Jak znaleźć pracę w niepełnym wymiarze godzin

Sektory, witryny i kompleksowe porady dla osób poszukujących pracy w niepełnym wymiarze godzin

28 milionów Amerykanów obecnie pracuje w niepełnym wymiarze godzin, w tym nastolatki, studenci, matki, emeryci i prawie każdy, kto chce zarobić dodatkowe pieniądze. Niektórzy pracodawcy wolą zatrudniać osoby pracujące w niepełnym wymiarze godzin, ponieważ zazwyczaj nie muszą świadczyć świadczeń, a pracownicy korzystają z wolności elastycznej pracy.

Sektory, które oferują pracę w niepełnym wymiarze godzin

Według Monster.com "Strategie lądowania na część etatu", detal, dostawa, call center, zdrowie, edukacja i gościnność oferują jedne z najlepszych okazji w niepełnym wymiarze godzin.

Jednak handel detaliczny zazwyczaj charakteryzuje się niską płacą i długimi godzinami pracy. Dla osób, które chcą pracować w domu, call centers, bullpens obsługi klienta i firmy wykonujące zamówienia, takie jak Alpine Access i Arise Virtual Solutions są realnymi opcjami.

Najlepsze strony do znalezienia pracy w niepełnym wymiarze godzin

Ogólnie najlepsza strona pracy w niepełnym wymiarze godzin: Forbes.com zaleca FlexJobs.com jako najlepszą i najbardziej użyteczną platformę pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy, zauważając, że warta 14,95 USD opłata miesięczna jest warta zachodu. Witryna sprawdza, czy wszystkie aukcje są zgodne z prawem, a także zawiera dużą liczbę profesjonalnych ofert pracy. FlexJobs oferuje ponad 50 kategorii z szeregiem opcji harmonogramu, od pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy po telepracę i na pełen etat, ale elastyczne.

Najlepsza strona z ofertami pracy z ofert domowych : Ratracerebellion.com wyświetla swoje oferty i organizuje je w bezpłatny codzienny biuletyn. Znalezienie wysokiej jakości możliwości pracy z domu online może być trudne, ale ta strona nie pozwala na zgadywanie, czy wpis jest uzasadniony.

Praca obejmuje szereg opcji, w tym obsługę klienta, techniczne, administracyjne i pisemne. Podczas gdy większość pracy opłaca się poniżej 20 USD za godzinę, istnieją pewne wyższe płatne opcje.

Najlepsza strona dla poszukiwaczy przygód : Coolworks.com przyciąga zarówno młodzież, jak i seniorów z ich sezonowymi i niepełnoetatowymi zadaniami w chłodnych miejscach, a strona zawiera stronę zadań o nazwie Starsze i Bolder dla emerytów .

Od pracy szefa kuchni w Bryce Canyon po wycieczki morskie na Alasce, te niepełnoetatowe i krótkoterminowe prace mogą Cię zabrać z całego kraju. Kategorie obejmują administrację, konserwację, ochronę środowiska, rolnictwo, żywność i napoje, prace przewodników, prace na wodzie i wiele innych.

Oprócz sprawdzania naszych najlepszych internetowych tablic ogłoszeń, uzbrój się w wiedzę. Oto kilka obszernych zasobów, które pomogą Ci rozpocząć pracę w niepełnym wymiarze godzin.

Materiały do ​​rozpoczęcia pracy

Rodzaje prac w niepełnym wymiarze godzin
Zanim rozpoczniesz poszukiwanie pracy, sprawdź listę 10 najlepszych ofert pracy w niepełnym wymiarze godzin, które zapewniają najlepsze wynagrodzenie i większość możliwości.

Ubiegać się o pracę
Przewodnik po wypełnianiu wniosków o pracę. Obejmuje zasoby do składania aplikacji online, e-mailem i osobiście. Również próbki i formularze wniosków o zatrudnienie.

Jak ubiegać się o pracę w niepełnym wymiarze godzin
Ubieganie się o pracę w niepełnym wymiarze godzin różni się nieco od ubiegania się o pełnoetatową pozycję zawodową. Możesz nie potrzebować CV i listu motywacyjnego, ale powinieneś przestrzegać tych podstawowych zasad.

Co ubrać na rozmowę o pracę w niepełnym wymiarze godzin
Kiedy przeprowadzasz rozmowę kwalifikacyjną na poziomie nieprofesjonalnym (na przykład w sklepie lub restauracji) zwykle odpowiedni jest strój biznesowy. Zawsze ważne jest, aby przedstawić pracodawcy pozytywny wizerunek.

Part Time Job Interview Pytania i odpowiedzi
Typowe pytania do wywiadu i przykładowe odpowiedzi, których możesz użyć do przygotowania się na rozmowę o pracę na część etatu.

Wskazówki dotyczące poszukiwania pracy online

Wskazówki dotyczące poszukiwania pracy
Wskazówki i sugestie dotyczące znalezienia pracy w niepełnym wymiarze godzin, w tym zasobów online, zasobów offline i sposobu składania wniosków.

Oferty pracy w niepełnym wymiarze godzin
Oferty pracy w niepełnym wymiarze godzin, w tym witryny skupiające się na pracy w niepełnym wymiarze czasu i na godzinę.

Przygotuj się na rozmowę

Wskazówki dotyczące wywiadów
Przygotowanie się do rozmowy pomoże złagodzić stres związany z procesem.

Wywiady telefoniczne
Przygotuj się na wywiad telefoniczny w krótkim czasie. Nigdy nie wiesz, kiedy może zadzwonić rekruter lub kontakt sieciowy!

Dodatkowe informacje

Najlepsze oferty pracy w niepełnym wymiarze godzin dla studentów
Part Time Job Interview Pytania i odpowiedzi