Dlaczego kobiety tracą 30% emerytalnych świadczeń z ubezpieczeń społecznych

Dowiedz się, jak kobiety są skracane na temat świadczeń emerytalnych

erhui1979 / iStock

Większość pracujących osób z niecierpliwością oczekuje na dzień, w którym mogą wydostać się z korporacyjnego wyścigu szczurów i zacząć cieszyć się latami emerytury. Dotyczy to milionów pracujących kobiet, które zbliżają się do wieku emerytalnego w USA. Jednak według najnowszych badań zbyt wiele kobiet pozostawia duże pieniądze na stole.

Kiedy kobiety przechodzą na emeryturę

Opierając się na danych z 2014 r. Z Social Security Administration , 40,8 procent kobiet w wieku 62 lat ubiegało się o świadczenia emerytalne, 65 procent kobiet w wieku 66 lat lub mniej zgłosiło się do nich, a tylko 2,8 procent kobiet w wieku co najmniej 70 lat zgłosiło ich emeryturę.

O ile uprawniony wiek do pobierania zasiłków wynosi 62, kobiety, które pobierają świadczenia w tak młodym wieku, zmniejszają świadczenia aż o 30% w stosunku do osób, które czekają do 65 roku życia. Oznacza to, że kobieta może otrzymać 1200 USD miesięcznie regularne płatności z Ubezpieczeń Społecznych, ale dzięki wcześniejszej wypłacie zasiłku, liczba ta spada do 840 USD miesięcznie. W ciągu roku straty te wynoszą do 4320 $, a jeśli ona osiągnie wiek 85 lat, straci ona do 99,360 dolarów zasiłków na całe życie.

Gdy kobieta osiąga pełny wiek emerytalny (65 lat), jest ogólnie uprawniona do otrzymywania własnych pełnych świadczeń z ubezpieczeń społecznych lub połowy swoich współmałżonków (w zależności od tego, która kwota jest większa). Jeśli kobieta dostanie zasiłek wcześniej, w wieku 62 lat otrzyma tylko 70,4 procent zasiłków, a marne 32,5 procent zasiłków dla współmałżonka.

Zbyt wiele kobiet żyjących bez

Centrum Badań Emerytalnych w Boston College wskazało, że kobiety od prawie dziesięciu lat przechodzą na emeryturę w tym samym wieku.

Nie wyjaśnia to jednak 2,9 miliona amerykańskich kobiet powyżej 65 roku życia, które obecnie żyją poniżej granicy ubóstwa, czyli ponad dwa razy więcej niż 1,3 miliona mężczyzn żyjących w ubóstwie, na podstawie danych z Krajowego Centrum Prawa Kobiet . Podczas gdy mężczyźni na ogół mają inną formę dochodów, aby żyć wygodnie, kobiety są pięć razy bardziej niż mężczyźni, aby przeżyć tylko dzięki zasiłkom z Ubezpieczeń Społecznych.

Kobiety są często zmuszane do podjęcia pracy w niepełnym wymiarze godzin lub polegać na dzieciach, aby związać koniec z końcem.

Czynniki te ulegają zmianie, ponieważ nowe pokolenie kobiet pozostaje zatrudnionych przez dłuższy czas i zarabia więcej niż ich małżonkowie, ale biorąc pod uwagę dużą liczbę kobiet, które wciąż korzystają z zasiłków małżonka, aby pokryć podstawowe potrzeby, wiele osób bez. Obudowa, która była podstawą planu emerytalnego, stała się tak kosztowna w wielu dziedzinach, w których podwyżki podatków nie mogą pozwolić sobie na pozostanie w domach, w których tak ciężko pracowali. Wiele osób boryka się z problemami zdrowotnymi, które wykorzystują zasoby w miesiącach, a nie latach, w których planowali przejść na emeryturę. To niewiarygodne, że rząd oczekuje, że osoba na emeryturze, z kosztami leczenia, będzie żyć wygodnie za mniej niż osoba zarabiająca płaca minimalna.

W jaki sposób kobiety mogą uzyskać więcej z świadczeń emerytalnych

Eksperci finansowi doradzają dwie strategie dla kobiet, które chcą żyć lepiej po przejściu na emeryturę. Numer jeden - jak najszybciej rozpocznij fundusz emerytalny, będąc nadal zatrudnionym i odkładaj jak najwięcej zysków przed opodatkowaniem w konserwatywnej inwestycji. Jeśli kobieta może zaoszczędzić 100 USD miesięcznie na zabawę emerytalną, począwszy od wieku 35 lat, może z łatwością zgromadzić około 1 miliona dolarów emerytalnych oszczędności emerytalnych w wieku do 70 lat.

Po drugie, eksperci finansowi zalecają wstrzymanie pobierania zasiłków z Ubezpieczeń Społecznych na długo po osiągnięciu pełnego wieku emerytalnego. Za każdy rok, w którym kobieta opóźnia się z zasiłków, zarabia o 8 procent z opóźnieniem w przejściu na emeryturę, co może zwiększyć jej świadczenia aż o 32 procent, jeśli czeka aż do 70 roku życia, aby uzyskać świadczenia. Nie oznacza to, że kobieta musi przestać pracować lub żyć bez niej. Kobiety mogą korzystać z innych form oszczędzania, odwrócić kredyty hipoteczne i inwestycje finansowe do tego czasu.

Użyj tego przydatnego kalkulatora emerytalnego, aby określić, kiedy najlepiej przejść na emeryturę.