Pytania dotyczące wywiadów dla osobistego trenera fitness

Gratulacje z powodu Twojej pasji i poświęcenia dla zdrowia i kondycji polegającej na wywiadzie z pracy! Mimo, że powinieneś być pewny swoich umiejętności i kwalifikacji jako trenera fitness, wszystkie wywiady wymagają uprzedniej praktyki - teraz jest czas, aby poważnie zastanowić się nad pytaniami, na które możesz się ubiegać i jak na nie odpowiedzieć.

Ponieważ Twoja nowa pozycja będzie skierowana na klienta, powinieneś być gotów odpowiedzieć na pytania dotyczące obsługi klienta , oprócz filozofii fitness, preferowanych schematów fitness i odżywiania.

Możesz również zostać zapytany o umiejętności sprzedaży lub prezentacji grupowej, ponieważ większość trenerów fitness stara się rekrutować i zatrzymywać nowych członków siłowni.

Powinieneś także dowiedzieć się jak najwięcej o swoim potencjalnym pracodawcy, abyś miał "punkty mówienia", które zademonstrują twój entuzjazm dla ich organizacji. Zbadaj pozycję pracodawcy w społeczności fitness, porozmawiaj z profesjonalistami, którzy mają wiedzę z pierwszej ręki na temat firmy, a następnie przeprowadź przez co najmniej 3-4 biegi treningowe na najbliższy wywiad. Powinieneś ćwiczyć zarówno przed lustrem, jak i, jeśli to możliwe, przed przyjacielem, który zgodził się grać rolę "wywiadu".

Celem jest umożliwienie przeprowadzenia wywiadu w sposób pewny siebie, ale nie zarozumiały, który pokazuje twój poziom komfortu i odpowiedniość do roli. Skorzystaj z poniższej listy najczęściej zadawanych pytań na temat trenera fitness, przygotowując się do zaprezentowania swoich umiejętności i kwalifikacji .

Pytania do Wywiadu trenera fitness

Ogólne pytania do rozmowy kwalifikacyjnej

Oprócz pytań związanych z rozmową kwalifikacyjną można również zadać ogólne pytania dotyczące wywiadu na temat historii zatrudnienia, wykształcenia, umiejętności twardych i miękkich , mocnych i słabych stron oraz obszarów wymagających poprawy (i tego, co robisz, aby poprawić w tych obszarach), osiągnięcia, zawodowe cele i plany.