Przykładowe śmieszne listy rezygnacyjne, których nie chcesz wysyłać

Kiedy zrezygnujesz, możesz podać jeden z tych śmiesznych listów rezygnacyjnych swojemu szefowi, ale lepiej zachować sentyment do siebie.

Pierwszy śmieszny list rezygnacji Przykład

Drogi Panie Szefie,

Jestem podekscytowany informacją, że rezygnuję. Wreszcie jestem wolny!

Czekałem na to, co zdaje się na zawsze informować, że nie będę już pracował pod twoim kciukiem. Nienawidziłem pracować dla ciebie i firmy od pierwszego dnia, kiedy zostałem zatrudniony.

Nie podoba mi się ta praca, nie lubię moich współpracowników i nie lubię ciebie.

Natychmiast składam swoją rezygnację i udam się na otwartą drogę. Kupiłem Harleya i skórzaną kurtkę i zbliża się moja dziewczyna, Denise.

Wiem, że chciałbyś, żebym ci pomógł z przejściem, ale nie zrobię tego. Czemu? Ponieważ nie chcę. Życzymy dobrej zabawy w szukaniu plików na moim komputerze. Nie mogłem ich rozgryźć przez większość czasu.

Och, mówiąc o komputerach, musisz znaleźć hasła do wszystkich naszych kont online, dostawców i zasobów. Zapomniałem zachować ich listę, więc baw się z tym.

Jestem pewien, że chciałbyś mieć dla mnie imprezę wyjazdową. Jednak nie interesują mnie stęchłe ciasteczka i rozwodnione uderzenie, które przypomina mi skunksowy sok z moich obozowych dni.

Nie martw się o napisanie do mnie referencji, chociaż jestem pewien, że z przyjemnością polecisz moją pracę i gwiezdną postawę lojalności korporacyjnej.

Nie potrzebuję ani nie chcę referencji od ciebie, ponieważ nie będę potrzebował odniesienia tam, gdzie jestem. Cześć, Tahiti! Rozważmy więc spalenie naszych mostów.

Do zobaczenia,

Happy Be Be Gone

Drugi śmieszny list rezygnacji Przykład

Droga Ellen,

Piszę, aby poinformować cię o mojej rezygnacji. Mój ostatni dzień był w ostatni czwartek. Od tego czasu używam czasu i zasobów firmy, aby znaleźć lepszą pracę.

Korzystam również z serwera korporacyjnego, aby znaleźć nową pracę. Połączyłem twój system IT do pracy w kopalni. Niestety nie mam ochrony przed programami szpiegującymi ani antywirusowymi i w konsekwencji mogłem zainfekować Twój system w całej firmie.

Na szczęście, korzystając z obszernej bazy danych, znalazłem świetnego nowego pracodawcę, który zaoferował mi wczoraj pracę, a ja zaczynam od poniedziałku (wraz z awansem i podwyżką pensji). Mój nowy pracodawca jest twoim pierwszym konkurentem i będę przynosił ze sobą wszystkie moje konta i ważne kontakty.

Szkoda, że ​​nigdy nie podpisałem niekonkurencyjnej umowy.

Pozdrowienia,

Jane

Artykuły rezygnacji i porady

Śmieszne litery rezygnacji powyżej są przeznaczone wyłącznie do celów humorystycznych. Jeśli nie zwariowałeś na punkcie swojej pracy, szefa lub firmy, dla której pracujesz, spróbuj napisać własną zabawną list rezygnacyjny jako reduktor stresu. Stłumienie wrogości w klatce piersiowej jest świetnym sposobem na dekompresję.