Najlepsze książki do zarządzania

Oto dziesięć kluczowych książek do zarządzania biznesem, które musisz przeczytać, aby poprawić swoje umiejętności zarządzania i umiejętności zarządzania ludźmi.

 • Po pierwsze, Przerwij wszystkie zasady

  Marcus Buckingham i Curt Coffman Gallupa podsumowują w tej książce wyniki ich dogłębnej analizy wielkich menedżerów. Menedżerowie, którzy ostatecznie stali się przedmiotem badań, celowali w rozwijaniu konkretnych talentów każdego pracownika i przekształcaniu ich w najlepszych wykonawców. Menedżerowie ci, jak mówi tytuł, nie wahają się złamać żadnej zasady, o której mówi konwencjonalna mądrość.

 • Biznes: The Ultimate Resource

  Ta książka jest najbardziej szczegółowym zasobem biznesowym, jaki możesz sobie wyobrazić. Zawiera ponad 150 oryginalnych esejów najlepszych praktyk, bibliotekę zarządzania, listy kontrolne zarządzania i profile myślicieli najwyższego szczebla zarządzania. Obejmuje wszystkie znaczące intelektualne, praktyczne i faktyczne obszary zarządzania. (Jako autor, moja część tej pracy zaczyna się na stronie 265.)

 • Teraz odkryj swoje mocne strony

  Kolejna świetna książka Marcusa Buckinghama (i Donalda Cliftona). Wykorzystaj wgląd w tę książkę, aby lepiej zrozumieć swoje mocne i słabe strony. Następnie rozciągnij i użyj go, aby lepiej zrozumieć swój naród.

 • New Yorker Book of Business Cartoons

  Ta kolekcja nowojorskich kreskówek o tematyce biznesowej to przyjemna lektura, która sprawia, że ​​śmiejesz się i myślisz, szczególnie z dala od biura.

 • Komunikuj z ufnością!

  Każdego roku Dianna Booher uczy tysiące ludzi, jak skutecznie komunikować się , w pracy, w domu, w każdej sytuacji. Ta książka oddaje jej wskazówki do jednego źródła, które możesz wykorzystać do zwiększenia swojej zdolności myślenia na nogach i komunikowania się werbalnie z ufnością.

 • Myślenie wykonawcze

  Pełny tytuł książki brzmi "Wykonawcze myślenie: sen, wizja, misja osiągnięta". Jednakże, na podstawie mojego wywiadu z jego autorem, Leslie Kossoffem, zazwyczaj nazywam go "Odważ się marzyć", ponieważ większość z nas boi się tego zrobić. Przeczytaj mój wywiad z nią, a następnie sprawdź, czy nie kupisz tej książki.

 • Good To Great

  Collins nazywa Good To Great "prequelem" jego niezwykle udanego "Built To Last", który wyznaczył cel dla nas wszystkich. Jednak ta książka pomijała krytyczne informacje dla tych z nas, którzy starają się przenieść nasze firmy z Good To Great w przeciwieństwie do tych, którzy starają się utrzymać wielkość. Brakujący element jest wyraźnie określony w Collins "Good To Great".

 • 16 typów osobowości, opisy do samopoznania

  Ta książka jest interesującym zwrotem w 16 typach osobowości Myersa Briggsa. Pomyślałem o różnicach między stylami zarządzania a stylami komunikacji - czy naprawdę istnieje jakaś różnica? Czy umiejętność zarządzania KEY nie jest zdolna do skutecznego komunikowania się?

 • Menedżer One-Minute

  Spencer Johnson i Kenneth H. Blanchard Oryginalnie opublikowane w 1986, przesłanie tej książki jest uniwersalne i ponadczasowe. Aby wydobyć więcej z życia i więcej z twoich ludzi, jest to przewodnik do przeczytania. Krótkie i na temat lekcji na temat codziennego stosowania podstawowych zasad zarządzania.

 • Prowadząca zmiana

  Kiedy organizacja potrzebuje zmian, potrzebuje przywództwa. W tej książce John Kotter przedstawia swój ośmiostopniowy proces tworzenia poczucia pilności, dzięki któremu zmiany będą skuteczne. Zapamiętaj te osiem prostych kroków, gdy następnym razem będziesz odpowiedzialny za wprowadzanie zmian.