Jak wybrać właściwe świadczenia pracownicze dla mojej rodziny?

Kroki, aby wybrać najlepsze rodzinne korzyści zdrowotne

Wraz ze wzrostem składek na ubezpieczenie zdrowotne i grupowych świadczeń pracowniczych oferujących mniej pod względem faktycznego pokrycia (po tym, jak z kieszeni zostaną osiągnięte odliczenia kieszonkowe), wielu konsumentów zmaga się z wyborem właściwych świadczeń w celu zaspokojenia potrzeb rodziny. Czy mądrze jest po prostu zaakceptować korzyści grupowe oferowane przez pracodawcę lub wybrać plan, który jest oferowany przez zatwierdzone przez państwo rynki - aby skorzystać z oszczędności podatkowych i dotacji rządowych?

Następnie pojawia się pytanie, czy ubezpieczenie zdrowotne faktycznie obejmuje usługi usługodawcy lub czy rodzina będzie musiała uzyskać zgodę przed wykonaniem procedury zdrowotnej.

Bariery w doborze odpowiednich przywilejów dla rodzin

Program Affordable Care Act (ACA) miał pomóc rodzinom w uzyskaniu taniego ubezpieczenia zdrowotnego i ubezpieczenia zdrowotnego, jednocześnie wspierając długoterminowe odpowiedzialne korzystanie z opieki zdrowotnej. Niestety, wiele rodzin miało do czynienia z premiami, które są daleka od przystępnych cen i szerokim zakresem kosztów, gdy starają się znaleźć niedrogie usługi opieki zdrowotnej.

Ponadto niespodziewane rachunki medyczne są powszechne, ponieważ konsumentom trudno jest zrozumieć nowe plany. Ankieta przeprowadzona przez Kaiser Family Foundation wykazała, że ​​"prawie 7 na 10 osób z nieopłacalnymi rachunkami medycznymi poza siecią nie wiedziała, że ​​dostawca opieki zdrowotnej nie znajdował się w sieci ich planu w momencie, gdy otrzymali oni opiekę".

To prawda, że ​​te problemy są opracowywane, ponieważ reforma opieki zdrowotnej zmienia krajobraz korzyści. Rozmowa z administratorem HR, aby rozwiązać takie problemy, i pomóc w nawiązaniu bliskiej współpracy.

Wytyczne dotyczące wyboru najlepszych świadczeń rodzinnych

Podejmując decyzję o zakupie świadczeń rodzinnych, należy przestrzegać kilku łatwych wytycznych.

Ważne jest, aby poświęcić trochę czasu małżonkowi lub partnerowi domowemu, aby osiągnąć ten cel.

  1. Zdecyduj, jakie naglące potrzeby zdrowotne lub cele wymagają w tym roku uwagi. Przed otwartą rejestracją Twoja rodzina powinna mieć dość dobre pojęcie o niektórych problemach zdrowotnych, które wymagają uwagi w tym roku. Nawet jeśli koncentrujemy się tylko na opiece prewencyjnej, należy omówić niektóre cele zdrowotne. Rzeczy takie jak ciąża, wcześniej istniejące choroby i inne wymagają dodatkowej uwagi.
  2. Przejrzyj uważnie wszystkie dokumenty planu EOB i porównaj je. Możesz mieć mnóstwo informacji do przejrzenia, ale najlepszym miejscem do rozpoczęcia jest zebranie całego wyjaśnienia planu dokumentów świadczeń, które zawierają listę informacji o korzyściach dla każdego planu. Zdobądź je z miejsc pracy obu małżonków. Następnie przejdź przez nie, aby ustalić składki na program, odliczenia i koszty z kieszeni na wizyty biurowe, wizyty w ER i recepty.
  3. Przejdź przez proces dociekania o korzyści płynące z rynku państwowego. Teraz przejdź do strony reformy systemu opieki zdrowotnej i znajdź swój państwowy rynek medyczny. Zaloguj się i rozpocznij wprowadzanie danych demograficznych dla swojej rodziny, w tym rocznego dochodu, oraz wszystkich członków rodziny w Twoim domu, które będziesz obejmował. Otrzymasz kilka cytatów i możesz przejrzeć te EOB wraz z tym, co już masz.
  1. Wybierz plany opieki zdrowotnej, które oferują wymagane minimalne pokrycie, w najlepszych cenach. Idź z planem opieki zdrowotnej, który oferuje najlepsze możliwe kwoty ubezpieczenia dla twoich sieci, najmniejszych kosztów z kieszeni i możliwości odliczenia oraz najlepsze korzyści dla twojej rodziny. Niektóre plany mogą oferować podobne kwoty pokrycia, ale miesięczna składka będzie inna. Jeśli otrzymasz propozycję dotacji rządowej, możesz otrzymać plan, który jest równy lub lepszy od tego, co oferuje twoje miejsce pracy, przy niższych kosztach.
  2. Zarejestruj się wcześniej w firmie Health Savings Arrangement. Po wybraniu odpowiedniego planu opieki zdrowotnej dla swojej rodziny, jeśli jest to plan opieki zdrowotnej podlegającej odliczeniu, zarejestruj się teraz w firmie sponsorowanej przez Health Savings Arrangement. Zaoszczędzisz pieniądze, kupując jakieś recepty i płacąc za nieobjęte kosztami, korzystając z dolarów przed opodatkowaniem.