Wyszukiwanie pracy Dziękujemy za próbki kart

Poświęcenie czasu na wysłanie kartki z podziękowaniami po rozmowie kwalifikacyjnej lub osobie, która pomogła ci znaleźć pracę lub napisanie rekomendacji, nie tylko pokazuje twoje uznanie, ale pomaga budować relacje z osobą, której dziękujesz.

Rzuć okiem na rozmowę o pracę, dziękuję Ci za próbki kart, referencje z podziękowaniami, spersonalizowane próbki kart z podziękowaniami i świąteczne kartki z podziękowaniami, za powtórzenie zainteresowania, okazanie wdzięczności i potwierdzenie związku z kontaktami.

Następnie sprawdź, co uwzględnić w podziękowaniu za twoją kartę . Poświęcenie czasu na personalizację wysyłanych kart będzie nie tylko docenione przez odbiorcę, ale także poprawi twoje szanse na znalezienie pracy.

Mówiąc dziękuję za rozmowę o pracę lub w inny sposób dziękując profesjonalny kontakt, ważne jest, aby użyć formalnej karty dziękuję przy wysyłaniu odręcznego podziękowania.

Będziesz chciał zrobić jak najlepsze wrażenie na ankiecie, a formalna karta to najlepszy sposób na zrobienie tego dobrego wrażenia.

Pisząc kartę z podziękowaniami, należy używać pełnych nazw i tytułów, a nie skrótów i pseudonimów.

 • 01 Tradycyjna karta z podziękowaniami

  Kiedy wybierzesz karty z podziękowaniami, nie możesz się pomylić, jeśli wybierzesz tradycyjną kartę z podziękowaniami. Tradycyjne karty z podziękowaniami działają dobrze za powiedzenie dziękuję i okazanie wdzięczności. Formalna karta jest odpowiednia na wszystkie okazje i wszystkie okoliczności związane z zatrudnieniem.
 • 02 Zdjęcie z przykładowej karty

  Alison Doyle

  Przesłanie karty podziękowania ze zdjęciem po rozmowie kwalifikacyjnej jest świetnym sposobem przypomnienia rozmówcy, kim jesteś. Pokazuje również, że wkładasz trochę wysiłku w tworzenie kart. Ponadto spersonalizowana karta z podziękowaniami powtarza twoje zainteresowanie i uznanie za bycie za pozycję.

 • 03 Osobista karta z podziękowaniami

  Alison Doyle

  Przesłanie spersonalizowanej karty z podziękowaniami wraz z Twoim imieniem to kolejny dobry sposób przypomnienia rozmówcy, kim jesteś. Są łatwe do zrobienia i robią dobre wrażenie. Czytelnik zobaczy na pierwszy rzut oka, kto do nich pisze, a zrobisz pozytywne wrażenie, zanim jeszcze otworzysz kartę.

 • 04 Nieformalna karta z podziękowaniami

  Przesyłaj nieoficjalną kartę z podziękowaniami, gdy komuś dobrze dziękujesz. Podczas pisania karty możesz być trochę mniej formalny i bardziej osobisty.

  Karta nieoficjalnego podziękowania działa dobrze, na przykład za powiedzenie dzięku znajomemu lub koledze, który polecił ci pracę lub podałeś referencje.

 • 05 Karta świąteczna z podziękowaniami

  Prawa autorskie Lisa Woodburn

  Święta to świetna pora roku, aby okazać wdzięczność każdemu, kto pomógł ci w karierze.

  Jeśli szukasz pracy lub szukasz pracy w ciągu roku, poświęć kilka minut, aby podziękować osobom, które Ci pomogły. Ludzie lubią być doceniani i chętniej pomogą następnym razem, jeśli poświęcisz czas, by im podziękować.

  Nie wiesz, co napisać? Oto przykłady tego, co należy umieścić w kartach z podziękowaniami: