Amerykańskie wojskowe standardy egzekucji

Zaciąganie się do armii Stanów Zjednoczonych jest oczywiście bardzo odmienne niż ubieganie się o jakąkolwiek inną pracę. Nie wszyscy się kwalifikują, a istnieją surowe zasady, które nigdy nie miałyby zastosowania do cywilnego zatrudnienia. Kongres i sądy orzekły, że tytuł VII ustawy o prawach obywatelskich z 1964 r., Który gwarantuje, że wszystkie osoby są traktowane jednakowo wobec prawa w odniesieniu do zatrudnienia cywilnego, nie ma zastosowania do zawodu wojskowego.

Mówiąc prościej, wojsko nie akceptuje nikogo, kto chce się przyłączyć. Aby się zarejestrować, musisz być wykwalifikowany zgodnie z obowiązującymi przepisami federalnymi i przepisami lub mieć odpowiednie zrzeczenie się praw. Istnieją normy wieku, obywatelstwa, zdrowia fizycznego, wykształcenia , wzrostu / wagi , przestępstwa , medyczne i historii narkotyków, które mogą wykluczyć Cię z przystąpienia do wojska. Statystycznie, w ciągu ostatniej dekady większość rekrutów nie spełniała standardów wzrostu / wagi wojskowych jako najważniejszego powodu, dla którego ludzie nie mogą od razu zarejestrować się w służbie. Oto niektóre z podstawowych kwalifikacji do zaciągnięcia się w wojsku.

Minimalny wiek wymagany

W siłach zbrojnych minimalny wiek dopuszczenia do egzaminu wynosi 17 (za zgodą rodziców) i 18 lat (bez zgody rodziców). Maksymalny wiek do werbunku dla kogoś, kto nigdy nie służył w wojsku, różni się w zależności od oddziału: dla armii jest to 35, dla marynarki to 34, dla lotnictwa 39, a dla marines 28.

Często można z nich zrezygnować, jeśli rekrut ma wykształcenie, umiejętności i doświadczenie, które wojsko musi wypełnić w swoich szeregach. Często są to prace profesjonalne (prawne, medyczne, dentystyczne, religijne). Zasady dotyczące rezerw i tych, którzy mają wcześniejszą służbę wojskową, są różne.

Obywatelstwo

Aby zaciągnąć się do dowolnego oddziału amerykańskiej armii, musisz być albo obywatelem USA, albo stałym rezydentem posiadającym zieloną kartę fizycznie mieszkającą w Stanach Zjednoczonych.

Do celów rekrutacji obywatele Stanów Zjednoczonych obejmują obywateli Guam, Puerto Rico, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych, Północne Wyspy Marianów, Samoa Amerykańskie, Sfederowane Stany Mikronezji oraz Wyspy Wysp Marshalla, a także 50 państw .

Kredyt i finanse

Jeśli masz niespłacone kredyty, które są spóźnione lub mają kiepską historię kredytową, może to wpłynąć na twoje uprawnienia do sprawdzania bezpieczeństwa, co z kolei może spowodować, że wiele zadań wojskowych będzie dla ciebie niedostępnych. A niektórzy rekruci będą musieli wykazać, że są w stanie wywiązać się z bieżących zobowiązań finansowych po zaciągnięciu się. Problemy z kredytem / długiem mogą sprawić, że podatność na przekupstwo zagranicznych agentów jest głównym powodem, dla którego kwestie związane z kredytami są czynnikiem rekrutacji.

Ludzie

W przeważającej części samotni rodzice nie mogą zaciągać się do aktywnego wojska, chyba że zrzekną się opieki nad swoim dzieckiem lub otrzymają zrzeczenie się. Marynarka wojenna wymaga zrzeczenia się dla każdego wnioskodawcy z więcej niż jednym zależnym, w tym małżonkiem. Marines wymagają zrzeczenia się dla osób ubiegających się o dodatek w wieku poniżej 18 lat, a Siły Powietrzne przeprowadzą ustalenie kwalifikowalności finansowej dla kandydatów z dowolnymi osobami na utrzymaniu. Armia wymaga zrzeczenia się, gdy wnioskodawca ma co najmniej dwie osoby będące na utrzymaniu oprócz współmałżonka.

Wnioskodawcy poślubieni aktywnym członkom wojska

Dopóki nie ma dzieci w gospodarstwie domowym, małżonkowie aktywnych członków wojskowych mogą się zaciągnąć. Ale wnioskodawcy powinni zrozumieć, że nie ma gwarancji, że małżonkowie będą stacjonować w tym samym miejscu.

Ale jeśli w gospodarstwie domowym są dzieci, zdyskwalifikuje to większość podwładnych wojskowych. Służby czynnej służby rzadko zrzekają się tego, podczas gdy siły rezerwowe (Rezerwy i Gwardia Narodowa) często zatwierdzają zwolnienia, o ile wnioskodawca może wykazać funkcjonalny plan opieki rodzinnej.

Edukacja

Aby się zapisać, musisz być absolwentem szkoły średniej, zdobyć GED (z dodatkowymi kredytami uczelnianymi) lub spełnić inne równoważne wymagania szkół średnich. Oficerowie będą potrzebować czteroletniego tytułu licencjata, z mocnym akademickim dorobkiem naukowym.

Używanie narkotyków lub alkoholu

Uzależnienie od nielegalnych narkotyków jest dyskwalifikujące, każda historia używania narkotyków jest potencjalnie dyskwalifikująca, a każda historia uzależnienia od alkoholu jest dyskwalifikująca. Istnieją przypadki, w których można przyznać zwolnienia, ale wiele wrażliwych prac wojskowych będzie zamkniętych dla każdego, kto ma jakiekolwiek powiązania z nielegalnym używaniem narkotyków lub alkoholu.

Kryminalna historia

Chociaż kryminał nie jest automatycznie dyskwalifikujący, istnieją sytuacje, w których służby zbrojne nie przyznają zwolnień. Jeśli dana osoba jest skazana za przestępstwo jako osoba dorosła lub oskarżenie o przestępstwo nieletnich, które dotyczyło przemocy, szanse na zrzeczenie się prawa do zaciągu są niewielkie. Podobnie w przypadku przestępstw związanych ze sprzedażą narkotyków, a większość przestępstw seksualnych dyskwalifikuje.

Każdy, kto został skazany za popełnienie przestępstwa związanego z przemocą w rodzinie, jest pozbawiony możliwości posiadania broni palnej, co oczywiście zdyskwalifikuje osobę do służby wojskowej.

Wysokość i waga

W przypadku większości sił zbrojnych kandydaci płci męskiej muszą mieć od 60 do 80 cali wzrostu. W przypadku wnioskodawców, zakres wynosi od 58 cali do 80 cali. Marines mają osobne standardy: kandydaci płci męskiej powinni mieć od 58 do 78 cali wzrostu, a kobiety - od 58 do 72 cali wzrostu.

Usługi mają standardy zawartości tłuszczu w ciele, które są tylko częściowo oparte na wadze. Podczas wstępnej selekcji kandydaci są mierzeni na podstawie tłuszczu w ciele . Ci, którzy ważą więcej niż limity na wykresie, mierzy się, aby upewnić się, że mieszczą się w standardach związanych z tłuszczem. Często osoby sprawne fizycznie i muskularne / o niskiej zawartości tkanki tłuszczowej mogą być ponad standardami wzrostu / wagi, ale spełniają wymagania dotyczące tkanki tłuszczowej.

Warunki medyczne

Istnieją pewne uwarunkowania medyczne, które zdyskwalifikują kandydatów do zaciągania się do wojska. Zasadniczo nie będziesz mógł się zarejestrować, jeśli masz dolegliwości medyczne należące do jednej z tych kategorii.

Obsługa w wojsku jest konkurencyjnym środowiskiem pracy. Wojsko USA nie jest zawodem ostatnich ośrodków dla tych, którzy nie mają innej opcji.