Najlepsze oferty praktyk w rozrywce

Praktyki w radiu / telewizji, filmie, sporcie i teatrze

Szanse dla osób zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w rozrywce, w tym staże w telewizji, filmie, aktorstwie, teatrze i radiu.

Upewnij się, że zapoznałeś się z najlepszymi praktykami, aby zobaczyć najlepsze z najlepszych dostępnych staży.

 • 01 CBS News

  Program CBS News Internship oferuje studentom możliwość dowiedzenia się więcej na temat branży, jeśli są zainteresowani karierą w dziennikarstwie, radiofonii i telewizji lub komunikacji.
 • 02 Program Praktyk Harpo

  Program Harpo Internship oferuje wyjątkowe możliwości dla młodych profesjonalistów, aby zdobyć doświadczenie w różnych działach w Harpo.Inc. Stażyści pracujący dla The Oprah Winfrey Show otrzymają prawdziwy obraz tego, jak działa syndykalny talk show, a także doświadczenie z pierwszej ręki w dziedzinie rozrywki.

 • 03 Fundacja Akademia Telewizyjna

  Fundacja Akademia Telewizyjna zapewnia studentom wyższą ekspozycję na profesjonalną produkcję telewizyjną.

 • 04 The World Wrestling Entertainment, Inc.

  World Wrestling Entertainment, Inc. jest znanym liderem światowej rozrywki, a odbywanie stażu jest doskonałą okazją do spotkania się z tymi, którzy obecnie pracują w organizacji medialnej zajmującej się tym sportem.

 • 05 Instytut Studiów Humanistycznych

  Instytut Studiów Humanitarnych oferuje możliwości dla studentów zainteresowanych drukowaniem, filmem, telewizją, filmem, rozwojem gier wideo, animacją i produkcją filmową oraz polityką publiczną.

 • 06 New York Islanders Hockey Team

  Oferowanie możliwości w projektowaniu graficznym, Iceworks Skating Facility, usługach marketingowych, dziennikarstwie i relacjach z mediami, sponsoringu i apartamentach, sprzedaży grupowej, rozwoju społeczności, towarach i operacjach na lodzie.

 • 07 MSNBC

  Stażyści pracujący w MSNBC stają się prawdziwymi członkami popularnej sieci telewizji kablowej i widzą, co dzieje się podczas pracy na stacji. Ta możliwość jest dla uczniów, którzy są zaangażowani w karierę w mediach.

 • 08 Lifetime Television

  Lifetime Television wciąż poszukuje stażystów w Nowym Jorku na lato. Letnie staże są dostępne dla osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy na temat marketingu internetowego, mediów cyfrowych, zasobów ludzkich i dystrybucji stowarzyszonej. Doświadczenie w tej dziedzinie może być dokładnie tym, czego potrzeba, aby zatrudnić się po ukończeniu studiów.

 • 09 National Baseball Hall of Fame

  National Baseball Hall of Fame oferuje świetny program stażowy dla fanów baseballu i sportu, ale oferuje również inne możliwości dla tych studentów, którzy nie interesują się sportem.

 • 10 Fundacja Akademii Sztuki i Nauki Telewizyjnej

  Uznany za jeden z najlepszych staży w kraju, Program Praktyk Letnich dla Fundacji Akademii Sztuk i Nauk Telewizyjnych zapewnia wiele branżowych staży dla studentów i absolwentów z całego kraju

 • 11 The Warner Music Group

  Jeśli interesujesz się muzyką, staż w The Warner Music Group może być dla Ciebie idealną okazją. Podobnie jak wiele dziedzin, muzyka i rozrywka stanowią niezwykle konkurencyjne dziedziny kariery. Praktycznie niemożliwe jest uzyskanie pozycji wyjściowej w terenie bez wcześniejszego odpowiedniego doświadczenia i / lub jednego lub więcej profesjonalnych kontaktów.

 • 12 mediów uczestnika

  Firma Participant Media z siedzibą w Beverly Hills w Kalifornii została założona w 2004 roku przez menedżerów branży rozrywkowej, którzy chcieli nie tylko tworzyć wysokiej jakości rozrywkę; ale chciał dać widzom szansę zaangażowania się w problemy poprzez uczestnictwo i podejmowanie działań.