Warner Music Group oferuje wiele praktyk

Warner Music Group (WMG) to globalna firma muzyczna działająca w ponad 50 krajach na całym świecie. Główna siedziba firmy Warner Music Group znajduje się w Nowym Jorku, NY. WMG jest domem dla wielu znanych artystów, a wytwórnie płytowe i staż z WMG stanowią cenny dodatek do każdego CV .

Rodzaje praktyk

Warner Music Group oferuje różnorodne rodzaje staży dla studentów specjalizujących się w wielu dyscyplinach, ale także posiadających duże zainteresowanie przemysłem muzycznym.

Praktyki z WMG to doskonała okazja, aby zdobyć odpowiednie doświadczenie wymagane w tej dziedzinie, a także szansę na rozwój profesjonalnych połączeń niezbędnych do podjęcia pracy. Podczas stażu studenci mogą śledzić profesjonalistów w terenie, a także pracować nad prawdziwymi projektami dla firmy.

Marketing swoich umiejętności

Konkurencyjność istniejąca w branży muzycznej sprawia, że ​​staż jest wyjątkową szansą. Niwelowanie różnic między szkołą wyższą a światem zawodowym dostarcza wiedzy i umiejętności z prawdziwego świata do już silnej bazy nauki w klasie oraz osobistych zainteresowań i rozwoju. Praktyki w terenie są świetnym doświadczeniem edukacyjnym i mogą być pomocne w określeniu dodatkowych mocnych stron i umiejętności. WMG oferuje stażystom ważne zadania, które w ostatecznym rozrachunku sprawią, że będą bardziej zbywalne po ukończeniu studiów.

Dostępne praktyki

Warner Music Group oferuje wyjazdy jesienne, wiosenne i letnie, a studenci muszą odbyć wszystkie staże na zaliczenie.

Kwalifikacje

WMG poszukuje kandydatów posiadających umiejętności w zakresie pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook), podstawowych umiejętności administracyjnych (kopiowanie, faksowanie, odpowiadanie na telefony), silnych umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej oraz zainteresowania muzyką / rozrywką.

Studenci muszą być w stanie pracować minimum 15 godzin tygodniowo i muszą być uprawnieni do otrzymania zaliczenia (wymagany jest list polecający ze studenta).

Korzyści

Mimo że ten staż nie jest płatny, studenci mają szansę zdobyć doświadczenie w jednej z najlepszych firm muzycznych w branży. Imprezy odbywają się w każdym semestrze, oferując studentom szansę na spotkania towarzyskie i kontakty z profesjonalistami w terenie, spotkania z innymi stażystami i wzięcie udziału w warsztatach budowania CV. Wielu poprzednich stażystów kontynuuje pracę, aby uzyskać pełne zatrudnienie w organizacji. W rzeczywistości wszyscy zainteresowani seniorzy mają szansę spotkać się z rekruterem na miejscu po ukończeniu studiów, aby wziąć pod uwagę wszystkie istniejące stanowiska w pełnym wymiarze godzin.

Aplikować

W przypadku staży, wszyscy kandydaci muszą złożyć list motywacyjny i wznowić.