawet podróżować po całym świecie, aby pomóc w otworzeniu nowego sklepu . Stażyści w Apple pracują zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej w szerokim zakresie projektów.

Lokalizacje

Curpetino, Sacramento i San Francisco, Kalifornia; Nowy Jork, NY; Austin, TX; Chicago, IL; i inne lokalizacje na całym świecie.

Poszukiwanie studenta CS / CE / EE na staż w celu opracowania aplikacji wspierających rozwój produktów iPhone, iPad i iPod. Na tym stanowisku opracujesz aplikacje Cocoa dla systemów iOS i Mac OS X, które rozwiążą szeroki zakres problemów zarówno dla programistów, jak i inżynierów sprzętu. Ta pozycja stażysta / kooperacja jest dostępna zarówno dla semestru jesiennego, jak i wiosną.

Wymagania

Stażysta powinien mieć doświadczenie programistyczne w zakresie SW, w tym:

Ubiegając się o staże, pamiętaj o sprawdzeniu pięciu łatwych sposobów ulepszenia listu motywacyjnego i 5 sposobów poprawy CV przed wysłaniem dokumentów.