Co sprawia, że ​​rządowe świadczenia emerytalne są tak dobre?

Usługa publiczna jest jedną z najbardziej stabilnych linii pracy, jaką można realizować. Nawet gdy pracownik służby rynku negatywnie wpłynie na redukcję siły , organizacje rządowe robią wszystko, aby pomóc swoim pracownikom utrzymać miejsca pracy. Oprócz stabilności oferowanej przez usługi publiczne, świadczenia emerytalne stanowią dużą zaletę dla potencjalnych nowych pracowników.

Nie jest tajemnicą, że wartość świadczeń emerytalnych z usług publicznych uległa erozji w najnowszej historii; jednak ma wartość podobnych korzyści w sektorze prywatnym. Rządowe świadczenia emerytalne nie są tym, czym były kiedyś, ale wciąż biją sektor prywatny.

Ale co dokładnie sprawia, że ​​rządowe świadczenia emerytalne są tak dobre? Wiele czynników ma wpływ na to, by ludzie korzystali z usług publicznych i trzymali się ich. Trzy duże są opisane poniżej.

 • 01 Przewidywalna emerytura

  Pierwszą dobrą rzeczą związaną z rządowymi świadczeniami emerytalnymi jest to, jak łatwo planuje się emeryturę. Podczas gdy każdy musi zdawać sobie sprawę z trójstopowego stołka na emeryturze , dwie z trzech nóg są tak solidne, jak mogą być dla urzędników państwowych. Plany emerytalne pracodawców i zabezpieczenia społecznego są przewidywalne i dostępne dla urzędników państwowych. Przy pewnych oszczędnościach pracownicy rządowi mogą niemal zagwarantować sobie solidną emeryturę.

  Zasady rządowych systemów emerytalnych rzadko się zmieniają dla obecnych pracowników. Zwykle są one zwolnione ze zmian, które miałyby na nie negatywny wpływ. Zamiast tego prawodawcy zatwierdzają zmiany dla nowych pracowników, którzy nie będą mieli pojęcia o starych zasadach i nowych zasadach. Obecni pracownicy są zadowoleni, a nowi pracownicy nie wiedzą, co ich uderzyło.

  Nie oznacza to, że zasady gry nigdy się nie zmieniają dla obecnych pracowników rządowych. Ale takie zmiany zdarzają się czasem. Kiedy to robią, urzędnicy państwowi muszą szybko ocenić, co oznaczają dla nich zmiany, a następnie odpowiednio dostosować swoje strategie oszczędzania na emeryturę.

  Dzięki starannemu planowaniu na wczesnym etapie kariery urzędnicy państwowi mogą upewnić się, że ich emerytury i Ubezpieczenia Społeczne dają im wszystkie lub prawie wszystkie pieniądze, których będą potrzebować. Systemy emerytalne i Ubezpieczenia Społeczne zapewniają stałe miesięczne dochody, a osobiste oszczędności dają emerytom rządowym siatkę bezpieczeństwa dla nieplanowanych wydatków.

 • 02 Korzystne opcje ubezpieczenia zdrowotnego

  Ubezpieczenie zdrowotne jest cenną korzyścią, często związaną z pracodawcą. Wiele rządowych systemów emerytalnych zapewnia emerytom podobne opcje ubezpieczenia zdrowotnego, które są oferowane pracownikom. Oznacza to, że ludzie mogą przejść z aktywnej służby publicznej do emerytury bez obaw, kłopotów i zwiększonego kosztu zakupu ubezpieczenia zdrowotnego na własną rękę.

  Emeryci mogą nawet nie zauważyć różnicy. Na przykład, jeśli pracownicy mają składki na ubezpieczenie zdrowotne pokryte w 100%, a ich najbliższa rodzina jest objęta stawką 50%, trwa to na emeryturze. Nie muszą się oni martwić o utratę świadczeń z ubezpieczenia zdrowotnego, ponieważ nie mają już pracodawcy. System emerytalny pokrywa część rachunku, którą uprzednio zapłacił pracodawca.

 • 03 Dochód do życia

  Systemy emerytalne wypłacają renty emerytom na okres ich życia. W przypadku systemów wszystko się uśrednia. Dla każdego, kto żyje 10 lat po średniej oczekiwanej długości życia, jest ktoś, kto umiera 10 lat przed nim. To prawo średnich w pracy.

  Ten dochód dożywotni jest ważny dla celów planowania emerytalnego. Ludzie mogą wiedzieć, co otrzymają co miesiąc przez resztę swojego życia. Wiele systemów emerytalnych ma wbudowane korekty kosztów utrzymania, aby upewnić się, że renty zachowują swoją siłę nabywczą w miarę upływu czasu.

  Niektóre systemy emerytalne zawierają postanowienia, w których emeryci muszą wybierać kompromisy między wysokością wypłaty renty a kwotą otrzymaną przez współmałżonka w przypadku śmierci emeryta. Oto przykład. Zezwolenie na system emerytalny jest dla pozostającego przy życiu małżonka na otrzymanie 50% renty emeryta. System daje emerytom kilka opcji, dzięki którym korzyści przeżycia współmałżonka są większe. W zamian za zmniejszenie renty o 12,5%, pozostały przy życiu małżonek otrzymuje 75% renty po śmierci emeryta. W zamian za obniżkę renty o 25%, system emerytalny wypłaca 100% obniżonej renty do czasu śmierci obojga małżonków.

  Gwarantowany dochód stanowi ogromną korzyść dla urzędników państwowych. W świecie, który w dużej mierze przeszedł do programów określonych składek, zdefiniowany plan świadczeń jest niezmiernie pożądany.