Rozmowy w niepełnym wymiarze czasu Pytania i odpowiedzi

O co należy zapytać i o co najprawdopodobniej zostaniesz zapytany

Oto kilka typowych pytań do rozmowy kwalifikacyjnej, które możesz zadać podczas ubiegania się o pracę na część etatu. Oprócz pytań dotyczących twoich umiejętności i umiejętności, będziesz również pytany o swoją dostępność i preferowany harmonogram prac.

Przejrzyj pytania, na które najprawdopodobniej zostaniesz poproszony , zastanów się, jak odpowiesz i przygotuj listę pytań, które możesz zadać ankieterowi. Aby uzyskać pomoc dotyczącą tego drugiego, zobacz poniżej kilka sugerowanych pytań.

Częste pytania dotyczące rozmów kwalifikacyjnych w niepełnym wymiarze godzin

Pytania do zadania ankieterowi w przypadku pracy w niepełnym wymiarze godzin

Jednym z ostatnich pytań, które możesz zadać podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest: "Co mogę dla ciebie odpowiedzieć?" Kiedy przeprowadzasz wywiady w celu zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin , ważne jest, aby wraz z osobą przesłuchującą wyjaśnić liczbę godzin tygodniowo, w których możesz pracować, a także harmonogram tygodniowy.

Jeśli żonglujesz innymi obowiązkami (takimi jak szkoła i rodzina) wokół swojego harmonogramu pracy, ważne jest, aby mieć poczucie, jakie będą oczekiwania pracodawcy, jeśli zostaniesz zatrudniony.

Poświęć czas, aby zadać pytania , które wyjaśnią pracę, harmonogram, tygodniowe godziny pracy, elastyczność i wszystko, co musisz wiedzieć, aby ustalić, czy praca jest odpowiednia dla tego, czego szukasz.