Problemy z retencją w Departamencie Policji

Jak utrzymać funkcjonariuszy od opuszczania

Oddziały policji w Stanach Zjednoczonych mają problem. Wygląda na to, że ich oficerowie odlatują masowo i są od jakiegoś czasu. Chociaż zapewne słyszeliście wiele o braku pielęgniarek, nauczycieli i kariery w STEM , prawdopodobnie niewiele wiedzieliście w wiadomościach o zmaganiach organów ścigania, które zmagają się z rekrutowaniem i zatrzymywaniem policjantów.

W rzeczywistości, Ośrodek Analiz Przestępczych Sprawiedliwości w Karolinie Północnej przeprowadził badanie, w którym stwierdzono, że organy ścigania mają wyższy wskaźnik ścieranie, na poziomie 14 procent niż w przypadku nauczania i pielęgniarstwa, które osiągnęły odpowiednio 13 i 12 procent.

Jeśli agencje wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych mają nadal zapewniać bezpieczeństwo publiczne, muszą się dowiedzieć, dlaczego odchodzą ich funkcjonariusze i co z tym zrobić.

Kołki kwadratowe, okrągłe otwory

Jest dobrze przyjęte, że kariery w zakresie egzekwowania prawa nie są dla wszystkich, a prosty fakt jest taki, że wiele osób, które wierzą, że chcą zostać policjantami, wkrótce uświadamia sobie, że praca nie jest odpowiednia dla nich. W rzeczywistości, zgodnie z wieloma ankietami z wielu państw, większość funkcjonariuszy, którzy odeszli, robi to w ciągu pierwszych 5 lat pracy, a większość z nich w ciągu pierwszych 2 lat.

Nowi oficerowie szybko rzucają okiem na rzeczywistość pracy i zdają sobie sprawę, że system wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych nie jest tym, czym według nich był lub nie działa zgodnie z oczekiwaniami. Przeżywają przerażające lub traumatyczne wydarzenia i niespodziewane stresy zawodowe lub odkrywają, że nie byli przygotowani na stres związany z pracą zmianową i nieregularnymi dniami poza miejscami życia osobistego i rodzinnego.

Ten problem musi być rozwiązany na poziomie początkowym, gdy rozpoczyna się rekrutacja. Departamenty mogą zmniejszyć ścieranie z powodu rezygnacji poprzez lepsze kształcenie kandydatów na temat realiów pracy. Mogą również pracować nad identyfikacją charakterystyki funkcjonariuszy, którzy pozostają i skupiają wysiłki rekrutacyjne na osobach o podobnych cechach.

Wynagrodzenie nie wydaje się współmierne do oczekiwań

Wynagrodzenie nie jest, co zaskakujące, ogromnym czynnikiem motywującym do wyniszczenia oficerów. Mówiąc ogólnie, pensje organów ścigania są - na ich twarzach - godne szacunku, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę, że praca ta często nie wymaga wykształcenia wyższego .

Jednak biorąc pod uwagę złe godziny, stres związany z pracą, utratę dni wolnych ze względu na sądy lub inne specjalne szczegóły, a także wieczory, święta i inne stracone czasy rodzinne, odszkodowanie często nie wydaje się być współmiernym do doświadczenia w pracy. Wielu funkcjonariuszy po prostu korzysta z lepszych możliwości płacenia, zarówno w sektorze prywatnym, jak i bardziej intratnych karierach federalnych organów ścigania .

Niestety wynagrodzenie i płaca często są w dużej mierze poza kontrolą szefa policji lub szeryfa. Aby zrekompensować dostrzegalne nierówności w wynagrodzeniach, działy muszą się wykazać kreatywnością i określić inne nagrody i profity za służbę dla oficerów. Zezwalanie na korzystanie z samochodów do użytku domowego na drobne sprawy osobiste - oczywiście z pewnymi ograniczeniami - jest jednym z przykładów korzyści z pracy, które mogą pozytywnie wpłynąć na życie rodzinne przy niewielkim zwiększeniu wydatków na wydział.

Departament i społeczeństwo nie doceniają urzędników pracy

Wielu funkcjonariuszy kończy pracę, ponieważ czują, że praca, którą wykonują, jest w dużej mierze niedoceniana, a przynajmniej niedoceniana.

W ankiecie przeprowadziłem, aby dowiedzieć się, dlaczego funkcjonariusze rozważali opuszczenie swoich działów. Odkryłem, że ogromna większość z nich zdała sobie sprawę, że ich praca jest bardzo ważna, ale nie czuli, że ich przełożeni zrozumieli lub uznali ważną pracę, którą wykonali.

Solidne i znaczące programy uznawania pracowników mogą zwalczać niektóre z nich. Kluczowe słowo jest znaczące. Każde uznanie pracownika powinno mieć wartość. Karta podarunkowa, bibelot, cokolwiek to jest, jakakolwiek nagroda powinna być dobrze przemyślana i uwzględniać upodobania i żądze funkcjonariuszy lub spadnie płasko.

Przywódcy organów ścigania, którzy od czasu do czasu wychodzą zza biurka i pracują razem ze swoimi członkami, mogą wykazać, że "mosiądz" nadal wie, jak to jest wykonywać tę pracę. Dobrze opracowany i znaczący plan odnowy biologicznej może również w znacznym stopniu udowodnić, że twój dział dba o swoich funkcjonariuszy.

Troska jest kluczowa

Największe działy krokowe mogą zredukować ścieranie się swoich oficerów, aby pokazać, że rozpoznają ważną pracę, którą wykonują. Policjanci chcą wiedzieć, że poświęcenia mają znaczenie i muszą być od czasu do czasu pokazywane, że ludzie nad nimi wiedzą, że mają znaczenie.

Znalezienie kreatywnych sposobów na dodanie wartości do podziękowań i uznania, jakie dajesz swoim oficerom, może znacznie ułatwić im wyciągnięcie wniosku, że frustracje związane z pracą są warte wewnętrznych i zewnętrznych korzyści, jakie towarzyszą karierze w egzekwowaniu prawa.