Najlepsze stany USA dla świadczeń emerytalnych

Rozciągnij swoje świadczenia emerytalne dla pracowników i odejdź na emeryturę bogaty w tym roku

https://www.pexels.com/photo/house-car-vintage-old-2818/

Każdego dnia około 10 000 Baby Boomers osiąga wiek emerytalny 65 lat, według Pew Research Center. Chociaż nie oznacza to, że wszyscy zdecydują się przerwać pracę nad tym kamieniem milowym, oznacza to, że wielu zacznie podejmować poważną decyzję o przeniesieniu się do piękniejszego lub umiarkowanego stanu, aby spędzić najlepsze lata swojego życia. Niektórzy wybierają to wyłącznie ze względów finansowych i zdrowotnych, podczas gdy inni wybierają życie w pobliżu rodziny i przyjaciół.

Niezależnie od przypadku, osoby zbliżające się do emerytury muszą pamiętać o tym, w jaki sposób będą rozciągać swoje świadczenia emerytalne, ponieważ od tego momentu mogą uzyskiwać stałe dochody.

Co należy uwzględnić przed przejściem na emeryturę lub przeniesieniem

Niektóre czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze przejścia na emeryturę to:

To tylko kilka z wielu czynników, które należy rozważyć przy wyborze odpowiedniego stanu do przejścia na emeryturę.

Jeżeli emeryci otrzymują wypłaty emerytalne, będą również chcieli sprawdzić, czy pracownicy służby zdrowia akceptują ich świadczenia. Dotyczy to również weteranów wojskowych i emerytów, którzy będą chcieli mieszkać w pobliżu centrum VA w celu stałej opieki. Większość z nich będzie chciała rozpocząć zakupy w domach opieki i opiece pielęgniarskiej, które przyjmują świadczenia z Ubezpieczeń Społecznych i świadczenia z tytułu opieki długoterminowej, ponieważ jest to coś, co wykorzystuje więcej ludzi, gdy zbliżają się do końca swojego życia.

Zaktualizowana lista 10 największych stanów USA, które mają przejść na emeryturę

Aby uzyskać jak najwięcej korzyści z tytułu świadczeń pracowniczych i emerytalnych, poniżej znajduje się aktualna lista najlepszych stanów USA, które zostaną wybrane do przejścia na emeryturę w 2016 r., Na podstawie aktualnych opinii i rekomendacji AARP, Forbes i BankRate. ( Uwaga: poniższe stany nie są w żadnej określonej kolejności ).

Texas

Texas jest jednym z najgorętszych miejsc na emeryturę w 2016 roku. W Teksasie jest mnóstwo atrakcji, w tym gra w baseball, hodowlę, rolnictwo, zwiedzanie wybrzeża Zatoki Perskiej i wiele innych. W rzeczywistości, Abilene został uznany najlepszym miejscem do przejścia na emeryturę w 2016 roku przez Forbes. Wskaźnik kosztów utrzymania na poziomie 83 lat jest niższy od średniej krajowej wynoszącej 100, a dostęp do opieki zdrowotnej w mieście liczy 120 000 mieszkańców.

San Marcos to kolejne wspaniałe miejsce na emeryturę w Teksasie. Koszt życia w tym mieście wynosi 92, a populacja wynosi 55 000. Średnie ceny domów wynoszą niecałe 200 000 USD.

Pensylwania

Pensylwanii jest zaskakujący stan na tej liście, w szczególności w mieście Pittsburgh. Koszt życia wynosi 84, czyli poniżej średniej krajowej wynoszącej 100. Mediana ceny domu wynosi 140 000 USD, ale poważnym przestępstwem jest problem, z 798 poważnymi przestępstwami zgłoszonymi w zeszłym roku. Im dalej przeprowadzasz się z centrum miasta, tym bezpieczniej dla emerytów.

Floryda

Jak zwykle stan Floryda pojawia się na liście najlepszych miejsc do przejścia na emeryturę Forbesa w 2016 roku, a także numerem jeden na liście najlepszych miejsc emerytalnych AARP. Key Largo to miasto liczące 80 000 osób, które ma wskaźnik utrzymania 87 osób.

Daytona Beach to kolejne popularne miejsce na emeryturę ze średnią ceną mieszkań 104 000 USD. Będziesz blisko plaż, wody, dzikiej przyrody i mnóstwa pola golfowego, z którym możesz sobie poradzić. Najlepsza część? Floryda nie opodatkowuje świadczeń socjalnych.

Arkansas

Życie w pobliżu jedne z najlepszych grilla w kraju jest celem dla wielu emerytów. Można to zrobić, przechodząc na głębokie południe w Arkansas. Bella Vista ma populację 28 000 osób, z indeksem 136 lekarzy na jednego mieszkańca. Dostęp do opieki zdrowotnej jest dość łatwy przy tak niskiej populacji. Mediana ceny domu wynosi 127 000 USD, więc znalezienie miejsca do życia nie powinno być zbyt trudne.

Nebraska

Koszt życia wynosi 90 lat, Lincoln jest jednym z najlepszych miast, do których możesz przejść na emeryturę w 2016 roku. Miasto ma populację 270 000, a mediana cen dla domów wynosi 158 000 $. Poważna przestępczość to problem z 338 sprawami zeszłego roku na 100 000 mieszkańców. SafeWise plasuje następujące miasta jako najbezpieczniejsze do życia w Nebrasce: Wahoo, Cozad i O'Neill.

Tennessee

Czy kiedykolwiek chciałeś odwiedzić Tennessee? Wielu tak zrobiło, ale nigdy tak naprawdę nie wyszło. Wielu turystów przyjeżdża tu z powodu pięknych widoków i muzyki country. Smyrna ma wskaźnik kosztów utrzymania na poziomie 91 i zaledwie 43 000 mieszkańców.

Karolina Północna

Północna Karolina ma wiele do zaoferowania emerytom. Lokalizacja w Georgii, w wirginii, a nawet w Pensylwanii sprawia, że ​​ten stan jest dobrym miejscem dla osób pragnących przejść na emeryturę. Mount Airy ma koszt utrzymania wskaźnika 92 i tylko 10 000 mieszkańców. Martwisz się dostępem do opieki zdrowotnej? Nie martw się, ponieważ w okolicy jest 103 lekarzy.

Idaho

Pojawienie się w miejscu numer dwa na liście najlepszych miejsc emerytalnych AARP to wielki stan Idaho. Ten region nie tylko zapiera dech w piersiach pięknem i świeżym górskim powietrzem, ale koszty utrzymania są niskie, a podatki od nieruchomości również są poniżej średniej. Istnieje również wiele udogodnień, takich jak niskie opłaty za media, dzięki elektrowni wodnej w Idaho oraz lokalnym college'om i uniwersytetom oferującym bezpłatne zajęcia dla emerytów. Nie ma również podatku od ubezpieczeń społecznych, dlatego emeryci mogą zwiększać swoje dolary.

Arizona

Czy kiedykolwiek chciałeś żyć na pustyni? Jeśli tak, Arizona jest teraz na liście najlepszych stanów, które mają przejść na emeryturę w 2016 roku. Państwo oferuje wiele działań, szczególnie sportowych, dla tych, którzy nie chcą po prostu usiąść podczas swoich złotych lat. Apache Junction sporządził listę najlepszych miejsc do przejścia na emeryturę w Forbes w 2016 r. Miasto ma 37 000 mieszkańców, a średnia cena wynosi zaledwie 129 000 USD.

Missouri

Missouri, klejnot w środkowo-zachodnich stanach, może być także wspaniałym miejscem do przejścia na emeryturę w 2016 roku. Columbia to miasto 115 000 ludzi, którzy uwielbiają baseball, piłkę nożną i hokej. Średnie ceny domów wynoszą 171 000 USD, ale przestępczość to problem. Poważne przestępstwa zgłoszone w zeszłym roku wyniosły 351 na 100 000 mieszkańców. i hokej. Średnie ceny domów wynoszą 171 000 USD, ale przestępczość to problem. Poważne przestępstwa zgłoszone w zeszłym roku wyniosły 351 na 100 000 mieszkańców.

Nie jestem pewien, czy jesteś gotowy na emeryturę?

Na szczęście masz mnóstwo czasu i zasobów, aby podjąć tę ważną decyzję. Jeśli jesteś zdrowy, zaleca się kontynuowanie pracy do ukończenia co najmniej 72. roku życia, aby zmaksymalizować zarobki z Ubezpieczeń Społecznych i comiesięczne czekanie. To może być dobry moment, aby skoncentrować większość swoich zarobków na planie firmy 401k, zwłaszcza jeśli firma pasuje do dolara. Na koniec, umieść jak najwięcej pieniędzy na koncie oszczędnościowym zanim osiągniesz wiek 65 lat i zacznij korzystać z Medicare. Jest to dobry schron dla podatników, z którego będziesz mógł korzystać przez długi czas, jeśli będziesz ostrożny.

Więcej zasobów do przygotowania do przejścia na emeryturę

Spójrz na tę listę kontrolną, aby przygotować się do przejścia na emeryturę. AARP zawiera pewne wskazówki i kalkulator emerytalny, dzięki któremu decyzja może być nieco łatwiejsza. Będziesz także czerpał przyjemność z tego przewodnika po radości jako osoba na emeryturze.