Najłatwiejsze prace w niepełnym wymiarze godzin, aby zwiększyć swoje dochody

Szukasz łatwej pracy w niepełnym wymiarze godzin? Niezależnie od tego, czy chcesz otrzymać drugą pracę, która jest łatwiejsza niż pierwsza, jesteś w szkole i chcesz zarobić dodatkowe pieniądze, a jednocześnie masz czas na studia, lub po prostu chcesz zwiększyć swoje dochody dzięki pracy w niepełnym wymiarze godzin, która nie wymaga również wiele wysiłku, dostępnych jest wiele opcji.

Zanim zaczniesz przeglądać zadania, pamiętaj, że łatwe zależy od tego, jak dobrze pasuje do wykonywanej pracy .

To, co może być najłatwiejszym zadaniem dla ciebie, może być wyzwaniem dla kogoś bez twojej wiedzy. To, co jest łatwe dla kogoś innego, może być pracą, której nigdy nie chciałbyś robić. Na przykład, jeśli jesteś osobą, która uwielbia rozmawiać z kimkolwiek innym, bycie ambasadorem marki produktu może być doskonałym rozwiązaniem. Jeśli jesteś introwertykiem, który wolałby pracować cicho samodzielnie, istnieją inne opcje , które najprawdopodobniej będą dla Ciebie lepiej dopasowane.

Należy o tym pamiętać, analizując opcje pracy i zastanawiając się, jakie zadania można wykonać bez zbytniego wysiłku. Zapoznaj się ze wskazówkami, jak przygotować pracę, która pasuje do Twoich potrzeb i Twojej dostępności.

25 najlepszych zadań w niepełnym wymiarze godzin

Oto lista prac w niepełnym wymiarze godzin, które mogą być łatwe dla osób poszukujących pracy, a nie trudne do zrobienia, a jednocześnie sposób na zwiększenie zarobków.

1. Seter Powołanie

Jeśli masz dobre umiejętności komunikacyjne , ustawienie terminu może być dla ciebie zadaniem.

Będziesz konfigurować spotkania dla sprzedawców, zarówno osobiście, jak i przez telefon. Może zajść potrzeba skontaktowania się z potencjalnymi klientami lub możesz śledzić potencjalnych klientów generowanych przez firmę.

2. Ambasador marki

Jeśli jesteś zaprzyjaźnionym człowiekiem z entuzjazmem, możliwością stania na nogach i dyspozycyjnością do pracy w elastycznych godzinach, w tym w weekendy, ambasadorzy marki komunikują się, rozdają próbki i dzielą się korzyściami z potencjalnymi klientami.

3. Monitor w klasie lub bibliotece

Niezależnie od tego, czy jest to sala lekcyjna, biblioteka, sala gimnastyczna czy autobus, monitor jest odpowiedzialny za utrzymanie porządku i utrzymanie dyscypliny. Wymagania pracy obejmują silne umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy z dziećmi.

4. Obsługa klienta

Jeśli lubisz pomagać ludziom, rozwiązywać problemy i rozwiązywać problemy, warto rozważyć pracę w dziale obsługi klienta . Dostępnych jest wiele różnych ról, a wiele zadań związanych z obsługą klienta obejmuje pracę w trybie online, dzięki czemu można pracować w domu. Harmonogram jest elastyczny, więc możesz łatwo ominąć codzienną pracę lub plan zajęć szkolnych.

5. Wprowadzanie danych

Wprowadzanie danych to kolejne zadanie, które można wykonać online lub na miejscu. Będziesz musiał szybko i dokładnie pisać. Do niektórych zadań potrzebne są specjalistyczne umiejętności, takie jak znajomość terminologii prawnej lub medycznej. Należy pamiętać, że istnieje wiele oszustw dotyczących wprowadzania danych online , więc należy ich unikać.

6. Kierowca dostawy

Czy masz niezawodny samochód? Czy lubisz jeździć? Praca dostarczająca żywność, kwiaty, opakowania i wszystko inne, dostarczane bezpośrednio do drzwi klienta, jest obfite. Niektóre z tych miejsc pracy oferują dodatkowe korzyści, takie jak darmowe lub zdyskontowane jedzenie, zniżki na ubezpieczenie auto, pomoc drogowa i elastyczny harmonogram.

7. Instruktor fitness

Czy spędzasz dużo czasu na siłowni? Zostanie instruktorem fitness jest sposobem na zarabianie na dzielenie zdrowego stylu życia. W zależności od posiadanego zestawu umiejętności możesz zapewnić indywidualne szkolenie jako osobisty trener lub uczyć grupy.

8. Potrawy żywności / produktu

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz gotować? Wiele sklepów spożywczych, producentów produktów i wyspecjalizowanych sprzedawców zatrudnia osoby pracujące w niepełnym wymiarze godzin w celu pokazania receptur i degustacji produktów. Jeśli masz umiejętności kuchenne, zastanów się nad ich wykorzystaniem, aby zarobić dodatkowe pieniądze.

9. Praca niezależna

Freelancing to sposób na wykorzystanie umiejętności, które już opracowałeś, aby zwiększyć swoje zarobki. Jest wielu pracodawców, którzy nie chcą angażować się w dodawanie pracownika do listy płac, a możliwości pracy za granicą są obfite. Możesz pracować tak dużo lub jak tylko chcesz.

Jeśli nie jesteś pewien, co możesz zrobić, przejrzyj ogłoszenia o pracę w Upwork lub Outsourcely, aby uzyskać pewne pomysły. Potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu pracy? Oto jak zostać freelancerem.

10. Przedstawiciel Gościa

Hotele, kluby, muzea, centra informacji turystycznej, przestrzenie imprez, miejsca aktywności dla dzieci i inne organizacje potrzebują współpracowników usług dla gości, aby pomóc sprawnie działać. Możesz przyjmować rezerwacje, planować przyjęcie, organizować wycieczki lub organizować wydarzenie. Godziny są elastyczne i można pracować na podstawie zdarzenia lub regularnego harmonogramu.

11. Hotel Concierge

Jeśli masz ochotę na najlepsze miejsca do jedzenia i rzeczy do zrobienia w swojej społeczności, praca w niepełnym wymiarze godzin jako concierge w hotelu lub ośrodku umożliwi Ci dzielenie się radami z gośćmi. Zatrudnienie stolika konsjerża to dobra i łatwa opcja pracy dla kogoś z umiejętnościami.

12. Opiekun domu / opiekun

Jedną z najlepszych rzeczy związanych z byciem opiekunem domu lub dozorcą jest fakt, że nie musisz robić niczego innego, jak tylko upewnić się, że nieruchomość, którą oglądasz jest bezpieczna. Być może trzeba będzie zorganizować naprawy, jeśli wystąpi jakiś problem, a może wykonać rutynową konserwację. Kiedy pracujesz dla odpowiedniego klienta, nie różni się to zbytnio od spędzania czasu w domu.

13. Badanie rynku / rozmowa kwalifikacyjna

Jednym z najłatwiejszych rodzajów połączeń telefonicznych jest prowadzenie ankiet lub badań rynkowych. Nie musisz próbować niczego sprzedawać. Zamiast tego zadajesz pytania lub zbierasz informacje dla swojego pracodawcy.

14. Merchandiser

Wiele kart okolicznościowych, kwiatów, gazet i innych artykułów specjalnych w sklepach spożywczych, domach towarowych i aptekach jest przechowywanych przez zewnętrznych sprzedawców. Sprzedawcy ci zatrudniają dystrybutorów w niepełnym wymiarze godzin, aby uzupełnić wyświetlacze, zamówić zapasy i skonfigurować promocje. Godziny są w niepełnym wymiarze czasu i elastyczne, a jeśli możesz podnosić pudełka, jest to łatwe zadanie.

15. Dostawa gazet

Tak, codzienne gazety nadal są dostarczane. Jeśli masz dostęp do wczesnego poranka i niezawodny samochód, dostarczenie lokalnej gazety może przynieść ci dodatkowe pieniądze. Książki telefoniczne są (naprawdę) nadal dostarczane.

16. Sprzedaż online

Są ludzie, którzy zarabiają na życie w serwisie eBay. Są inni, którzy używają go jako sposobu na uzupełnienie swoich dochodów poprzez sprzedaż online. Jeśli jesteś przebiegły, Etsy to opcja sprzedaży twoich towarów. Czy twoja szafa musi być czysta? Strony takie jak Poshmark ułatwiają sprzedaż dodatkowych rzeczy.

17. Pracownik parkingu

Najłatwiejszym miejscem do parkowania jest pracownik stoiska, w którym wydajesz lub odbierasz bilety i pobierasz opłaty. Jeśli jesteś miłośnikiem samochodów, parkowanie samochodu może być dla ciebie zadaniem. W zależności od tego, gdzie pracujesz, możesz mieć możliwość parkowania bardzo wyjątkowych pojazdów. Musisz mieć ważne prawo jazdy dla większości stanowisk.

18. Opiekun zwierząt

Czy jesteś miłośnikiem zwierząt? Jeśli masz pokój w domu dla gości lub dwojga, możesz zarabiać pieniądze opiekując się psami, kotami i innymi zwierzętami, gdy ich właściciele są daleko. To najprostszy sposób, aby to zrobić, ale popyt na zwierzęta, którzy przychodzą do domu właściciela są również popytu. Sprawdź aplikacje takie jak Wag i Rover, aby łatwo zacząć.

19. Handel detaliczny

Kiedy myślisz o tym, co sprawia, że ​​praca jest łatwa, pomyśl też o tym, co sprawia przyjemność pracy. Praca dla ogromnego głównego sprzedawcy detalicznego może nie być twoim pomysłem na świetną robotę, ale są małe lokalne firmy, które mogą być opcją. Pomyśl o księgarni, jeśli jesteś miłośnikiem książek, sklep zoologiczny, jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt domowych, sklep monopolowy, jeśli jesteś koneserem wina, lub sklep z narzędziami, jeśli jesteś przydatny. Oto niektóre z najlepszych godzin pracy w handlu detalicznym .

20. Sterownik Rideshare

Firmy Uber, Lyft i inne firmy świadczące usługi przejazdów są uznawane za jeden z najlepszych sposobów na zarabianie łatwych pieniędzy. Możesz zarejestrować się online, aby uzyskać zatrudnienie, możesz od razu otrzymać zapłatę, a Ty możesz ustawić własny harmonogram. Pamiętaj, że aby rozpocząć, potrzebujesz czterodrzwiowego niezawodnego pojazdu, prawa jazdy i ubezpieczenia.

21. Restaurant Host

Praca jako kelner lub kelnerka to często druga praca , ale praca hosta lub hostessy może być łatwiejsza. Jeśli jesteś otwarty i przyjazny, możesz zarządzać przepływem gości, jeśli restauracja nie przyjmuje rezerwacji i może żonglować połączeniami telefonicznymi podczas wykonywania innych zadań, jest to opcja do rozważenia.

22. Salon / recepcja / recepcja

Czy możesz wykonywać wiele zadań jednocześnie ? Czy Twoje umiejętności interpersonalne są na najwyższym poziomie ? Stanowiska recepcji obejmują powitanie klientów, zarządzanie harmonogramem i odbieranie telefonu. Możesz również zajmować się sprzedażą produktów i udzielać wycieczek nowym lub potencjalnym klientom.

23. Social Media Helper

Niektórzy z nas nie mogą zbytnio oddalić się od naszych kont społecznościowych. Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, którzy spędzają zbyt wiele czasu na sprawach społecznościowych, możesz dobrze wykorzystać to i zarabiać za korzystanie ze swoich umiejętności w mediach społecznościowych. Firmy duże i małe potrzebują pomocy w promowaniu swoich firm i nawiązywaniu kontaktów z klientami. Oto lista niektórych zadań, które mogą Cię zainteresować .

24. Przetestuj Proctora

Podobnie jak w przypadku większości tych zadań, potrzebujesz elastyczności w swoim harmonogramie. Niektóre egzaminy są oferowane w wieczory i weekendy, podczas gdy inne są w trybie online. Próby kontrolne sprawdzają tożsamość, monitorują środowisko testowe, zgłaszają nieprawidłowości i kompletują dokumentację testową.

25. Tutor

Jeśli jesteś studentem lub nauczycielem, tutoring w twojej dziedzinie specjalizacji jest sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy bez długotrwałego zaangażowania. W przypadku większości zawodów potrzebujesz wykształcenia akademickiego w temacie, w którym chcesz nauczać. Będziesz także potrzebował cierpliwości i doskonałych umiejętności komunikacyjnych.

Jak znaleźć łatwą pracę w niepełnym wymiarze godzin

Jak zostać zatrudnionym, zależy od rodzaju pracy, o którą się ubiegasz. Craigslist jest zawsze dobrym źródłem ofert pracy w niepełnym wymiarze godzin. FlexJobs to opcja do pracy zdalnej. Najlepsze witryny z ofertami pracy to zawsze możliwość znalezienia ofert pracy. Użyj zaawansowanych opcji wyszukiwania, aby zakwalifikować wyszukiwanie według typu pracy (niepełnym wymiarem czasu), tytułu stanowiska i lokalizacji.

Czy masz ulubiony sklep, kawiarnię, siłownię lub salon, w którym jesteś regularnie? Sprawdź, czy zatrudniają. Klienci mogą pozyskać najlepszych pracowników, a będziesz mieć kontakt z menedżerem ds. Zatrudnienia.

Poinformuj swoich znajomych, rodzinę i sąsiadów, że szukasz pracy na pół etatu, która nie jest stresująca ani zbyt trudna, ponieważ masz inne zobowiązania, na które musisz się skupić, a nie chcesz wymagającej pozycji w tym punkt w twojej karierze. Praca w sieci działa, a to jeden z najlepszych sposobów, w jaki ludzie są zatrudniani .

Więcej sposobów na zwiększenie dochodu : 15 miejsc pracy po dodatkowe pieniądze | Najlepsze płatne godziny pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy Najlepsze oferty pracy online dla studentów