Przyszłe programy świadczeń pracowniczych Przenoszone na wielu emerytów

Eksperci przewidują, że programy medyczne dla emerytów zmieniają się dramatycznie

© sepy - Fotolia.com

W ciągu ostatnich kilku lat ustawa Affordable Care Act miała największy wpływ na rynek świadczeń zdrowotnych i medycznych, niż kiedykolwiek wcześniej. Jednak ACA już zaczęła zmieniać sposób, w jaki świadczenia pracownicze będą zarządzane dla milionów nadchodzących emerytów z szeregu czynników. Zarządzanie kosztami zdrowotnymi, koordynacja świadczeń z Medicare oraz fakt, że ludzie pozostają zatrudnieni i żyją dłużej, to tylko część tej zmiany.

Stan świadczeń pracowniczych dla emerytów

Według sondażu przeprowadzonego przez Towers Watson, emeryci zaczną zauważać poważne zmiany w swoich programach medycznych, które w najbliższej przyszłości mogą zmienić ich zdrowie i samopoczucie. Zmiany nadchodzą, ponieważ pracodawcy martwią się rosnącymi kosztami świadczeń zdrowotnych dla emerytów, starając się lepiej dostosować do swoich planów zatrudnienia. Rzućmy okiem na to, co sondaż ujawnia na temat stanu rynku ubezpieczeń zdrowotnych dla emerytów.

Ankieta 2015 dotycząca strategii emerytalnych opieki zdrowotnej , przeprowadzona przez Towers Watson, objęła 144 pracowników kadr z dużych i średnich firm, które obecnie oferują pewną formę świadczeń medycznych dla emerytów. Są to firmy, które chcą spełnić swoje zobowiązanie do przejścia na emeryturę, dlatego zostały wybrane do celów ankiety i dlaczego nadal oferują świadczenia zdrowotne po tym, jak pracownicy opuścili szeregi płacowe.

Aktualne dostępne opcje zdrowia emerytów

Na podstawie badania przeprowadzonego przez firmę Towers Watson, 78 procent pracodawców używa lub myśli o korzystaniu z prywatnej wymiany Medicare, aby pomóc swoim emerytom, jeśli chodzi o wybór indywidualnego ubezpieczenia. 90 procent obwinia koszty zwiększonych i bieżących obowiązków administracyjnych w związku ze zmianami w sposobie radzenia sobie z planami opieki medycznej, w tym 84 procent zajmujących się obowiązkami ERISA.

Outsourcing świadczeń pracowniczych może zrekompensować te koszty i wymagania.

Nieco ponad 40 procent pracodawców myśli o finansowaniu świadczeń medycznych dla emerytów, korzystając z dobrowolnego stowarzyszenia beneficjentów pracowniczych 401 (h). Około 21 procent pracodawców zaczęło przeliczać subsydia, które oferują na rachunki oszczędnościowe dla emerytów.

Nowe opcje świadczeń dla emerytów

Jedną z nowych opcji dla emerytów, którzy są oznaczani jako "pre-Medicare", są prywatne i publiczne giełdy ubezpieczeń zdrowotnych. Emeryci mogą zasadniczo robić zakupy dla korzyści zdrowotnych, których potrzebują, i które spełniają ich budżety w tym czasie. Kolejną nową opcją dla emerytów jest pracodawca nabywający renty grupowe dla swoich emerytów po ograniczonej stawce. Kiedy pracodawcy to robią, odpowiedzialność i odpowiedzialność finansowa zostaje przeniesiona na ubezpieczyciela o wysokim ratingu. Gwarantuje to, że finansowanie świadczeń zdrowotnych nastąpi za życia emeryta.

Co wywołuje zmianę w korzyściach dla emerytów?

Być może zastanawiasz się, co powoduje zmiany w programach medycznych dla emerytów? Jednym z największych czynników napędzających zmianę są rosnące koszty opieki medycznej dla emerytów. Fundacja AARP i Fidelity Investments wskazują, że "65-letnia para przechodząca na emeryturę w tym roku będzie potrzebować 240 000 USD na pokrycie przyszłych kosztów leczenia.

Nie obejmuje to wysokich kosztów opieki długoterminowej. "Niestety, Instytut Badań nad Zasiłkami Pracowniczymi dzieli się tym, że" 60 procent pracowników uratowało mniej niż 25 000 USD na emeryturę ", co oznacza, że ​​ludzie są źle przygotowani na koszty o swoich potrzebach medycznych w późniejszym okresie życia Ludzie muszą teraz mądrzej radzić sobie z inwestycjami emerytalnymi.

Kolejnym czynnikiem wpływającym na zmianę jest podatek akcyzowy od wysokobudżetowych planów zdrowotnych z ustawy o ochronie pacjenta i opieki po przystępnej cenie, która wejdzie w życie w 2018 r. Zgodnie ze szczegółami tej ustawy opublikowanej przez Uniwersytet Cornell, pracownik będzie sam zapewniał jedynie opiekę medyczną można oczekiwać, że podatek ten będzie wynosił 10 200 USD pomnożony przez korektę kosztów opieki zdrowotnej, a pracownik objęty ubezpieczeniem innym niż ubezpieczenie własne może oczekiwać, że ta korekta podatkowa wyniesie 27 500 USD.

Zmiany są również powodowane przez pracodawców, którzy twierdzą, że ich obecne świadczenia emerytalne nie pomagają w przyciąganiu i zatrzymywaniu pracowników. Wszystkie te problemy napędzają zmianę w sposobie, w jaki programy medyczne są obsługiwane przez pracodawców na rzecz ich emerytów.

Pracodawcy zmuszeni do wprowadzania zmian

Po zapoznaniu się z odpowiedziami z badania Towers Watson wielu pracodawców wydaje się działać zgodnie z przekonaniem, że są zmuszeni dokonać zmian, aby zachować szczęście emerytów i odnieść sukces w tym samym czasie. Pracodawcy zawsze pracowali nad obniżeniem kosztów i ryzyka świadczeń zdrowotnych dla emerytów, ograniczając dotacje, zmieniając plany projektowe i ograniczając lub kończąc świadczenia dla nowych pracowników. Pracodawcy próbowali także zmieniać wymagania kwalifikacyjne.

Ponieważ w ciągu następnych kilku lat koszty wzrosną, pracodawcy będą musieli dokonać korekty w zakresie tego, w jaki sposób programy medyczne są oferowane emerytom.

Źródło grafiki: © sepy - Fotolia.com