Najlepsze miejsca, w których można uzyskać wiadomości biznesowe online za darmo!

4 Darmowe wiadomości Agregatory i źródła wiadomości do informowania

Dlaczego jest się na bieżąco z nowościami i informacjami biznesowymi tak ważnymi dla przedsiębiorców? Ponieważ potrzebujesz aktualności i solidnego raportowania, jeśli chcesz zachować konkurencyjność i zachować świeżość. Potrzebujesz aktualnych informacji biznesowych, dzięki którym będziesz na bieżąco informowany o tym, co dzieje się w Twoim świecie, dzięki czemu wiesz, jaka jest konkurencja.

Oto cztery z najlepszych miejsc, w których można uzyskać informacje biznesowe i finansowe online.

 • 01 CEOExpress.com

  Ta strona informacyjna bez dodatków stanowi doskonałą stronę główną. Witryna zawiera linki do niemal wszystkich ważnych źródeł wiadomości, które można wymyślić, a wszystko to w jednej dogodnej lokalizacji. Oszczędź sobie trudu z zakładkami, wyszukiwaniem i wprowadzaniem adresów URL po prostu klikając na swoje ulubione linki. Możesz wybrać bezpłatne członkostwo lub płatną subskrypcję, jeśli chcesz dodać kilka dzwonków i gwizdów.

  Strona ma kilka wad. Darmowa wersja nie pokazuje liderów, a linki otwierają się w tej samej karcie przeglądarki, aby nie można było wyświetlić wielu witryn jednocześnie. I bądź ostrożny z bezpłatną wersją próbną. Jeśli nie pamiętasz, aby podjąć kroki w celu jego anulowania, Twoja karta kredytowa zostanie automatycznie obciążona za roczną subskrypcję po wygaśnięciu okresu próbnego.

  Mimo to jest to świetna witryna do szybkiego przeglądania stron z wiadomościami.

 • 02 Google Alerts

  S3studio / Getty Images

  Alerty Google to nie tylko agregator wiadomości, ponieważ jest to narzędzie do publikowania wiadomości, ale może być bardzo cennym narzędziem do mikromanowania wiadomości.

  Aby korzystać z witryny, musisz mieć konto Google, ale rejestracja jest bezpłatna. Następnie możesz po prostu wybrać słowa kluczowe, takie jak " kobiety w biznesie", aby znaleźć to, co Cię interesuje.

  Ogromną zaletą Alertów Google jest to, że możesz dostroić swoje alerty w oparciu o bieżące wiadomości. Możesz je dostarczyć na adres e-mail. Google szybko pobiera wiadomości i informacje ze stron internetowych i blogów, dzięki czemu można aktywnie obserwować konkurencję.

 • 03 PopUrls

  Ten wspaniały agregator wiadomości łączy najważniejsze nagłówki z dodatkami do najpopularniejszych internetowych źródeł wiadomości i informacji. Jeśli szukasz jednostronicowego, bezużytecznego agregatora wiadomości, który wyświetla wszystko, od YouTube do Flikr, Google, Yahoo i wszystkich twoich ulubionych serwisów społecznościowych, będziesz potrzebować popurls.com.

  Najlepszą rzeczą w PopUrls jest to, że oprócz ogłaszania wszystkich ważnych wiadomości, serwisów społecznościowych i v-witryn, nie ma żadnych instalacji, żadnych pobrań, rejestracji ani wyskakujących okienek. Stanowi świetną stronę główną przeglądarki bez ingerencji w twoją przestrzeń wizualną.

 • 04 Wiadomości 360

  News 360 nie jest dedykowany wiadomościom biznesowym, ale może być, jeśli tego chcesz. Działa z aplikacjami w mediach społecznościowych, aby poczuć, co Cię interesuje, a następnie wykorzystuje to do dostosowania wiadomości, które zobaczysz po zalogowaniu. To znacznie zmniejsza szanse, że napotkasz wiele artykułów, których po prostu nie interesuje czytanie. Nie będziesz musiał przeskanować ich, aby znaleźć coś, co jest twoją filiżanką herbaty.
 • Nie obsługuj swojej firmy w bańce

  Możesz myśleć, że jedyną ważną wiadomością jest to, co dzieje się w twoim biznesie lub przemyśle, ale nic nie może być dalsze od prawdy. Wiadomości z jednej branży często wpływają na inne branże, takie jak rosnące ceny gazu, które powodują wzrost kosztów towarów ciężarowych. Bądź doświadczonym właścicielem firmy i utrzymuj kontakt ze światem poza własnym małym zakątkiem.