Okresy zniesienia i oczekiwania na testy narkotykowe dla kandydatów na armię

Być może uda Ci się uzyskać drugi test na obecność narkotyków, jeśli Twój pierwszy wynik jest pozytywny

Podobnie jak wszystkie inne oddziały armii amerykańskiej, armia wymaga, aby nowi rekruci byli testowani na obecność nielegalnych narkotyków na stacji przetwarzania zgłoszeń wojskowych ( MEPS). Tu ocenia się potencjalnych żołnierzy, marynarzy, marines, lotników i innych niedoszłych członków wojska.

To właśnie tam kandydaci wojskowi są albo przyjmowani, albo odrzucani do egzekucji . MEPS jest administrowany pod nadzorem US Military Entrance Processing Command.

Będą brali udział w Testie Akumulacji Zawodowej Armed Services, aby określić, w której pracy są najbardziej wykwalifikowani w wojsku, i będą poddawani badaniom lekarskim, w tym testowi moczu w celu zbadania leków.

Do czego służą leki?

W 2017 r. Departament Obrony rozszerzył testy leków dla wnioskodawców, aby objąć nimi wszystkie leki testowane w czynnych członkach wojskowych; wcześniej testowano je tylko pod kątem kokainy, marihuany i alkoholu.

Oprócz testów na marihuanę, kokainę, amfetaminę i metamfetaminę nowe testy obejmą między innymi inne wysoce uzależniające substancje, takie jak heroina, morfina, hydrokodon, oksykodon i kodeina. Są to substancje, które czynni członkowie wojskowi są testowani trzy razy w roku.

Co się stanie, jeśli nie zdam testu na lek MEPS?

Za pierwszym razem, gdy wnioskodawca nie przejdzie badania lekowego, musi poczekać 90 dni, a następnie może ponownie złożyć wniosek o zwolnienie, według uznania konkretnej gałęzi wojskowej, do której się stosuje.

Wojsko miało różne zasady ponownego stosowania różnych leków, ale zgodnie z zaktualizowaną polityką kandydat ma szansę ponownie złożyć wniosek bez względu na to, który narkotyk lub narkotyki znajdują się w jego systemie.

Testowanie pozytywnego wyniku każdego z zakazanych leków więcej niż jeden raz jest podstawą do trwałej dyskwalifikacji jakiejkolwiek gałęzi amerykańskiego wojska.

Zasady testowania narkotyków dla personelu obsługi wstępnej

Personel obsługujący, który pozytywnie ocenia MEPS pod kątem narkotyków lub alkoholu, jest trwale zdyskwalifikowany.

Testowanie pozytywne dla leków na MEPS i dodatkowe wymagania

Wszyscy kandydaci, którzy uzyskają pozytywny wynik, będą musieli przeprowadzić kontrolę dokumentacji policyjnej przeprowadzonej w ramach procesu zrzeczenia się bez względu na jakiekolwiek dopuszczenie lub rejestrację przestępstw cywilnych.

Kandydaci posiadający zatwierdzone zwolnienie z testu narkotyków lub alkoholu (co oznacza, że ​​nie przeszli pierwszego testu na obecność narkotyków), nie mogą zgłosić się do żadnej specjalności wojskowej (MOS) lub opcji wymagającej uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa.